Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Tavsiye

Yurtdışında Ekonomik Uygun Fiyatlı İngilizce Kursları

Erken kayıt ve kampanya fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Yurt dışı eğitim maliyetlerini değiştiren birçok etmen bulunuyor. Eğer İngilizce eğitiminizi daha ekonomik hale getirmek istiyorsanız; program ücretinizi, konaklama ücretinizi ve gündelik yaşam maliyetlerinizi düşürmeniz gerekiyor. Bunun yolu da erken kayıttan, kampanyalardan, uygun konaklama seçeneklerinden ve yaşam maliyeti daha düşük olan ülke ve şehirleri seçmekten geçiyor.

Erken kayıt ve kampanya fırsatlarından yararlanabilirsiniz

Yurt dışı eğitim maliyetlerini daha ekonomik hale getirmenin en etkili yolu erken kayıt yaptırmak. Bu sayede uçak biletlerini de erkenden, çok daha uygun fiyatlara alabilirsiniz. Erken kayıtın bir diğer avantajı da şu: Taksitli seçeneklerde henüz yurt dışına gitmeden ödemeyi azar azar yaptığınız için, eğitim başladığında yanınıza daha çok para alabilir, böylelikle gittiğiniz şehrin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca dönem dönem duyurusu yapılan kampanyaları da takip edebilir, eğitiminizi daha uygun fiyata getirebilirsiniz.

Uygun konaklama seçeneklerini tercih edebilirsiniz

Eğitim veren kurumlar, genellikle birden çok konaklama seçeneği sunabiliyor. Öğrencilerin en çok seçtikleri konaklama seçeneklerinin başında ise aile yanı, öğrenci apartmanları ve öğrenci yurtları geliyor. Aile yanını tercih ettiğinizde hem gittiğiniz ülkenin kültürünü daha yakından tanıma, hem de yemeğe para ödememe gibi avantajlarınız olurken; öğrenci apartmanlarında ise hem daha fazla özgürlük kazanıyorsunuz, hem de akranlarınızla sosyalleşebiliyorsunuz. Global Vizyon danışmanları ise önceliklerinizi analiz edip en uygun maliyetli seçeneği bulmanızda yardımcı oluyor.

Yaşam maliyetleri daha uygun ülkeleri ve şehirleri seçebilirsiniz

Yaşam maliyetleri daha yüksek olan ülkeler yerine, İrlanda ve Malta gibi nispeten daha uygun ülkeleri seçebilirsiniz. Son yıllarda birçok öğrenci gerek İngiltere’ye ve İngiliz kültürüne yakınlığı, gerek eğitiminin kalitesi, gerekse uygun maliyeti nedeniyle İrlanda’yı tercih ediyor. Üstelik İrlanda’da bütün dil okulları devlet tarafından denetime tabi tutulduğu için yüksek standardını koruyor. İrlanda, Malta ve Dubai gibi ülkelerin bir diğer avantajı da 20-25 haftalık eğitim programlarına katıldığınızda size yarı zamanlı çalışma hakkı tanıması. Bu sayede bir yandan dil eğitiminizi alırken diğer yandan para kazanabiliyorsunuz.

Gittiğiniz ülkede şehirler arasında da yaşam maliyetleri açısından büyük farklılıklar olabiliyor. Örneğin Kanada’da; Montreal, Sherbrooke, Laval, Calgary gibi şehirlerin yaşam maliyetleri, Vancouver, Toronto ve Victoria gibi şehirlerin yaşam maliyetlerine göre daha uygun. Bu nedenle eğitim alacağınız şehri seçerken de titiz bir araştırma yapabilirsiniz.

İngilizce öğrenmenin en etkili yolu elbette İngilizce konuşulan bir ülkede dil okuluna gitmek. Bu sayede İngilizcenizi kısa sürede geliştirebiliyor ve İngilizce konuşulan ülkenin kültürünü tanıyabiliyorsunuz. İlk başta maliyetli gibi görünse de daha yüksek seviyede İngilizce bilgisi ve yurt dışı deneyimi CV’nizi güçlendiriyor ve gelecekteki kazançlarınızı olumlu olarak etkiliyor. Global Vizyon’un sizin için hazırladığı yurt dışı dil okullarını ve hem dil öğrenip hem para kazanabileceğiniz yurt dışı work and study programlarını inceleyebilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım