Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Tavsiye

Yurtdışında Eğitim Alınabilecek En İyi Ülkeler

Amerika

Yurt dışında eğitim kararı aldığınızda, yapacağınız en önemli seçimlerin başında hangi ülkede eğitim göreceğinizi belirlemek geliyor. Sizin için yuıt dışında eğitim alabileceğiniz en iyi 5 ülkeyi listeledik.

Amerika

Hemen hemen her öğrencinin hayalini süsleyen Amerika; geniş toprakları, doğal güzellikleri, sınırsız aktivite olanakları ve kültürel zenginlikleriyle her şehrinde birbirinden farklı deneyimler sunuyor. Kozmopolit yapısı sayesinde eğitim almakla kalmayıp farklı kültürleri tanıma şansına da erişeceğiniz Amerika’da en çok tercih edilen şehirlerin başında; Los Angeles, New York, San Francisco, San Diego, Boston ve Chicago geliyor. Amerika’nın en prestijli üniversiteleri arasında ise Massachusetts Teknoloji Enstitüsü, Stanford Üniversitesi, Harvard Üniversitesi, California Teknoloji Enstitüsü, Chicago Üniversitesi, Pennsylvania Üniversitesi, Yale Üniversitesi, Princeton Üniversitesi ve Cornell Üniversitesi gibi dünyaca ünlü üniversiteler var. 

İngiltere

Yurt dışı eğitimde en çok tercih edilen ülkelerin başında gelen İngiltere, prestijli ve kaliteli eğitim kurumları, zengin kültürü ve sosyal imkanlarıyla öğrencilere inanılmaz deneyimler vadediyor. Ülkenin en başarılı üniversiteleri arasında; Oxford Üniversitesi, Cambridge Üniversitesi, Londra Kraliyet Koleji, Londra Ekonomi Okulu bulunuyor. Öğrencilerin en çok tercih ettiği şehirler ise Londra, Manchester, Bristol, York ve Liverpool.

Kanada

Dünyanın en yaşanılabilir ülkelerinden biri olarak bilinen Kanada’ya her yıl Türkiye’den 2.000 öğrenci gidiyor. Ücretsiz sağlık hizmeti, uygun yaşam maliyetleri ve harikulade doğasıyla Kanada, birçok öğrencinin hayalini süslüyor. Kanada’da her yaşam biçimine uygun bir bölge bulunduğu için sakin ve huzurlu bir deneyim isterseniz daha küçük şehirlerde yaşayabilir, dinamik bir öğrenci hayatı isterseniz Toronto, Montreal, Vancouver gibi şehirleri tercih edebilirsiniz. Hem Amerika hem de Avrupa kültürlerinden parçalar taşıyan Kanada’nın kozmopolit yapısını en çok müzik, sanat, mutfak ve sinemadaki çeşitlilikte görebiliyorsunuz.  Kanada’nın en önemli üniversiteleri olarak; Toronto Üniversitesi, British Columbia Üniversitesi, McGill Üniversitesi, Alberta Üniversitesi, McMaster Üniversitesi, Montreal Üniversitesi ve Ottawa Üniversitesi gösteriliyor. 

İrlanda

Ekonomik bütçeler için en uygun seçimlerin başında gelen İrlanda; hem İngiltere ve İngiliz kültürüne yakınlığı, hem doğal güzellikleri hem de sıcakkanlı insanlarıyla son yıllarda ülkemizden yüzlerce öğrenciyi ağırlıyor. İrlanda’da üniversite eğitimi alırken haftada 20 saat çalışma hakkına sahip olabiliyorsunuz. Bu sayede hem para kazanıyor hem de ana dili İngilizce olan insanlarla bire bir konuşma fırsatı yakalıyorsunuz. İrlanda’nın ünlü üniversiteleri arasında; Dublin Trinity Koleji, İrlanda Devlet Üniversitesi, Cork Üniversitesi, Dublin Şehir Üniversitesi Ve Limerick Üniversitesi bulunuyor.

Avustralya

Dünyanın en iyi 100 üniversitesinden 6’sına ev sahipliği yapan Avusturalya, aynı zamanda dünyanın en güvenilir ülkeleri arasında gösteriliyor. Başlıca üniversiteleri arasında dünyaca ünlü Melbourne Üniversitesi, Sydney Üniversitesi, Queensland Üniversitesi ve Monash Üniversitesi bulunan Avustralya; aynı zamanda öğrencilere yarı zamanlı çalışma fırsatı da sunuyor.Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım