Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

Kanada’da Eğitim Vizesi ile Çalışma İzni Nasıl Alınır?

Kanada’da Eğitim Vizesi ile Çalışma İzni Nasıl Alınır?

Kanada Work and Study vizesi sayesinde öğrenciler, Kanada’da faaliyet gösteren bir dil okulunda veya üniversitede eğitim alırken çalışma iznine başvurabiliyor. Çalışma iznini alan öğrenciler, bir yandan dil eğitimlerine devam ederken, diğer yandan yarı zamanlı bir işte çalışma hakkına sahip oluyor.  

Kanada’ya ilk gelişlerinde ILAC’tan dil eğitimi alan öğrenciler ise; uzatılabilir öğrenci vizesi ile kayıt olduktan sonra, çalışma izni veren co-op ve akademik programlara rahatlıkla geçiş yapabiliyor.

Georgian @ILAC ile hem çalışıp hem okumak için 1 yıllık diploma programına katılan öğrenciler, programın ardından 1 yıl oturma ve çalışma hakkına, 2 yıllık diploma programına katılanlar ise eğitimin ardından 3 yıl oturma ve çalışma hakkına sahip oluyor.

Kanada devlet okullarında yapılan postgraduate diploma programlarında ise öğrenciler 1 yıllık programlarda, eğitimleri boyunca yarı zamanlı, eğitimlerinden sonra 1 yıl tam zamanlı oturma ve çalışma hakkı elde ediyor. Öğrenciler eğer 2 yıllık postgraduate diploma programına katılırsa, eğitimleri boyunca yarı zamanlı, eğitimlerinden sonra 3 yıl tam zamanlı çalışma ve oturma hakkı kazanıyor; böylelikle Kanada’da 5 yıl boyunca oturmuş ve çalışmış oluyor.

Kanada’da eğitim almak isteyen öğrencilerin bazı genel şartları sağlaması gerekiyor. Bunlardan ilki öğrencinin akademik durumuyla ilgili; lise mezunu veya 2 yıllık üniversitelerden mezun olanlar da eğitim vizesi alabiliyor ancak 4 yıllık üniversite öğrencisi veya mezunu olmak, Kanada eğitim vizesi alma ihtimalini yükseltiyor. Öğrencilerin, katılacakları programa göre banka hesaplarında belli bir miktar para göstermeleri isteniyor. Ayrıca başvuru yapan öğrencinin; neden Kanada’yı tercih ettiğini ve kariyer planlarını anlatan, kesinlikle kopyalanmamış, eşsiz bir niyet mektubu iletmesi gerekiyor. Global Vizyon’un uzman danışmanları, bu konuda öğrencilere rehberlik ediyor ve onların en etkili mektubu yazmalarına yardımcı oluyor.

Georgian @ILAC Toronto Programları’na kabul için gerekenler

  • Lise ve 2 yıllık üniversite mezunu öğrencilerden; 6.0 IELTS puanı veya dengi, 4 yıllık üniversite mezunu öğrencilerden ise 6.5 IELTS puanı ve dengi isteniyor.

  • Öğrenciler, İngilizce yeterliliklerini resmi sınav ile gösterebilecekleri gibi, ILAC ve Georgian College İngilizce sözlü ve yazılı testleriyle de belgeleyebiliyor.

  • Resmi IELTS, TOEFL IBT, PTE, Duolingo sonuçları olan adaylar da kabul alabiliyor. 

  • Öğrenciler için gerekli evraklar; diploma, transkript, CV ve İngilizce yeterlilik belgelerinden oluşuyor.

ILAC College Çalışmalı Co-op Programları için Kanada vizesindeki şartlar

  • Öğrencinin, liseden veya 2 yıllık bir okuldan yeni mezun olması gerekiyor. Eğer öğrenci 4 yıllık bir üniversiteden mezunsa, vize alma şansı artıyor. Türkiye’de kariyeri veya geleceği için iyi bir planı olması bekleniyor, çünkü öğrencinin bu plana uygun kurs seçmesi isteniyor. 

  • Banka hesaplarında; 24 haftalık İngilizce kursu için en az 18000 CAD, 2 yıllık ILAC Co-op çalışmalı program için en az 28000 CAD, 2 yıllık diploma programları için ise en az 38000 CAD gösterilmesi gerekiyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım