Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Öğrenci Yaşamı

İtalya’da Öğrenci Yaşamı

Avrupa’nın en güzel ülkelerinden biri

Avrupa’nın en güzel ülkelerinden biri olan ve dünyanın en eski üniversitelerinden bazılarına sahip olan İtalya’da lisans eğitimi alırken kendinizi sanatsal ve kültürel olarak da geliştirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bugüne kadar dünya sanatına, bilimine ve kültürüne eşsiz katkıları olan İtalya’nın eğitim kalitesi, tüm dünya tarafından kabul ediliyor. İtalya’ya giden öğrenciler genellikle tasarım, moda tasarımı ve sanat alanlarında kendilerini geliştiriyor. Öğrencilerin başvurduğu diğer bölümlerin başında ise mimarlık, ekonomi ve mühendislik geliyor.

İtalya’da yurtdışı lisans eğitimi almanın birçok avantajı bulunuyor. İtalyan üniversitelerinde kaliteli bir eğitim alırken, dünyanın en güzel ülkelerinden birinde yaşama fırsatı da buluyorsunuz. Tarihini, mimari yapılarını, sanat eserlerini büyük bir özenle koruyan İtalya’da, sanat ve tarihle iç içe bir eğitim hayatı geçirebiliyorsunuz.

Üstelik İtalyan üniversiteleri hem dünyanın en köklü üniversiteleri arasında gösteriliyor hem de başarılı bütün dünyaca tanınıyor. İtalya’da üniversite okumayı tercih edenler, dünya çapında saygı gören profesörlerden kaliteli bir eğitim alma fırsatı yakalıyor. Özellikle mimarlık, tasarım, moda ve sanat alanlarında kendilerini geliştirmek isteyen öğrencilerin bu konuların merkezinde eğitim alması onlara büyük değer kazandırıyor.

İtalya’nın bir diğer avantajı da üniversite ücretleri. İtalyan üniversitelerinin harç ücretleri diğer ülkelerdeki üniversitelerle kıyaslandığında daha cazip. Üstelik İtalya’da lisans eğitimi alırken yarı zamanlı çalışma iznine de sahip oluyorsunuz. Öğrenci izni dahilinde, haftada 20 saat çalışarak hem kendi cep harçlığınızı çıkarıyor hem de sosyal hayata dahil oluyorsunuz. İtalya’da lisans eğitiminin en cazip taraflarından bir diğeri de öğrencilerin mezun olduktan sonra 1 yıl süreli oturma iznine başvurma hakkına sahip olması. Ayrıca bu süre içinde iş arama hakkına da sahip olabiliyorsunuz. İtalyan üniversitelerinden mezun olup yine bu ülkede yüksek lisans yapmak isterseniz, sadece 1 yıl eğitim alarak italya’da yüksek lisans diplomasını elde edebiliyorsunuz.

Ülkenin resmi dili İtalyanca ise Avrupa’nın en çok konuşulan dilleri arasında yer alıyor. İtalyan üniversitelerinde eğitim alırken İtalyanca becerilerini geliştirerek İngilizcenin yanı sıra ikinci bir yabancı dile de hakim oluyorsunuz.

İtalya kültürü

Dünyada moda denilince akla ilk gelen ülke olan İtalya; Gucci, Armani, Versace ve Prada gibi markalara ev sahipliği yapıyor. Lüks mağazalarıyla ünlenen İtalya aynı zamanda tam bir alışveriş cenneti. Ülkede yeme içme kültürü de çok gelişmiş olduğu için İtalyanlara göre yemek yemek bir yaşam biçimi. İtalya; pizzaları, makarna ve Akdeniz’e özgü zeytinyağlıları ve çeşit çeşit peynirleriyle de tanınıyor. 

İtalyanlar sık sık dışarı çıkıyor ve açık alanlarda gezmeyi seviyor. Günün her saatinde barlarda ve kafelerde insanları görebiliyorsunuz. Özellikle akşam saatlerindeki aperitivo etkinlikleri, İtalya’da sosyal yaşamın merkezi sayılıyor. Aperitivo sunan restoranlarda, açık büfede yer alan çeşitli atıştırmalıkları tadabiliyorsunuz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım