Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

University of Basel

University of Basel – Basel Üniversitesi

1460 yılında kurulan Basel Üniversitesi, İsviçre'nin en eski üniversitesi olarak önemli başarılara imza atmış bir kurum. Basel Üniversitesi, 2.900 doktora öğrencisi de dahil olmak üzere 100’ün üzerinde ülkeden 13.000 civarında öğrenciye ev sahipliği yapıyor.


Çok çeşitli ve yüksek kaliteli eğitim fırsatları sunan kapsamlı bir üniversite olan Basel Üniversitesi, İsviçre'den ve tüm dünyadan öğrencileri kendine çekiyor; lisans, yüksek lisans veya doktora derecelerinde olağanüstü eğitim koşulları sunuyor. Basel Üniversitesi’nde, geniş bir akademik disiplin yelpazesini kapsayan yedi fakülte bulunuyor. Çoğu programının eğitim dilinin Almanca olduğu Basel Üniversitesi bölümleri, 136 lisans veya yüksek lisans programından oluşuyor. Aynı zamanda, üniversite kendisini beş stratejik odak alanı ile uluslararası rekabetin ortasında konumlandırıyor: Yaşam Bilimleri, Görsel Çalışmalar, Nanobilim, Sürdürülebilirlik ve Enerji Araştırmaları, Avrupa ve Küresel Çalışmalar. Basel Üniversitesi uluslararası sıralamalarda, araştırma başarıları sayesinde düzenli olarak dünyanın en iyi 100 üniversitesi arasında yer alıyor.


Basel Üniversitesi, bilimsel keşiflerin çığır açan yeniliklere dönüştürülmesini teşvik ediyor; böylece toplum üzerinde olumlu bir etki yaratmayı amaçlıyor. Sürdürülebilirlik, fırsat eşitliği ve bilgi aktarımı konularına özel önem veren Basel Üniversitesi bölümleri; uluslararası öğrenci değişim programları ile gelen öğrencilere nitelikli bir deneyim sunuyor. Ayrıca Basel Üniversitesi’nde 2015 sonbaharından bu yana; çeşitli konularda videolar, alıştırmalar, tartışmalar ve çok daha fazlasını içeren çevrimiçi kurslar bulunuyor. 


Profesyonellere yönelik Basel Üniversitesi sertifika bölümleri, şu anda çalışmakta olan ve yeni fırsatlar arayan üniversite diploması veya eşdeğer niteliklere sahip kişiler için bireysel öğrenmeyi teşvik ediyor. İster kendi disiplininizde ister yeni bir konuda veya disiplinler arası düzeyde kurslara katılabileceğiniz Basel Üniversitesi sertifika bölümleri kariyer hayatınızda yön gösterici olabiliyor.


Araştırma ve öğretimde olağanüstü başarılarıyla uluslararası bir üne sahip Basel Üniversitesi bölüm ücretleri 1.800-5.000 CHF arasında değişiyor. Basel Üniversitesi başvuru için öğrencilerin sonbahar döneminde 30 Nisan, ilkbahar döneminde 30 Kasım’a kadar evraklarını iletmeleri gerekiyor. “Basel Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Basel Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Basel Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Oku

Basel Üniversitesi başvuru zamanı

University of Basel’a sonbahar dönemine kayıt için son başvuru tarihi 30 Nisan, ilkbahar dönemine kayıt için son başvuru tarihi 30 Kasım.

Basel Üniversitesi bölümleri

 • Mathematics & Statistics
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Chemistry
 • Physics & Astronomy
 • Medicine & Dentistry
 • Languages, Literature & Linguistics
 • Art, Performing Arts & Design
 • History, Philosophy & Theology
 • Archaeology
 • Business & Management
 • Economics & Econometrics
 • Accounting & Finance
 • Psychology
 • Sociology
 • Communication & Media Studies
 • Politics & International Studies 
 • Geography
 • Education
 • Law
 • Sport Science
 • Biological Sciences
 • Computer Science

Lokasyon

Basel Üniversitesi, İsviçre'nin Zürih ve Cenevre'den sonraki en büyük üçüncü şehri olan Basel’in merkezinde yer alıyor. Basel, bölgedeki öğrenciler için çok çeşitli kültürel ve sportif aktiviteler sunuyor. İsviçre’nin Almanya ve Fransa sınırında yer alan Basel, kozmopolit yapısıyla fark yaratıyor. Kunstmuseum Sanat Müzesi, Schaulager ve Foundation Beyeler gibi önemli sanat mekanları da bu şehirde bulunuyor. Ren Nehri şehri ikiye bölüyor ve göz alıcı manzaralara sahne oluyor. 

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım