Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Ülkeler Hakkında İpuçları

Eğitim almak istediğiniz şehir, karakterinizi yansıtıyor mu?

Eğitim almak istediğiniz şehir, karakterinizi yansıtıyor mu?

Eğitim için yurt dışına çıkmak isteyen öğrencilerin vermesi gereken önemli kararlardan biri de şehir seçimidir. Bazı şehirler tarihi dokusu, doğal güzellikleri veya eğlenceli aktiviteleriyle ünlüyken; bazıları daha sakin, huzurlu ve ekonomik olabilir.

Dublin

Eğlenceli gece hayatı, pubları ve doğal güzelliğiyle ünlü İrlanda’nın başkenti Dublin’de, 1 milyon 300 bine yakın insan yaşıyor. Avrupa’nın en yaşanabilir şehirleri arasında gösterilen Dublin; Facebook, Google, Twitter gibi büyük teknoloji şirketlerinin de merkezlerinden biri. Bu nedenle İrlanda’da hem okuyup hem çalışmak isteyen öğrenciler için önemli fırsatlar taşıyor.  Öğrencilerin en çok gezdiği mekanlar arasında ise Dublin Trinity College, Book of Kells, Phoenix Park, Stephen’s Green Park ve National Museum bulunuyor. Özellikle hem çalışıp hem eğitim almak isteyen öğrenciler için Dublin, hem İngiltere’ye yakınlığı hem muhteşem doğası hem de iş seçenekleriyle öğrencilere muazzam fırsatlar sunuyor.

Londra

İngiltere’nin başkenti Londra, yurt dışı eğitim almak isteyen her öğrencinin hayallerini süslüyor. Gerek tarihi dokusu, gerekse birbirinden ünlü müze ve sanat galerilerine ev sahipliği yapması nedeniyle Londra, eğitimin yanında farklı deneyimler kazanmak isteyen öğrenciler için eşsiz bir seçenek. En gözde turistik mekanları; Parlamento Binası, Tower Köprüsü, Londra Kulesi, Buckingham Sarayı ve Trafalgalar Meydanı olarak biliniyor.

Toronto

Kanada’nın en büyük şehri olan Toronto, 3 milyona yakın nüfusa sahip olmasına rağmen dünyanın en güvenilir yerlerinden biri olarak gösteriliyor. Her ne kadar çoğu insan Kanada’da yer aldığı için Toronto’nun çok soğuk olduğunu düşünse de, aslında bu kent Amerika sınırına yakın ve ılıman bir iklime sahip. Yakınında bulunan Niagara Şelalesi, Ontario Gölü ve merkezindeki CN Tower ise Toronto’nun en dikkat çekan yerleri. Hem güvende hissetmek hem de çeşitli eğlence etkinliklerine ve festivallere katılmak isteyen öğrenciler Kanada’da dil eğitimini tercih ediyor.

Los Angeles

Amerika’nın New York’tan sonraki en kalabalık şehri olan Los Angeles, olağanüstü plajlarının yanı sıra Hollywood, Universal Studios, Disneyland, Beverly Hills, Marina del Rey, Griffith Park ve Malibu gibi dünyaca ünlü mekanlara da ev sahipliği yapıyor. Özellikle lüks hayatı merak eden öğrenciler için en iyi tercih bu şehir olabilir.

Sydney

Avustralya’nın en eski şehirlerinden biri olan Sydney, hem iş ve ekonomi hem de kültür ve sanat dünyasını birleştiren muazzam bir öğrenci merkezi olarak biliniyor. Üstelik liman ve sahillere de sahip olduğu için uzaklığı göze alan öğrencilere birbirinden farklı deneyimler sunuyor. Sydney Opera Evi, Sydney Köprüsü, Sydney Kulesi ve Darling Limanı şehrin en merak edilen turistik noktaları olarak tanınıyor.

Valletta

Küçük bir ada ülkesi olmasına rağmen en popüler yurt dışı eğitim merkezlerinden biri olan Malta’nın başkenti Valletta, sahil şeridinde bulunuyor. Şehrin nüfusu yaklaşık 6 bin olsa bile özellikle yazları gelen öğrencilerle birlikte kalabalıklaşıyor. Şövalyeler Şehri olarak da bilinen Valletta’nın birçok tarihi mekanı UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesi’ne alınmış durumda. Bunların başında ise St. John Katedrali geliyor. Akdeniz’in muhteşem denizinde hem rahat hem de eğlenceli bir deneyim isteyen öğrenciler için Malta ve Valletta, ekonomik bir seçim.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım