Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Ülkeler Hakkında İpuçları

Yurt dışında gideceğiniz ülke hakkında yeteri kadar bilgi sahibi misiniz?

Yurt dışında gideceğiniz ülke hakkında yeteri kadar bilgi sahibi misiniz?

Yurt dışı eğitimi için seçtiğiniz ülkenin, şehirleri ve bölgeleri birbirinden farklılık gösterir. Örneğin Liverpool ve Manchester şehirleri birbirlerine yakın olsalar da kültür ve seçenek olarak birbirinden ayrılır. Hatta aynı şehirdeki iki farklı bölge bile birbirinden taban tabana zıt olabilir. Bu nedenle yurt dışına çıkmadan önce hem eğitim alacağınız ülke hem şehir hem de bölge hakkında bilgi edinmenizi tavsiye ederiz.

Bulunacağınız yerin denize yakınlılığı, kültürü, ulaşım olanakları, alışveriş seçenekleri gibi unsurları kesinlikle hesaba katmalısınız. Ne kadar kalabalık, hareketli, cıvıl cıvıl bir bölgede yaşamak istediğinizi düşünmelisiniz. Sosyal aktivitelerin sayısı ve çeşitliliği de bölgenin canlılığına göre değişebiliyor. Gideceğiniz bölgenin kültürel ve turistik imkanları da bir o kadar önemli. Bazı bölgeler müzeleriyle, sanat galerileriyle, kütüphaneleriyle ünlüyken; bazı bölgeler konserleri, festivalleri, spor alanlarıyla tanınabiliyor.

Yeme içme kültürünü önceden bilmek de oradayken sizi rahatlatabilir. Yurt dışı dil okullarına sahip şehirlerde genellikle farklı ülkelerin mutfaklarının bulunduğu restoranlar yer alır. Hangi mutfakları tercih ediyorsanız, bunları kullanıcı yorumlarına göre sıralayabilir ve gittiğinizde deneyebilirsiniz. Bu nedenle gitmeden önce harita ve liste uygulamalarını indirmenizi ve incelemenizi tavsiye ederiz.

Bir diğer unsur ise özel günler ve festivaller. Birçok ülkenin kendine has eğlenceli özel günleri oluyor. Örneğin 17 Mart’ta İngiltere’de olacaksınız, Aziz Patrick Günü vesilesiyle her yerin yemyeşil olduğunu görebilirsiniz. Eylül ayında ise muhteşem Thames Fesitvali’ne gidebilirsiniz.

Bir diğer kritik faktör ise iklim şartları ve hava durumu. Yurt dışına çıkmadan önce kesinlikle ülkede bulunacağınız dönemde havanın nasıl olduğunu öğrenip valizinizi buna göre hazırlamanız gerekiyor. 

Yurt dışında eğitim alacak öğrencilerin genellikle en önem verdiği konu ise gidecekleri bölgenin fiyatları. Aynı şehirdeki bölgelerin bile fiyat farklılıkları olabiliyor. Bu nedenle gitmeden önce fiyatlar konusunda küçük bir araştırma yapabilirsiniz.

Ekonomiyi ön planda tutuyorsanız eğitim alırken bir yandan da çalışabileceğiniz Work and Study programlarına bakabilirsiniz. Örneğin Kanada’ya gidecekseniz, uzatılabilir öğrenci vizesi ile kayıt olduktan sonra çalışma izni veren co-op programlarına veya akademik programlara geçiş yapabilirsiniz. Böylelikle programın eğitim bölümünde yarı zamanlı, çalışma bölümünde ise tam zamanlı çalışma iznine sahip olursunuz. Georgian @ILAC tarafından verilen 1 yıllık diploma programını bitirdiğinizde 1 yıl çalışma ve oturma hakkına, 2 yıllık diploma programını bitirirseniz 3 yıl oturum ve çalışma hakkına sahip olursunuz. Bir devlet kolejine kayıt olursanız, 2 yıllık eğitim sonrasında 3 yıl çalışma ve oturma hakkı kazanabilirsiniz. Eğer İrlanda’yı seçtiyseniz 25 hafta ve üzeri bir programa katılıp, eğitiminiz boyunca haftalık 20 saat yarı zamanlı işlerde çalışma hakkı elde edebilirsiniz. İrlanda’da lisans eğitimi alacaksanız, eğitiminizin ardından 6 ay, yüksek lisans yapacaksanız eğitiminizin ardından 2 yıl tam zamanlı çalışma hakkı elde edersiniz. Work and Study programına sahip diğer popüler ülkeler ise Avustralya, Malta ve Dubai.

Son olarak eğitim sistemi de ülkelere göre farklılık gösteriyor. Bu nedenle yurt dışına çıkmadan önce kesinlikle eğitim alacağınız ülkenin prosedürleri hakkında bilgi edinmenizi tavsiye ederiz. Bu konuda Global Vizyon’un deneyimli danışmanlarından yardım alabilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım