Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Ülkeler Hakkında İpuçları

Eğitim için gideceğiniz şehrin başarılı olma oranınıza etkileri

Eğitim için gideceğiniz şehrin başarılı olma oranınıza etkileri

Yurt dışında başarılı bir eğitim süreci geçirmek, kariyerinizde büyük sıçramalar sağlayabilir. Kendi yaşam biçiminize uygun, güvenilir, dost canlısı, iş olanakları kuvvetli ve ekonomik bir şehirde hem harika vakit geçirebilir hem de çok başarılı olabilirsiniz. Bu kriterleri teker teker değerlendirelim.


Güvenlik:


Sürekli olarak hırsızlık, gasp, kapkaç gibi tehditler nedeniyle stres yaşayan bir öğrenci kolay kolay derslerine odaklanamaz. Başarılı olmak için öğrencinin kendini güvende hissetmesi büyük önem taşır. Avustralya ve Kanada gibi ülkeler en güvenli yerler olarak bilinir, bunun yanında diğer ülkelerde de güvenilir şehirler bulunur. Örneğin İngiltere’de Bath, York, Liverpool; Amerika’da ise Boston, Chicago ve California hem öğrenci dostu hem de güvenli hissedebileceğiniz şehirlerin başında gelir.


Ekonomik maliyet:


Hepimizin bildiği gibi öğrenci yaşamı, maliyet hesaplarıyla geçer. Yurt dışı eğitimde de bu farklı değildir. Bazı şehirler diğerlerine göre daha uygun maliyetliyken, bazı şehirlerin ise olanakları fazladır. Öğrenciler bir yandan yaşam maliyetlerini düşük tutmaya çalışırken, diğer yandan daha fazla gezmeye, dolaşmaya, eğlenmeye çalışır. Londra gibi şehirler yüksek maliyetli gibi görünse de birçok ücretsiz aktiviteye ev sahipliği yapar. Öğrencinin başarısı için kafasının da rahat olması gerekir, bu nedenle gideceği şehrin ekonomik gerçekleri önem kazanır.


Samimiyet:


Öğrencinin içinde yer aldığı çevrenin samimiyet derecesi de başarı oranını etkiliyor. Kendini dost canlısı, yardımsever ve samimi insanların arasında bulan öğrenciler, yabancılık hissini daha çabuk atıyor ve hızlıca kaynaşabiliyor. Öğrenci kendini ne kadar evinde hissederse, başarısı da o oranda artıyor.


İş olanakları:


Şehrin sahip olduğu iş olanaklarının, öğrencinin motivasyonu üzerinde olumlu etkisi bulunuyor. Örneğin dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden Apple, Twitter, Microsoft, Facebook, Google, Ebay, Yahoo, Paypal gibi şirketlerin Avrupa merkez ofisleri Dublin’de yer alıyor. Dolayısıyla İrlanda’ya hem okuyup hem de çalışmak için gelen bir öğrenci, karşılaştığı bu fırsatlar sayesinde derslerine daha güçlü bir şekilde motive olabiliyor.


Kültür ve yaşam tarzları:


Elbette birçok öğrenci yurt dışına sadece eğitim görmeye değil; eğlenmeye, diğer kültürleri tanımaya, muhteşem anılar biriktirmeye de gidiyor. Ders dışında geçirilen zamanın kalitesi başarıyı etkiliyor. Bu nedenle öğrencilerin şehir seçimi yaparken kendine uygun yaşam tarzına sahip bir şehri seçmesi kritik önem taşıyor. Bazı öğrenciler kendilerini Edinburgh veya Oxford gibi nispeten az nüfuslu, tarihsel kentlerde daha huzurlu hissediyor. Bazı öğrenciler de Londra ve New York gibi daha hareketli şehirlerde yaşamak istiyor.


QS’nin 2022 en iyi öğrenci şehirleri sıralamasının ilk on sırasında Londra, Münih, Seul, Tokyo, Berlin, Melbourne, Zürih, Sydney, Boston ve Montreal bulunuyor.


Gördüğümüz gibi öğrencinin başarılı olma ihtimali birçok farklı kritere bağlı. Bu nedenle yurt dışında eğitim almak için karar verirken, bu kriterleri de göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Global Vizyon’un uzman danışmanları size bu konuda yardımcı olacaktır.


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım