Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
 • Öğrenci Yaşamı

Amerika Work and Study vize şartları nedir?

Amerika Work and Study vize şartları nedir?

Amerika Birleşik Devletleri’nde Work and Study program farklı şekilde yapılıyor. Programın adı “Amerika’da maaşlı turizm ve gastronomi stajı” olarak geçiyor. Turizm ve gastronomi alanında uzmanlaşmış kişiler, 12-18 ay boyunca Amerika Birleşik Devletleri’nde profesyonel mesleklerini yaparak aylık 4000 dolara kadar maaşlı staj yapabiliyor. Amerika’da maaşlı staj programı katılımcıları; bir taraftan lüks otellerde, restoranlarda ve farklı kurumsal firmalarda çalışma deneyimi kazanırken, diğer taraftan da gündelik ve iş hayatında bol bol İngilizce konuşarak dillerini geliştirebiliyor ve farklı kültürden insanlarla bir arada yaşama şansına sahip olabiliyor. 

Amerika’daki maaşlı staj programına sahip olan işletmeler arasında; ACCOR, Four Seans Hotel, Sheraton Group, The Ritz-Carlton, Marriott Group, Hyatt, Hilton, Sage Hospitality gibi üst segmentteki oteller ve V Group, Soyko International, Deliverit Pharmacy Infusion Center, GSMK Tax gibi kurumsal firmalar yer alıyor.

Haftalık minimum 32-40 saat arasında çalışma süresi elde eden katılımcılar, saatlik olarak 9-25 dolar arasında gelir elde ediyor. Eğer katılımcılar haftalık olarak 40 saatin üzerine çıkarsa, ek saatlerde 1,5 kat daha fazla kazanıyor. Maaşlar iki haftada bir, paycheck şeklinde ödeniyor.

Nasıl başvurabilirsiniz?

Amerika’da maaşlı staj programına başvurmak için öncelikle Global Vizyon danışmanları tarafından size iletilen CV örneğini doldurmanız ve danışmanınıza iletmeniz gerekiyor. CV örneğiniz değerlendirildikten sonra, sizinle Skype üzerinden İngilizce mülakat gerçekleştiriliyor. Ardından Global Vizyon danışmanları, CV’nizi Amerika Birleşik Devletleri’ndeki sponsor kurumu olan Alliance Abroad Group (AAG) yetkilileriyle paylaşıyor. AAG yetkilileri de sizinle bir mülakat yapıyor ve eğer olumlu geçerse kurum danışmanıyla birlikte iş seçiminiz yapılıyor ve ön kayıt işlemleri gerçekleştiriliyor. Bu aşamaya kadar sizden bir ücret talep edilmiyor. İş seçiminden sonra işverenle bir mülakata giriliyor ve eğer karşılıklı anlaşma sağlanırsa gerekli evrakların temin süreci başlıyor; iş sözleşmesi imzalanıyor ve vize aşamasına geçiliyor.

Gerekli evraklar ise şunlar:

 • Mezuniyet durumunuzu anlatan ve mezuniyet zamanınıza göre detaylandırılan referans mektubu.

 • CV’nizde yer alan iş yerlerinin adres bilgisi ve telefon numarası.

 • Acil durumlarda iletişime geçilecek kişinin iletişim bilgisi. (Açık adres, posta kodu, telefon ve email gibi bilgilerle birlikte isteniyor.)

 • En az iki yıllık pasaport.

 • Ds 160 formu (Vize aşamasında gerekli olan bu formun şablonu, size ulaştırılıyor.)

 • Program ücretini yatırdığınıza dair dekont.

 • Programın geri kalan ücretinin Amerika’da ödeneceğine dair imzalı ödeme planı. 

 • Terms, job offer ve housing agreement imzalı formları. (Bu formlar da size ulaştırılıyor.)

Program katılım şartları ise şöyle:

 • 20-25 yaş arasında olmanız gerekiyor.

 • Son 1 yıl içerisinde Turizm Otelcilik, Gastronomi alanlarında ön lisans/lisans mezunu olmanız veya ilgili alanlarda ön lisans/lisans mezunu olup en az 1 yıllık iş veya staj tecrübesine sahip olmanız bekleniyor.

 • Eğer lisans veya ön lisans diplomanız yoksa, alanınızda minimum 5 yıllık iş deneyimine sahip olmanız isteniyor.

 • En az orta seviye İngilizce konuşabiliyor olmanız gerekiyor.

Amerika’da maaşlı staj programı hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz. Uzman danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım