Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

İngilizceyi Ne Kadar Sürede Öğrenebilirsiniz?

Ana diliniz İngilizce’ye ne kadar yakın?

Uzmanlar, İngilizce’de seviye atlamak için ortalama 120-200 saatlik eğitimin gerektiğini söylüyor. Ancak bu süreyi değiştiren bazı faktörler var. Yazımızda, uzmanlar tarafından kanıtlanmış tavsiyelere de göz atabilirsiniz. 

Ana diliniz İngilizce’ye ne kadar yakın?

Almanca, İspanyolca veya Fransızca konuşan kişiler dildeki benzerlikler nedeniyle İngilizce’yi daha çabuk öğrenebilir. Çince, Rusça ve Arapça konuşan kişilerin ise öğrenmesi biraz daha zaman alır.

İkinci bir dil biliyor musunuz?

Eğer ana diliniz dışında başka bir dil öğrendiyseniz, beyniniz yeni bir dil öğrenirken gerekli örüntüleri oluşturduğu için İngilizce’yi öğrenmek biraz daha kolay gelir. Öğrendiğiniz dil sayısı çoğaldıkça yeni bir dil öğrenmek de o kadar kolaylaşır.

Ne kadar zaman ayırıyorsunuz?

Eğer günde 6 saat İngilizce çalışıyorsanız, günde 1 saat çalışana göre daha çabuk öğrenirsiniz. Bu nedenle yurt dışında hem sürekli İngilizce’ye maruz kalarak, hem de yoğunlaştırılmış İngilizce eğitimlere katılarak İngilizce’yi en hızlı şekilde öğrenebilirsiniz.

Ne kadar motivesiniz? 

Birçok konuda olduğu gibi İngilizce öğrenirken de motivasyonunuz dili öğrenme hızınızı etkiliyor. Ne kadar motive olur ve kendinizi adarsanız, o kadar çabuk öğrenirsiniz.

Dile ne kadar maruz kalıyorsunuz?

İngilizce’ye gün içerisinde ne kadar maruz kalırsanız, o kadar çabuk öğrenirsiniz. Eğer İngilizce öğrenirken tıkandığınızı düşünüyorsanız İngilizce’yi günlük rutinlerinize dahil edebilir; İngilizce filmler izleyebilir, müzik dinleyebilir, mobil uygulamaları kullanabilirsiniz.

Öğrenme araçlarınız ve metotlarınız ne kadar etkili?

Öğrenme araçlarınız ve metotlarınız ne kadar etkiliyse, bir dili o kadar hızlı öğrenirsiniz. Yurt dışı dil eğitimi veren kurumları seçerken sertifikalarına ve akdreditasyonlarına bakmak bu nedenle çok önemli.  

Hızlı öğrenmek için kanıtlanmış tavsiyeler:

İngilizce’yi daha hızlı öğrenmek için bilim insanlarının bulguladığı bazı kanıtlanmış tavsiyeler var. 

1. Sürekli İngilizce bir şeyler dinleyin

Bilim insanlarına göre arka planda İngilizce konuşulurken bile beynimiz öğrenmeye devam ediyor. Çünkü biz farkında olmadan beynimiz dil bilgisi örüntülerini kaydediyor. Dolayısıyla dikkatinizi vermeseniz bile arka planda sürekli İngilizce konuşulması öğrenme sürecini hızlandırıyor. 

Bu nedenle odaklanmadığınız durumlarda bile arka planda İngilizce podcast’ler açabilirsiniz.

2. Benzerlikleri öğrenin

Bilim insanlarına göre, hangi seslerin anlamlı hangilerinin anlamsız olduğunu fark edebilme kapasitesiyle doğuyoruz. Diller birbirinden çok farklı olsalar bile birçok ortak sesi barındırıyor. Bu nedenle İngilizce telaffuzları öğrenirken ses benzerliklerine dikkat ederseniz, daha hızlı öğrenebilirsiniz.

3. Kelimeleri bağlamlarıyla öğrenin

Yapılan bir araştırmaya göre, kelimeleri bağlamlarıyla gruplar halinde öğrenmek çok daha etkili ve akılda kalıcı. Örneğin; yaz, güneş, kumsal, deniz gibi kelimeleri aynı anda öğrendiğinizde aklınızda daha iyi yer ediyor.

4. Deyimler ve söz öbekleri için zaman ayırın

İngilizce’de deyimler ve söz öbekleri geniş yer kaplıyor. Bu nedenle daha en başından bunlara özel ilgi göstermek eğitim sürecinizi hızlandırıyor.

Yurt dışında dil okuluna gitmek istiyor ama hangisinin sizin için uygun olduğuna karar veremiyorsanız, Global Vizyon’un uzman danışmanlarının rehberliğinden yararlanabilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım