Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Kariyer

Öğrencilere Çalışma İzni Veren Ülkeler

Kanada

Özellikle kur artışı nedeniyle, yurt dışında eğitim almanın maliyeti gün geçtikçe artıyor. Ancak Kanada, İrlanda, Avustralya, Dubai ve Malta gibi ülkeler, öğrencilerine eğitim alırken çalışma fırsatı da sunuyor.

Kanada

Kanada’da hem okuyup hem de çalışmak isteyen öğrenciler, başvurdukları Work and Study programlarının ilk yarısında eğitim görürken yarı zamanlı işlerde, ikinci yarısında ise tam zamanlı işlerde çalışabiliyor. Genellikle kasiyerlik, otel temizliği ve bakımı, bulaşıkçılık, resepsiyon, satış temsilciliği, çocuk bakıcılığı, garsonluk gibi işlerde çalışan öğrenciler böylelikle eğitim maliyetlerini karşılayabiliyor.

Her ne kadar Kanada’daki asgari ücretler bölgelere göre değişiklik gösterse de her zaman yaşam maliyetleriyle orantılı oluyor. Bu nedenle Kanada’da hem çalışıp hem de okuyan öğrenciler ekonomik yönden zorlanmıyor.

İrlanda

İngiltere’ye ve İngiliz kültürüne yakınlığı ve uygun maliyetleri nedeniyle uluslararası öğrenciler hem çalışıp hem öğrenmek için İrlanda’yı seçiyor. İrlanda dil okullarında 25 hafta ve üzeri süren dil programına katılan öğrenciler, eğitimleri boyunca haftada 20 saat yarı zamanlı işlerde çalışma izni elde ediyor. Genellikle kafe, bar, otel, mağaza ve restoranlarda çalışan öğrenciler eğer yeterli donanıma sahipse Google, Takeda, Bayer, Microsoft, IBM, Huawei, Allianz, Fijutsu, Deutsche Bank gibi uluslararası şirketlerde çalışabiliyor. Özellikle teknoloji alanında kariyer yapmak isteyen öğrenciler; vergi avantajı nedeniyle İrlanda’da temsilcilikleri bulunan Facebook, Google, Apple, Linkedin, Twitter, Amazon, Oracle, PayPal gibi şirketlere iş başvurusunda bulunuyor.

Avustralya

Avustralya’da dil okullarında 25 hafta ve üzeri dil eğitimine katılan öğrenciler haftalık 20 saat yarı zamanlı çalışma izni kazanıyor. Normal dönemde ayda en az 1200 Avustralya doları kazanan öğrenciler, tatil dönemlerinde tam zamanlı çalıştıkları için 3500-5000 Avustralya doları kazanabiliyor. Avustralya’da öğrencilerin en çok çalıştığı iş yerlerinin başında restoran, kafe ve süpermarketler geliyor. Ancak daha yüksek düzeyde İngilizce bilgisine sahip öğrenciler daha farklı sektörlerde de iş bulabiliyor.

Dubai

Dubai’de en az 12 hafta ve üzeri dil eğitimine katılan öğrenciler, haftada 20 saat çalışma izni kazanıyor. Dubai’nin bir avantajı da dil okullarının öğrencilere iş bulma konusunda yardımcı olması. Her ne kadar garanti vermeselerde okulların bünyelerinde barındırdığı uzmanlar yurt dışından gelen öğrencilere rehberlik ediyor. Dubai’de yarı zamanlı işlerde çalışan öğrenciler saatlik ücret olarak 6-8 dolar, aylık olarak da minimum 700-800 dolar kazanıyor. Genellikle garsonluk, mağaza satış elemanlığı, kasiyerlik gibi hizmet sektöründeki işlerde çalışan öğrenciler eğer orta seviye ve üstü İngilizce bilgisine ve sosyal yeteneklere sahipse, kendi mesleklerine uygun alanda iş bulma şansına da sahip oluyor.

Malta

Malta’da 24 hafta ve üzeri dil eğitimi alan öğrenciler haftada 20 saat çalışma iznine sahip oluyor. Genel olarak öğrenciler saatte en az 5 euro kazansalar da meslekleriyle ilgili nitelikli işlerde çalışan öğrenciler çok daha fazlasını elde edebiliyor. Bu nedenle çoğu öğrenci Malta’ya gitmeden önce CV’lerini ilgili şirketlere gönderiyor. Öğrencilerin Malta’da çalışabilecekleri yerlerin başında; restoranlar, kafeler, barlar ve gece kulüpleri geliyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım