Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

İngilizce Öğrenmeye Katkı Sağlayan 5 Mobil Uygula

İngilizce Öğrenmeye Katkı Sağlayan 5 Mobil Uygula

Yurt dışı dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin birçoğu, eğitimlerine başlamadan önce İngilizce becerilerini biraz daha geliştirmek istiyor. Bunun en kolay ve hızlı yollarından biri de mobil uygulamalar kullanarak pratik yapmak. Eğitimi oyunlaştırarak daha eğlenceli hale getiren mobil aplikasyonların en sevilen özelliği ise kullanıcıların istedikleri yerde istedikleri zaman eğitim alabilmeleri. Sizin için İngilizce öğrenimine katkı sağlayan 5 mobil uygulamayı seçtik.

1. Duolingo

En popüler mobil İngilizce eğitim uygulamalarının başında gelen Duolingo eğlenceli ve bağımlılık yapan bir stile sahip. Yapay zeka ve dil biliminin en yararlı özelliklerini bir araya getiren uygulama, hızlı öğrenmeye yardımcı olacak şekilde geliştirildi. Oyunlar ve hatırlatmalar sayesinde, eğitimlerini gündelik alışkanlık haline getiren kullanıcılar sıkılmıyor, ilginç alıştırmalar ve neşeli karakterler sayesinde her gün çalışarak becerilerini geliştiriyor. 42 milyondan fazla aktif aylık kullanıcıya sahip mobil uygulama, içerdiği “events” özelliği sayesinde kullanıcıların İngilizcelerini geliştirmek için gerçek hayatta buluşmasını da sağlıyor. Kullanıcılar bu buluşmalarda İngilizce oyunlar oynadıkları gibi, dil öğrenimleri için sosyal çevre edinme imkanına da sahip oluyor.

2. Cambly

Cambly’de kullanıcılar ana dili İngilizce olan eğitmenlerle dilediği gün ve saatte, seçtiği eğitmen ve ders programına göre İngilizce konuşma pratiği yapabiliyor. Seçenekler arasında IELTS, TOEFL, İş İngilizcesi, basit sohbetler, gelişmiş sohbetler, seyahat İngilizcesi gibi farklı programlar bulunuyor.

3. Rosetta Stone

Rosetta Stone uygulaması daha çok konuşmaya ve telaffuza odaklanıyor. Uygulamanın içeriğindeki TruAccent teknolojisi, ilk dersten itibaren kullanıcının telaffuzuna ve intonasyonuna ince ayar yapıyor. Kullanıcı bu sayede cümlelerin doğal ritmini buluyor ve konuşurken sadece ne söylediğini değil, nasıl söylediğini de biliyor. Uygulamanın Dynamic Immersion yönteminde ise kullanıcının yeni dili görerek, okuyarak ve yazarak öğrenmesini sağlıyor.

4. Memrise

İngilizce öğrenmek isteyenler için en eğlenceli eğitim yöntemlerini kullanan Memrise, özellikle kelime bilgisi ve pratik için seçiliyor. Uygulama; dilin gerçek hayatta kullanıldığı binlerce video örneğini, ana dili İngilizce olan konuşmacılar tarafından tasarlanan kursları, dil becerilerini gelişmesi için oyunlaştırılmış testleri ve yoğunlaştırılmış öğrenimini kapsıyor. 

5. Voscreen

İngilizce öğretmek için daha çok kısa videoları kullanan Voscreen’de kullanıcılar; diledikleri seviyede ve kategoride konular seçebiliyor, arkadaşlarının performanslarını takip edebiliyor, kendi oynatma listelerini oluşturup arkadaşlarıyla paylaşabiliyor ve geniş bir video kütüphanesinden yararlanabiliyor. Voscreen’in geliştirdiği oyunlaştırma, etkili değerlendirme ve uyarlama sistemleri; kullanıcıların anlama hızını artırmaya, hızlı okumalarına, dil becerilerini geliştirmeye ve refleksif düşünme yeteneklerini artırmaya teşvik ediyor.


Her ne kadar mobil uygulamalar İngilizce eğitiminde ekonomik, hızlı ve esnek öğrenim modelleri sunsalar da bir noktaya kadar gelişim sağlayabiliyor. Hem ekonomik hem de daha kapsamlı bir İngilizce eğitimi için öğrenciler İrlanda gibi ülkelerde Work and Study programlarını seçiyor. Bu sayede İngilizce konuşulan bir kültür olan İrlanda’da hem okuyup hem çalışıyor ve gelir elde ediyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım