Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

Dünyada En Çok Konuşulan Diller

Çince

Dünya üzerinden en az 7 binden fazla dil olduğu biliniyor. Ancak buna rağmen en fazla kullanılan dil sayısının 23 olduğu belirtiliyor. İngilizce ve Çince ise dünyada en çok konuşulan dil sıralamasında listenin başında geliyor. Hintçe, İspanyolca ve Rusça da dünyada en çok konuşulan diller arasında yer alıyor. Bu diller; nüfus sayısının çokluğu, önemli ticaret merkezi olmaları, diğer ülkelerle olan ilişkileri ve kültürel özellikleri nedeniyle çok sayıda kişinin her geçen gün daha fazla ilgisini çekiyor. 


Çince


Çin, 1 milyardan daha fazla nüfusa sahip olmasıyla dünyanın en kalabalık ülkesi olarak öne çıkıyor. Bu da dünyada her altı kişiden birinin Çince konuştuğunu gösteriyor. Çin dünyanın en büyük ticaret ülkelerinden biri olduğu için Çince önemli bir dil haline gelmiş durumda. Çok sayıda ülkede Çin’le yapılan ticaret ve dünyanın önde gelen ekonomileri arasına girmesi nedeniyle, Çince bilenlerin sayısı artıyor.


İngilizce


İngilizce birçok ülkenin resmi dili olarak da karşımıza çıkıyor. İngiltere, Amerika, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Kanada ve İrlanda’da İngilizce ana dil olarak konuşuluyor. Bunun yanı sıra, çok sayıda eğitim kurumunda ve üniversitede ders dili İngilizce. İngilizce ortak kullanılan dillerin başında geldiği için milyonlarca kişi bu dili öğrenmek için yurt dışı eğitimlere başvuruyor. Örneğin her yıl 700 bin kişi İngiltere dil okulları’na kayıt oluyor. Eğer siz de İngilizce’yi ana dili İngilizce olan bir ülkede öğrenmek istiyorsanız Global Vizyon’un deneyimli danışmanlarının rehberliğinden faydalanabilirsiniz.


Hintçe


Hindistan da Çin’den sonra dünyanın en kalabalık ülkesi olarak karşımıza çıkıyor. Hintçe, yaklaşık 500 milyon kişi tarafından konuşuluyor. Bollywood filmlerinin de etkisiyle Hintçe’ye olan ilgi gün geçtikçe artıyor. 


İspanyolca


İspanyolca da dünyanın en çok konuşulan dilleri arasında. İspanya dışında Latin Amerika ülkelerinde milyonlarca kişinin konuştuğu İspanyolca, İngilizce’den sonra en çok ilgi çeken dillerin başında geliyor.


Rusça


Dünyada en çok konuşulan diller arasında Rusça da var. Başta Rusya olmak üzere Ukrayna, Belarus, Moldova ve pek çok Türk Cumhuriyeti’nde Rusça konuşuluyor. Üniversitelerde Rus Dili ve Edebiyatı bölümleri ilgi görüyor, bu ilgi de Rusça öğrenmeye olan ilgiyi artırıyor. 


Fransızca


Daha çok bir kültür dili olarak anılan Fransızca, dünyanın en çok konuşulan dillerinden biri. Kongo, Kamerun, Fildişi Sahilleri ve Burkina Faso gibi birçok Afrika ülkesinde Fransızca ana dil olarak konuşuluyor. Ayrıca Kanada’nın, Belçika’nın ve İsviçre’nin de bazı bölümlerinde Fransızca konuşuluyor.


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım