Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Ön Lisans Programı

Ön Lisans Programı

Yurtdışında Ön Lisans Eğitimi

Yurtdışında ön lisans eğitimi ile daha kısa sürede daha cazip fiyatlarla eğitim alabilirsiniz…
Yurtdışında ön lisans eğitimi 2 yıllık mesleki  programlardan oluşmaktadır. Bu programlar Türkiye’den de bildiğiniz gibi ara kademede çalışacak teknik elemanlar yetiştirmek ve bu öğrencilere mesleki/teknik eğitim vermek üzere açılmaktadır. Türkiye’de ön lisans programları üniversiteler tarafından açılırken yurtdışında ön lisans programları bu alan için özel eğitim kurumları tarafından verilmektedir.
Amerika ve Kanada’da ‘Associate Degree’ adı verilen ön lisans programları Community Collage’larda verilmektedir. Ön lisans programları Avustralya’da ise TEFA adıyla bilinmektedir. Programların en iyi tarafı, öğrencilerin 2 yıllık başarılı bir eğitimin ardından üniversitelere geçiş yapabilmeleridir.

Düşük Maliyetler

Giriş şartları üniversitelere göre daha kolay olan Community College’ların bir diğer avantajı ise maliyetlerinin düşük olmasıdır. Amerika’da çoğu devlet ve eyaletler tarafından desteklenen 1200’den fazla Community Collage bulunmaktadır. Bu kadar fazla okul olması öğrencilerin tercih skalasını da genişletmektedir.
Bu kolejlerin diğer bir avantajı ise not ortalaması ve dil yeterliliği açısından kabul şartlarının üniversitelere oranla çok daha kolay olmasıdır.

Avustralya’da Ön Lisans Eğitimi

Avustralya’da 2 yıllık ön lisans eğitimi TAFE (The Technical and Further Education) okullarında verilir. 2 yıllık TAFE okullarını tamamlayan öğrenciler ya mesleki kariyerlerine başlarlar ya da üniversiteye 3. sınıftan devam ederler. Detaylı bilgi için:  www.studyinaustralia.gov.au

İngiltere’de Ön Lisans Eğitimi

Higher National Diploma(HND) ve Higher National Certificates (HNC) İngiltere’ye özgü bir sistemdir. İngiliz öğrenciler 3 yıllık lisans eğitimi yerine bir veya iki yıl süren mesleki eğitime yönelik HND veya HNC programlarını takip ederler. Dileyen öğrenci; bir veya iki yıl daha eğitimine bir üniversitede devam ederek lisans diploması alabilir. Dileyen öğrenci ise HND veya HNC sonrası iş hayatına atılabilir. Üniversiteye devam edilmesi durumunda öğrencinin bir yıl “Top-Up” yapması gerekmektedir.
Detaylı bilgi için: www.educationuk.org 

Yurtdışında Ön Lisans Eğitim Kalitesi ve Standartları

Community College'lar kendi içlerinde farklılık gösterir… Bazıları şehrin içerisinde birkaç kampüsten oluşan geniş bir alanda konumlanırken bazıları kırsal bir alanda daha küçük öğrenci kitlelerine hizmet vermektedir. Bu farklılıklar haricinde hepsi ortak bir eğitim ve öğretim misyonuna, ulaşılabilirlik, kalite prensiplerine ve yüksek akademik standartlara sahiptirler.
Yurtdışında ön lisans programlarının geniş bir yelpazeye sahip olması, üniversite eğitimindeki temel dalın seçiminde seçenekleri artırmaktadır. Pek çok uluslararası öğrenci; İşletme, Pazarlama, Lojistik, Gazetecilik, İletişim, Bilgisayar Bilimleri, Muhasebe, Sanat, Moda Tasarımı, Grafik Tasarımı, Film ve Sinema gibi alanlarda eğitim almaktadır. Yurtdışında ön lisans eğitimi alan öğrenciler bu programların yanı sıra sanattan zoolojiye kadar birçok farklı konu üzerine eğitim alabilir. 

Prestijli Üniversitelere Transfer Olma Şansı

Amerika’da Community College’lar çoğu zaman 4 yıllık bir üniversiteye girebilmek için çok önemli bir adım sayılmaktadır. Birçok Community College en iyi ve prestijli üniversiteler ile ortaklaşa çalışır ve mezun olan öğrencilerini bu okullara transfer ederler. Bu konuda detaylı bilgi için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Yurtdışında Ön Lisans Eğitiminin Artıları

Yurtdışında ön lisans programlarının maliyetleri üniversitelere göre daha düşüktür.

Yurtdışında ön lisans programlarının giriş şartları üniversitelere oranla daha kolaydır.

2 yıllık eğitimin ardından üniversiteye geçiş yapılabilir.

Bölümleri çok geniştir. Sanattan zoolojiye kadar pek çok alanda eğitim alınabilir.

Community Collage’lar öğrencilerinin yeni sisteme adapte olabilmesi için yoğun destek gösterir.

Yurtdışında ön lisans eğitimi bittikten sonra devam edilmek istenen üniversiteler yerinde araştırılabilir.

Öğrenciler; 4 yıllık üniversite eğitimlerinin ilk 2 yılında alacakları derslerin tamamını Community College’larda da alırlar. İki yıl sonunda alacakları Associate Degree ile öğrenciler isterlerse kariyer hayatlarına başlayabilir veya üniversiteye geçiş yapabilirler.

ABD ve Kanada’daki Community College sistemi ile öğrenciler üniversite eğitimlerinin ilk iki yılını hem daha küçük sınıflarda hem de daha uygun maliyetlerde okuyabilirler. Yurtdışı tecrübesi olmayan ve eğitim göreceği yeni sisteme daha rahat uyum sağlamak isteyen öğrenciler birebir ilgi görebilecekleri Community Collage’larda kültür şokunu daha rahat atlatabilir; bu sayede not ortalamalarını yüksek tutup çok daha iyi üniversitelere geçiş yapma şansına sahip olabilirler.

Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Emerald Cultural Institute Dublin Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Bizimle konuşun

Ön Lisans Programı Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım