Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Kariyer

Yurtdışında Work And Study Programı’nda Hangi İşler

Kanada’da hangi işlerde çalışabilirim?

Kanada’da Dil Okullarında eğitim alan katılan öğrenciler; work and study için genellikle herhangi bir tecrübe, profesyonellik veya sertifika istemeyen, dil eğitimlerini aksatmayacak işlere yöneliyor. Bu tür işlerin başında garsonluk, kasiyerlik, otel temizliği ve bakımı, resepsiyon, bulaşıkçılık, satış temsilciliği, çocuk bakıcılığı ve barmenlik geliyor.

Kanada’da tam zamanlı olarak nitelendirilen bir işte çalışmak isteyen öğrencilerin, Work and Study vizesi dışında, Kanada çalışma vizesi alması gerekiyor.

İrlanda’da hangi işlerde çalışabilirim?

İş olanakları bakımından yüzlerce seçeneğe sahip olan İrlanda’daki Work and Study öğrencileri, daha çok restoran, kafe, market, otel ve mağazalarda çalışıyor. Farklı işlerde çalışmak isteyen öğrenciler, yeterli İngilizce bilgisine sahipse şehirdeki iş yerleri ile görüşerek veya gazete, internet ve okul panolarındaki ilanları takip ederek iş başvurusunda bulunabiliyor.

Uluslararası şirketlere vergi kolaylığı sağlayan İrlanda; 160’ı bilişim olmak üzere 1000’den fazla ilaç, finans ve oyun firmasına ev sahipliği yapıyor. İrlanda’da bulunan Google, Takeda, Bayer, Microsoft, IBM, Huawei, Allianz, Fijutsu, Deutsche Bank gibi büyük firmaların iş gücünün önemli bir kısm, İrlanda’da yaşayan ve çalışma izni olan kişilerden oluşuyor.

Yine İrlanda’da bulunan Facebook, Google, Apple, Linkedin, Twitter, Amazon, Oracle, PayPal gibi teknoloji sektöründeki şirketler, bu alanda kariyer yapmak isteyen öğrenciler için önemli bir olanak sağlıyor. Başta aşçılık olmak üzere mutfak sanatları konusunda uzmanlığı olan öğrenciler ise bu alanda çalışabiliyor.

Avustralya’da hangi işlerde çalışabilirim?

Avustralya Work and Study programına katılan dil okulu öğrencileri, okul eğitimlerine başladıktan sonra çalışma hakkı kazanıyor. Öğrencilerin çalışabilecekleri işler İngilizce seviyelerine ve sosyallik gibi kişilik özelliklerine göre değişiyor. Avustralya’ya ilk defa gelen öğrenciler genellikle restoran, kafe ve market gibi işlerde çalışıyor. Öğrenciler yasal çalışma iznini aldıktan sonra, sertifika ve diplomalarıyla profesyonel olduklarını ispatlayarak meslekleriyle ilgili işlere de girebiliyor.

Dubai’de hangi işlerde çalışabilirim?

Dubai’de Work and Study yapan öğrenciler genellikle garsonluk, mağaza satış elemanlığı, kasiyerlik gibi hizmet sektöründeki işlerde çalışıyor. Ancak öğrenciler kendi mesleklerine uygun alanda iş bulma şansına da sahip, bu nedenle öğrenciler alanlarındaki şirketlerle görüşebiliyor. Sosyal, nazik ve girişken kişiliğe sahip öğrenciler, orta seviye ve üstü İngilizce’ye sahiplerse, diledikleri işi bulma konusunda daha şanslı oluyor.

Malta’da hangi işlerde çalışabilirim?

Malta’da Dil Okullarında 24 hafta ve üzeri eğitim alan öğrencilerin haftada 20 saat çalışma izni oluyor. Öğrencilerin Malta’da çalışabilecekleri yerlerin başında restoranlar, kafeler, barlar ve gece kulüpleri bulunuyor. İngilizce seviyesi ve iletişim becerileri yüksek olan öğrenciler daha farklı alanlarda da çalışabiliyor. Bu nedenle İngilizce seviyesi orta ve üstü olan birçok öğrenci, daha Malta’ya gitmeden önce meslekleriyle ilgili şirketlerle iletişime geçip CV gönderiyor.

 

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım