Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Ülkeler Hakkında İpuçları

Work and Study Programı İçin En Çok Tercih Edilen Ülkeler

Kanada’da 3 yıl çalışma ve oturum hakkı

Kanada’da hem eğitim görüp hem çalışmak isteyen öğrenciler, uzatılabilir öğrenci vizesi ile kayıt olduktan sonra çalışma izni veren co-op programlarına veya akademik programlara geçiş yapabiliyor. Co-op programına katılan öğrenciler; programın eğitim bölümünde yarı zamanlı, çalışma bölümünde ise tam zamanlı çalışma iznine sahip oluyor. İkinci seçenekte öğrenciler Georgian @ILAC tarafından verilen 1 yıllık diploma programını bitirerek 1 yıl çalışma ve oturma hakkına, 2 yıllık diploma programını bitirip 3 yıl oturum ve çalışma hakkına erişiyor.

Kanada’da Work and Study yapanların en çok başvurduğu seçenek ise devlet kolejlerine kayıt olmak. 2 yıllık eğitim sonrasında 3 yıl çalışma ve oturma hakkı elde eden öğrenciler göçmenlik başvurusu için de avantaj elde ediyor. Kanada’da öğrencilerin kazandıkları ücret eyaletlere göre farklılık gösteriyor. Öğrencilerin en çok çalıştıkları işlerin başında; garsonluk, kasiyerlik, otel temizliği ve bakımı, resepsiyon, bulaşıkçılık, satış temsilciliği, çocuk bakıcılığı ve barmenlik geliyor.


İrlanda’da 2 yıl tam zamanlı çalışma hakkı

İrlanda’da 25 hafta ve üzeri bir programa katılan öğrenciler, eğitimleri boyunca haftalık 20 saat yarı zamanlı işlerde çalışma hakkını elde ediyor. İrlanda’da lisans eğitimi alan öğrenciler, eğitimlerinin ardından 6 ay, yüksek lisans yapan öğrenciler ise eğitimlerinin ardından 2 yıl tam zamanlı çalışma hakkı elde ediyor. Saatte en az 9,6 euro kazanan öğrenciler en çok  restoran, kafe, market, otel ve mağazalarda çalışıyor. Ancak İngilizce bilgisi yüksek olan öğrenciler; Google, Takeda, Bayer, Microsoft, IBM, Huawei, Allianz, Fijutsu, Deutsche Bank gibi uluslararası şirketlerde de iş bulabiliyor.

Avustralya’da 4 yıl oturum hakkı

Avustralya’da Work and Study Programı’na katılan öğrenciler haftalık 20 saat yarı zamanlı çalışma hakkı kazanıyor. Bu eğitimlerini bitiren öğrenciler, sertifika ve diploma programlarına katılarak 4 yıl daha Avustralya’da yaşayabiliyor. Avustralya’ya gelen öğrenciler genellikle restoran, kafe ve market gibi iş yerlerinde çalışıyor. Yasal çalışma iznini alan öğrenciler ise, yeterliliklerine göre meslekleriyle ilgili işlerde çalışabiliyor. Haftada 20 saat yarı zamanlı çalışan bir öğrenci aylık en az 1200 Avustralya doları kazanıyor.

Dubai’de kendi mesleğini yapma şansı

Dubai’de 12 saat ve üzeri dil eğitimi alan öğrenciler, haftada 20 saat yarı zamanlı çalışma hakkı elde ediyor. Dubai’de hem çalışıp hem okumanın bir avantajı da okul bünyesinde bulundurdukları rehber öğretmenler. Bu rehber öğretmenler, iş bulma garantisi vermeseler de öğrencilerin iş arama süreçlerinde yardımcı oluyor. Öğrenciler yarı zamanlı işlerde saatlik ücret olarak ortalama 6-8 dolar kazanıyor. İngilizce seviyesi daha yüksek olan öğrencilerin ise kendi mesleklerini yapma şansı bulunuyor.

Malta’da yasal çalışma izni şansı

Malta’da Work and Study Programı’na katılan öğrenciler, 24 hafta ve üzeri dil eğitimine kayıt oldukları takdirde haftada 20 saat çalışma iznine sahip oluyor. Öğrenciler çoğunlukla restoran, kafe, bar ve gece kulüpleri gibi hizmet sektöründe iş bulabiliyor. Saatlik ücretin en az 5 euro olduğu Malta’da öğrenciler, Malta firmalarıyla görüşerek yasal çalışma izni alabiliyor ve böylelikle tam zamanlı çalışma ve oturma hakkı elde edebiliyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım