Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Kariyer

Kariyer planlamasında motivasyonun önemi

Kariyer planlamasında motivasyonun önemi

Bütün hayatımızı etkileyen evreleri başında gelen kariyer planlama süreci, yalnızca mesleğimizi değil, atacağımız adımları, karakterimizi, ilişkilerimizi ve sosyal yaşantımızı da oluşturur. Bütün hayatımız, kariyerimizin etrafında şekillenir. Bu nedenle kariyer planlamasını en başından itibaren doğru şekilde yürütmek büyük önem taşır.


Bu kadar önemli olmasının yanında kariyer planlama zor bir süreç olarak da nitelendirilir. Başlangıçta atılacak hatalı bir adım nedeniyle bütün kariyer yolculuğu yanlış yöne sapacağından bir uzman desteğinden yararlanmak iyi bir fikir olabilir. Eğer güçlü kariyer hedefleriniz varsa bunun yolu mutlaka yurt dışı eğitimden geçer. Bu noktada Global Vizyon’un uzman danışmanları yalnızca eğitimlerinizi değil, geleceğinizi de planlar.


Planladığınız doğrultuda gitmek, sürekli yolda kalabilmek için güçlü bir motivasyonunuzun olması gerekir. Motivasyonu, sizi dilediğiniz yere götürecek aracın yakıtı gibi düşünebilirsiniz. Motive hissetmek için kendinizi tanımalı, kariyer planlarınızın ilgi alanlarınız ve yeteneklerinizle birleştiğinden emin olmalısınız. 


Kariyer planlamasındaki bir diğer faktör de hiç kuşkusuz çağın ihtiyaçlarıdır. Artık o kadar hızlı değişen bir dünyada yaşıyoruz ki bazı meslekler miadını doldururken yeni meslekler de gün yüzüne çıkıyor. İletişim, ekip çalışmasına uygunluk, pozitif yaklaşım, problem çözme, yaratıcılık, zaman ve stres yönetimi gibi beceriler her geçen gün daha önemli hale geliyor. Yurt dışı eğitim de bu yumuşak becerilerin kazanılmasını ve var olan becerilerin güçlenmesini sağlıyor. Motivasyonu yurt dışı eğitimle birleştiren öğrenciler, kariyer basamaklarını hızlı hızlı atlama şansı yakalıyor.


Kariyer planlaması yaparken bu sürecin uzun soluklu bir iş olduğunu asla aklımızdan çıkarmamamız gerekiyor. Yeteneklerimize ve isteklerimize uygun hedeflerimizi belirledikten sonra eksikliklerimizin farkına varmalı ve adım adım bu eksikliklerimizi gidermemiz şart. Bu noktada da motivasyon büyük önem teşkil ediyor. Çünkü, yabancı dil gibi eksiklikleri gidermek, kendi içinde yorucu ve yıpratıcı bir süreç olabiliyor. Motivasyonu güçlü olan kişiler ne kadar yorulursa yorulsun, çıktığı yola devam ediyor. Bazı öğrenciler yabancı dili daha hızlı ve daha güçlü bir şekilde öğrenmek için yurt dışı dil eğitimlerini tercih ediyor. Bazı öğrenciler ise kariyer planlarına yardımcı olsun diye lisans ve yüksek lisans eğitimleri için Kanada, Avustralya, İngiltere ve Almanya gibi ülkeleri tercih ediyor. Güçlü bir şekilde motive olmuş bazı öğrenciler ise İrlanda, Malta, Dubai gibi ülkelerdeki Work and Study programlarına dahil olup hem para kazanıp hem de çalışıyor.


Dolayısıyla ne kadar motive olduğunuz, kariyer planlamanızı gerçekleştirmede kritik bir rol oynuyor. Uzmanlara göre kişinin kendini motive etmesinin yolları da bulunuyor. Bunlar; görevleri parçalara ayırmak, olumlayan bir düşünce sistemine sahip olmak, minnettarlık hissetmek, kendine karşı nazik olmak ve yapılabilir hedefler belirlemek. Kariyer planlarınıza yurt dışı eğitimi dahil etmek isterseniz Global Vizyon’un uzman danışmanlarının rehberliğinden faydalanabilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım