Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

Work And Study Programı’nı Uzatabilir Miyim?

Kanada’da Work and Study

Kanada’da Work and Study Programı’na katılan öğrenciler, uzatılabilir öğrenci vizesi ile kayıt olduktan sonra çalışma izni veren co-op programlarına veya akademik programlara kolaylıkla geçiş yapabiliyor. Öğrenciler; katıldıkları co-op programlarının eğitim bölümünde yarı zamanlı, çalışma bölümünde ise tam zamanlı çalışma iznine sahip oluyor. Bir diğer seçenekte ise öğrenciler; Georgian @ILAC’in 1 yıllık diploma programına katılıp ardından 1 yıl çalışma ve oturma hakkına, 2 yıllık diploma programına katılıp eğitimin ardından 3 yıl oturum ve çalışma hakkına erişiyor. 

Kanada’da Work and Study yapmak isteyen öğrenciler, devlet kolejlerine kayıt oldukları takdirde, 2 yıllık eğitim sonrasında 3 yıl çalışma ve oturma hakkını elde ediyor. Göçmenlik başvurusunda bulunmak isteyen kişiler için en doğru tercihin Kanada devlet kolejlerinden eğitim almak olduğu biliniyor. Kanada’nın tek özel üniversitesi olan Vancouver’daki University Canada West’ten eğitim alan öğrenciler ise hem ciddi burs imkanlarına sahip oluyor, hem de yüksek lisans yaparken yarı zamanlı çalışma hakkını elde ediyor. 2 yıl süren MBA programının ardından 3 yıl oturma ve çalışma hakkına sahip olunuyor. 

İrlanda’da Work and Study

İrlanda’da da hem okuyup hem çalışmak isteyen öğrenciler, uygun fiyatlarla vizelerini 2 kere daha uzatıp 75 hafta, yani 1,5 yıl boyunca İrlanda’da kalabiliyor. Öğrencilerin bu süre zarfında en çok çalıştıkları yerlerin başında; Spar ve Starbucks gibi kafeler, Burger King ve McDonalds gibi fast food restoranları, Temple Bar bölgesindeki restoran ve barlar, Tesco gibi süpermarketler, yerel yiyecek satan dükkanlar bulunuyor. Eğitimli ve yetenekli öğrenciler; Google, Facebook, Instagram gibi birçok teknoloji devinin ofislerinin bulunduğu İrlanda’daki IT sektöründe iş bulabiliyor.

Avustralya’da Work and Study

Avustralya’da Work and Study Programı’na katılan öğrenciler, 24 hafta ve üzeri dil eğitimi alırken yarı zamanlı çalışma hakkına sahip oluyor. Dil eğitimlerini tamamlayan öğrenciler, Avustralya’da sertifika ve diploma programlarına katılarak 4 yıl daha Avustralya’da yaşayabiliyor. Avustralya hükümeti; ülkesinde eğitim gören yabancı öğrenciler için her sene 200 milyon dolarlık burslar, çalışma ve iş vizeleri, araştırma fırsatları ve mezun olduktan sonra sürekli oturum izni gibi fırsatlar sunuyor.

Dubai’de Work and Study

Dubai’de Work and Study için 12 hafta ve üstü süren bir programa kayıt olan öğrenciler, yarı zamanlı olarak haftada 20 saat çalışabiliyor. Öğrenciler genellikle restoran, kafe, eğlence mekanları gibi yerlerde çalışıyor. Ancak Dubai, ülkesine gelen öğrencilerin kendi mesleklerini yapmasına da izin veriyor. Örneğin bir mühendis, gerekli İngilizce eğitimini aldıktan sonra Dubai’de oturma izni alıp kendi mesleğini yapabiliyor.

Malta’da Work and Study

Work and Study için Malta’da dil eğitimine kayıt olan öğrenciler 24 hafta ve üzeri eğitim aldıkları zaman, haftada 20 saat çalışma iznine sahip oluyor. Genellikle hizmet sektöründe çalışan öğrenciler, bazı sektörlerdeki Malta firmalarıyla görüşüp yasal çalışma izni alabiliyor ve bu sayede Malta’da tam zamanlı çalışma ve oturma hakkını elde edebiliyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım