Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Kariyer

Work And Study Programı’nda Ne Kadar Çalışabilirim?

Kanada’da ne kadar çalışabilirim?

Kanada’da Work and Study programına katılan öğrenciler, genellikle bu sürecin yarısında eğitim ve yarı zamanlı çalışma, kalan yarısında ise tam zamanlı çalışma hakkına sahip oluyor. Bir diğer seçenekte ise, öğrenciler 1 veya 2 sene süren özel okul veya devlet okullarındaki Post Grad Diploma programlarına katılabiliyor. Bu programlar esnasında öğrencilere part time çalışma izni veriliyor. Greystobe Montreal Kampüsü gibi kurumlar ise ikinci yılında tam zamanlı çalışma izni veriliyor. Üçüncü seçenek olan devlet okullarında yapılan yüksek lisans programlarında ise; eğitim 1 yıl sürüyorsa öğrencilik esnasında yarım zamanlı, eğitimin sonunda 1 yıl tam zamanlı oturum ve çalışma izni veriliyor. Eğer 2 yıllık yüksek lisans programıysa, eğitim esnasında yarım zamanlı, eğitim sonunda ise 3 yıl tam zamanlı çalışma ve oturma iznine sahip olunuyor. Yani öğrenciler toplamda 5 yıla kadar Kanada’da oturma ve çalışma hakkı elde edebiliyor.

İrlanda’da ne kadar çalışabilirim?

İrlanda’da hem okuyup hem çalışmak için 25 hafta süren herhangi bir eğitime katılan öğrencilere eğitimleri boyunca haftalık 20 saat yarım zamanlı işlerde çalışma imkanı sunuyor. Başta başkent Dublin olmak üzere birçok turistin her mevsim seyahat ettiği İrlanda’daki öğrenciler, özellikle kafe, bar ve restoranlarda çalışmayı tercih ediyor.

İrlanda’da üniversite veya master eğitimi alan öğrenciler ise üniversite mezuniyetlerinin ardından 6 ay, master mezuniyetlerinin ardından ise 2 yıl tam zamanlı çalışma hakkı kazanıyor.

Avustralya’da ne kadar çalışabilirim?

Dünyanın en yaşanılabilir ülkeleri arasında gösterilen Avustralya, uzun dönem dil okulu öğrencilerine yarı zamanlı çalışma izni sunuyor. Work And Study için Avustralya’daki dil okulu programına katılan öğrenciler, haftalık 20 saat part-time çalışma izni alıyor. Üstelik Avustralya hükümeti, ülkesinde eğitim görmek isteyen yabancı öğrencilere toplamda 200 milyon dolara yaklaşan burslar, farklı alanlarda çalışma vizeleri, araştırma fırsatları ve mezun olduktan sonra sürekli oturum izni  gibi teşvikler de veriyor.

Dubai’de ne kadar çalışabilirim?

Dubai’de en az 12 hafta ve üstü eğitim programına kayıt olan öğrenciler haftada 20 saat çalışma hakkına sahip oluyor. Her ne kadar Dubai’deki okullar iş bulma garantisi vermeseler de bünyelerinde barındırdıkları uzmanlar, öğrencilerin iş bulmalarını kolaylaştırmak için ellerinden geleni yapıyor. Öğrencilerin kazandıkları ücretler, İngilizce seviyelerine ve yaptıkları işin karakterine göre değişiyor.

Malta’da ne kadar çalışabilirim?

Öğrenciler için en ekonomik tercihlerden biri olan Malta’da 24 hafta ve üzeri eğitim alan öğrenciler haftada 20 saat çalışma hakkı kazanıyor. Başta hizmet ve IT olmak üzere çeşitli sektörlerde çalışan Türk öğrenciler, eğitimlerinin sonunda Malta firmalarıyla anlaşabiliyor ve tam zamanlı çalışma ve oturma hakkı elde edebiliyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım