Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Bize Ulaşın
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

  • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

    Merkez Santral: 444 1 287 

    +90 212 249 19 81

    +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Ön Lisans Programı
Ön Lisans Programı

Yurtdışında Ön Lisans Eğitimi

Yurtdışında ön lisans eğitimi ile daha kısa sürede daha cazip fiyatlarla eğitim alabilirsiniz…
Yurtdışında ön lisans eğitimi 2 yıllık mesleki  programlardan oluşmaktadır. Bu programlar Türkiye’den de bildiğiniz gibi ara kademede çalışacak teknik elemanlar yetiştirmek ve bu öğrencilere mesleki/teknik eğitim vermek üzere açılmaktadır. Türkiye’de ön lisans programları üniversiteler tarafından açılırken yurtdışında ön lisans programları bu alan için özel eğitim kurumları tarafından verilmektedir.
Amerika ve Kanada’da ‘Associate Degree’ adı verilen ön lisans programları Community Collage’larda verilmektedir. Ön lisans programları Avustralya’da ise TEFA adıyla bilinmektedir. Programların en iyi tarafı, öğrencilerin 2 yıllık başarılı bir eğitimin ardından üniversitelere geçiş yapabilmeleridir.

Devamını Oku
Yurtdışında Ön Lisans Eğitim Kalitesi ve Standartları

Community College'lar kendi içlerinde farklılık gösterir… Bazıları şehrin içerisinde birkaç kampüsten oluşan geniş bir alanda konumlanırken bazıları kırsal bir alanda daha küçük öğrenci kitlelerine hizmet vermektedir. Bu farklılıklar haricinde hepsi ortak bir eğitim ve öğretim misyonuna, ulaşılabilirlik, kalite prensiplerine ve yüksek akademik standartlara sahiptirler.
Yurtdışında ön lisans programlarının geniş bir yelpazeye sahip olması, üniversite eğitimindeki temel dalın seçiminde seçenekleri artırmaktadır. Pek çok uluslararası öğrenci; İşletme, Pazarlama, Lojistik, Gazetecilik, İletişim, Bilgisayar Bilimleri, Muhasebe, Sanat, Moda Tasarımı, Grafik Tasarımı, Film ve Sinema gibi alanlarda eğitim almaktadır. Yurtdışında ön lisans eğitimi alan öğrenciler bu programların yanı sıra sanattan zoolojiye kadar birçok farklı konu üzerine eğitim alabilir. 

Prestijli Üniversitelere Transfer Olma Şansı

Amerika’da Community College’lar çoğu zaman 4 yıllık bir üniversiteye girebilmek için çok önemli bir adım sayılmaktadır. Birçok Community College en iyi ve prestijli üniversiteler ile ortaklaşa çalışır ve mezun olan öğrencilerini bu okullara transfer ederler. Bu konuda detaylı bilgi için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Yurtdışında Ön Lisans Eğitiminin Artıları

Yurtdışında ön lisans programlarının maliyetleri üniversitelere göre daha düşüktür.

Yurtdışında ön lisans programlarının giriş şartları üniversitelere oranla daha kolaydır.

2 yıllık eğitimin ardından üniversiteye geçiş yapılabilir.

Bölümleri çok geniştir. Sanattan zoolojiye kadar pek çok alanda eğitim alınabilir.

Community Collage’lar öğrencilerinin yeni sisteme adapte olabilmesi için yoğun destek gösterir.

Yurtdışında ön lisans eğitimi bittikten sonra devam edilmek istenen üniversiteler yerinde araştırılabilir.

Öğrenciler; 4 yıllık üniversite eğitimlerinin ilk 2 yılında alacakları derslerin tamamını Community College’larda da alırlar. İki yıl sonunda alacakları Associate Degree ile öğrenciler isterlerse kariyer hayatlarına başlayabilir veya üniversiteye geçiş yapabilirler.

ABD ve Kanada’daki Community College sistemi ile öğrenciler üniversite eğitimlerinin ilk iki yılını hem daha küçük sınıflarda hem de daha uygun maliyetlerde okuyabilirler. Yurtdışı tecrübesi olmayan ve eğitim göreceği yeni sisteme daha rahat uyum sağlamak isteyen öğrenciler birebir ilgi görebilecekleri Community Collage’larda kültür şokunu daha rahat atlatabilir; bu sayede not ortalamalarını yüksek tutup çok daha iyi üniversitelere geçiş yapma şansına sahip olabilirler.

Düşük Maliyetler

Giriş şartları üniversitelere göre daha kolay olan Community College’ların bir diğer avantajı ise maliyetlerinin düşük olmasıdır. Amerika’da çoğu devlet ve eyaletler tarafından desteklenen 1200’den fazla Community Collage bulunmaktadır. Bu kadar fazla okul olması öğrencilerin tercih skalasını da genişletmektedir.
Bu kolejlerin diğer bir avantajı ise not ortalaması ve dil yeterliliği açısından kabul şartlarının üniversitelere oranla çok daha kolay olmasıdır.

Avustralya’da Ön Lisans Eğitimi

Avustralya’da 2 yıllık ön lisans eğitimi TAFE (The Technical and Further Education) okullarında verilir. 2 yıllık TAFE okullarını tamamlayan öğrenciler ya mesleki kariyerlerine başlarlar ya da üniversiteye 3. sınıftan devam ederler. Detaylı bilgi için:  www.studyinaustralia.gov.au

İngiltere’de Ön Lisans Eğitimi

Higher National Diploma(HND) ve Higher National Certificates (HNC) İngiltere’ye özgü bir sistemdir. İngiliz öğrenciler 3 yıllık lisans eğitimi yerine bir veya iki yıl süren mesleki eğitime yönelik HND veya HNC programlarını takip ederler. Dileyen öğrenci; bir veya iki yıl daha eğitimine bir üniversitede devam ederek lisans diploması alabilir. Dileyen öğrenci ise HND veya HNC sonrası iş hayatına atılabilir. Üniversiteye devam edilmesi durumunda öğrencinin bir yıl “Top-Up” yapması gerekmektedir.
Detaylı bilgi için: www.educationuk.org 

Devamını Oku
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon