Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Tavsiye

Hangi Ülkede Master Yapmalıyım?

Yurt Dışında Master Yapmak

Yurt dışında master yapmak, öğrenciler için hem kişisel hem de mesleki gelişimlerini etkileyen en heyecan verici deneyimlerden biri. Ancak hangi ülkede master yaptığınız da önemli. Master yapmak için en ideal beş ülkeyi derledik.

İngiltere

İngiltere’de master programları tam zamanlı olarak bir akademik yıl boyunca devam ediyor. Master derslerini başarıyla tamamlayan ve sınavlarını veren öğrenciler, 3-6 ay süren bir tez aşamasına geçiyor. 

İngiltere’de eğitim süresince ve mezun olunduktan sonra 1-2 yıllık çalışma izni veriliyor. Öğrenciler bu sayede hem okurken masraflarını çıkarabiliyor hem de ülkelerine döndükierinde CV’lerine önemli referanslar ekleme şansı yakalıyor.

Kanada

Kanada’da yüksek lisans programları genellikle 2 yıl sürse de 1 yıl süren programlar da bulunuyor. Kanada’da üniversiteler devlet tarafından sıkı bir şekilde denetlendiğinden dolayı hem devlet hem de özel üniversiteler yüksek kalitede eğitim veriyor. Bu yüzden Kanada’dan alınan diplomalar dünyanın her ülkesinde saygı görüyor.

Kanada’da master yapmanın en önemli avantajlarından biri öğrencinin eğitim süresi boyunca ve mezun olduktan sonra 2 yıl süreyle çalışma hakkının olması. Ülkede İngilizce ve Fransızca konuşulduğundan dolayı öğrenciler İngilizce’nin yanı sıra ikinci bir yabancı dil olan Fransızca öğrenme şansı da kazanıyor.

Amerika

Amerika’da master programları genelde 2 yıl sürüyor ancak nadir de olsa 1 yıl süren master programları bulunuyor. Öğrencilerin Amerika’da yüksek lisans yapmadan önce dikkat etmesi gereken en önemli konu, YÖK denkliği. Çünkü bazı özel üniversitelerin Türkiye’de denkliği bulunmuyor. Bu sebeple seçim yaparken Global Vizyon danışmanlarıyla iletişim içerisinde olmanızı tavsiye ederiz.

Amerika’daki üniversiteler yüksek lisans yapacak öğrencilerden GRE veya GMAT sınav sonucu isteyebiliyor. Genellikle mühendislik, fen ve sosyal bilimler, güzel sanatlar, spor gibi alanlarda master yapmak isteyen öğrencilerden GRE; işletme alanında master yapmak isteyen öğrencilerden ise GMAT sonuçlarıyla birlikte başvuru yapması isteniyor. 

Avustralya

Avustralya’da yüksek lisans süresi 1-1,5 yıl arasında değişiyor. Avustralya’da master eğitimi veren pek çok okul, şartlı kabul fırsatı da sunuyor. Bu durumda öğrenci, kendisine sunulan şartları, belirli bir tarihe kadar tamamlayıp üniversiteye sunduğu takdirde, şartlı kabulü şartsız kabule çevirebiliyor. 

En önemli nokta ise Avustralya’nın ülkede yüksek lisans yapan öğrencilere sunduğu çalışma izni. Öğrenciler eğitim dönemlerinde haftada 20 saat, yaz tatillerinde ise tam gün çalışma iznine sahip oluyor. Öğrenciler çalıştıkları saat başına 10 Avustralya doları kazanıyor. Bu da bir öğrencinin haftada 20 saat çalışarak, ülkedeki yaşam masraflarını kendi kendine karşılayabilmesi anlamına geliyor. Avustralya’da yüksek lisans programını tamamlayan öğrenciler mezun olduktan sonra 2 yıl boyunca Avustralya’da çalışabiliyor. 

İrlanda

İrlanda’da yüksek lisans programları 1 yıl sürüyor ve yüksek lisans yapan öğrenciler aynı zamanda haftada 20 saat çalışma hakkına sahip oluyor. İrlanda’da yüksek lisans programlarından mezun olan öğrenciler, mezuniyetlerinin ardından 1 yıl ülkede çalışma hakkı kazanıyor. Bu sayede öğrenciler ülkesine dönmeden önce, CV’sine uluslararası bir şirkette çalışma deneyimi ekleyebiliyor.


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım