Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Kariyer

Work And Study Programı’nda Ne Kadar Kazanırım?

Kanada’da ne kadar kazanırım?

Kanada hükümeti, öğrencilerin kendi masraflarını karşılayabilmesi için çalışma hakkı sunuyor. Bu nedenle Kanada’da Work and Study yaparken çalışma saatleriniz, yaşam masraflarınızı asgari ölçüde karşılayabilmeniz için düzenleniyor. Kanada’da dil eğitimi alırken kazanabileceğiniz ücretler eyaletlere göre değişiklik gösteriyor. Yaşamın daha pahalı olduğu Ontario gibi eyaletlerde asgari ücretler nispeten yüksekken, Manitoba gibi yaşamın daha ucuz olduğu eyaletlerde asgari ücretler de düşük oluyor.

İrlanda’da ne kadar kazanırım?

İrlanda’da 25 haftalık herhangi bir eğitime kayıt yaptıran öğrenciler, eğitimleri sırasında haftada 20 saat yarım zamanlı çalışma hakkı elde ediyor. Saatlik ücret olarak minimum 9.6 euro kazanan öğrenciler, eğitime ara verilen Noel ve yaz dönemlerinde tam zamanlı çalışma şansına sahip oluyor. İrlanda’da Work And Study yapan öğrenciler; dil programları sayesinde vizelerini iki kere daha uzatarak, 75 hafta boyunca bahşişlerle birlikte ayda 1000-1200 euro arasında kazanabiliyor.

Avustralya’da ne kadar kazanırım?

Avustralya’da 3 ay ve üzeri eğitim alan öğrenciler, yasal olarak yarı zamanlı çalışma hakkını elde ediyor. Eğitim programı süresince haftada 20 saat yarım zamanlı çalışan bir öğrenci aylık en az 1200 Avustralya doları kazanıyor. Öğrenciler diledikleri takdirde programlarını uzatarak Avustralya’da daha uzun süre ikamet edebiliyor.

Avustralya’da asgari ücret saatlik 20,33 AUD olduğundan dolayı, yarı zamanlı çalışan öğrenciler aylık ortalama 1600-2000 AUD kazanıyor. Tatil dönemlerinde tam zamanlı çalıştıklarında ise bu tutar 3500-5000 AUD’a kadar yükseliyor.

Dubai’de ne kadar kazanırım?

Dubai’de hem okuyup hem çalışmak isteyen, 12 hafta ve üzeri bir programa kayıt olan öğrenciler, haftada yarı zamanlı olarak 20 saat çalışma hakkı elde ediyor. Okullarda öğrencilerin iş bulması için tam zamanlı bir uzman yer alıyor ve öğrencilerin CV’lerini toplayıp onlara uygun iş bulma konusunda yardımcı oluyor. Ancak hiçbir okulda iş bulma garantisi verilmiyor.

Öğrenciler yarı zamanlı işlerde saat başına 6-8 dolar, aylık olarak da en az 700-800 dolar kazanıyor. Dubai, diğer ülkelerden farklı olarak öğrencilere kendi mesleklerini yapma imkanı veriyor; bu sayede kendine güvenen, güler yüzlü, iyi İngilizce bilen Work and Study öğrencileri bu ücretlerden daha fazlasını kazanabiliyor.

Malta’da ne kadar kazanırım?

Malta’da Work and Study yapan öğrenciler haftada 15 saat çalışıyor. Saatlik ücret 5 euro olduğu için öğrenciler her ay  en az 300 euro (bahşişler hariç) kazanıyor. Bahşişlerle birlikte kazanç sıklıkla 500 euro’nun üzerine çıkıyor.

Uzmanlık alanı veya mesleği, Malta’da aranan bir meslek olan öğrenciler ise iş başvurusunda bulunabiliyor. Bu durumda saatlik ücreti 20 euro’ya kadar, aylık kazanç ise 2000 euro’ya kadar çıkabiliyor. Malta’da Work and Study yapmanın bir avantajı olan bu durumdan dolayı, öğrenci adaylarının Malta’ya gitmeden önce meslekleriyle ilgili şirketleri araştırması öneriliyor.

 

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım