Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Suffolk University

Suffolk Üniversitesi Hakkında

Suffolk Üniversitesi 1906 yılında avukat Gleason Archer tarafından, avukatlar için kurulmuş bir okuldur. Bugün üniversite işletme, sanat ve bilim alanlarında eğitim vermektedir. Suffolk Üniversitesi’nin MBA programları yabancı öğrencilerin özel ilgisini çekmekte ve ABD'deki TOP-50 işletme kursları arasında yer almaktadırlar.

Suffolk Üniversitesi, Amerika Birleşik Devletleri'nin kuzeyindeki en iyi 40 bölgesel üniversite arasında yer almaktadır. Hukuk ve işletme programları ulusal olarak tanınmaktadır. Üniversitenin kriminoloji, hukuk, kadın hakları ve siyaset bilimi gibi alanlarda araştırma merkezleri bulunmaktadır.

 

Suffolk Üniversitesi’nin Dünya Başarı sıralamaları;

National Jurist 2018 Suffolk Üniversitesi’nin Hukuk Fakültesi, Hukuk Teknolojisi kategorisinde ABD'de 1.sırada yer almaktadır. Suffolk Üniversitesi, The Hylton Rankings sıralamasına göre dünyadaki en iyi 100 hukuk fakültesi arasında yer almaktadır. PreLaw Magazin sıralamasına göre üniversite ABD'deki en yenilikçi 20 hukuk fakültenin listeye girmektedir.

Suffolk Üniversitesi 2024 yılında Niche Best College Locations in America sıralamasına göre 21.sırada yer almaktadır. Üniversite Niche Most Diverse Colleges in America göre ABD’deki 1546 üniversite arasında 425.sırada yer almaktadır.

 

Suffolk Üniversitesi’nin Öğrenci sayıları;

Suffolk Üniversitesi’nde 7.000’den fazla öğrenci eğitim almaktadır ve %14 uluslararası öğrencilerdir.

Üniversite uluslararası değişim programlarına düzenli olarak öğrenci kabul ederek hem yerel hem de uluslararası öğrencilere farklı kültürlerle temas kurma ve benzersiz deneyimler kazanma fırsatı sunmaktadır. 130'dan fazla ülkenin temsilcileri üniversiteyi eğitim yeri olarak seçmektedir.

 

Suffolk Üniversitesi'nde U.S. News &World Report rehberliğe göre kadınların erkeklere öğrenci oranı 59:41’dır ve 20 Öğrenciden az olan sınıfların oranı 38%’dır.

 

 

 

 

Suffolk Üniversitesi’nden Mezun olan Ünlüler;

John Hynes Boston’un eski Belediye Başkanı,

Allan FungCranston Belediye Başkanı, Rhode Island,

Thomas J. RyanPepsiCo'nun başkan yardımcısı,

Stephen KurkjianPulitzer ödüllü kriminoloji gazeteci,

Joan VennochiPulitzer ödüllü kriminoloji gazeteci,

Dan Harrington profesyonel poker oyuncusu, Poker Hall of Fame üyesi,

Ronald MachtleyBryant Üniversitesi’nin başkanı.


 

Devamını Oku

Neden Suffolk Üniversitesi?

Suffolk Üniversitesi, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en iyi bölgesel üniversitelerden biri olarak kabul edilmektedir ve Regional Universities North US News 2022 sıralamasında 34. sırada yer almaktadır.                                                                                                                                     

Üniversitenin Massachusetts'te iki kampüsü ve İspanya'nın Madrid şehrinde bir kampüsü vardır. Suffolk Üniversitesi’nin öğrencileri değişim programıyla bir veya iki sömestr için Madrid'e okumaya gidebilmektedir.

Suffolk Üniversitesi'nin üç fakülte temelinde lisans ve yüksek lisans programları bulunmaktadır. Üniversite yabancı öğrenciler için hazırlık programları da sağlanmaktadır. Suffolk Üniversitesi'nde altıda biri yabancı olmak üzere 7.000'den fazla öğrenci eğitim görmektedir. Ortalama olarak her sınıfta 22 öğrenci okumaktadır. 

Üniversite 60'tan fazla akademik program ve 300 ders sunmaktadır. Suffolk Üniversitesi'nin en güçlü uzmanlık alanları hukuk, uluslararası ilişkiler, siyaset teorisi, mühendislik, grafik tasarım, biyokimya, biyoloji, biyoteknoloji, bilgisayar bilimi, MBA, pazarlama ve işletmedir. Üniversite astrofizik, asya bilimleri, sanat yönetimi, kurumsal finans, dijital pazarlama, uluslararası bilimler, küresel ticaret, iç ve diş tasarım, medya ve film, deniz bilimleri ve çok daha fazlasından kurs seçimi sunmaktadır. Üniversite öğrencilere lisans ve yüksek lisans için hem klasik programlar hem de akşam dersleri veya uzaktan eğitim içeren kurslar sunmaktadır.

Suffolk Üniversitesi, Sagan'ın enerji araştırma laboratuvarı olan Beacon Institute Hill ile ortak projeleri yönetmektedir. Ayrıca, üniversite siyaset ve adalet alanında eğitim kurumularıyla işbirliği yapmaktadır.

Dünyaca ünlü iş ve finans merkezi Boston'da bulunan Suffolk Üniversitesi, kaliteli bir eğitim almak isteyenlerin tercihidir. Üniversite, öğrencilere yüksek düzeyde akademik hazırlık, öğrenim için en son teknolojiler ve yenilikçi öğretim yöntemleri sunmaktadır.

Devamını Oku

Suffolk Üniversitesi Türk Öğrenciler için başvuru koşulları

Türk Öğrenciler için giriş kriterleri;

Türk Öğrencilerin Lisans programlarına başvuruları için; Lise mezunu olmak gerekmektedir. International Baccalaureate (IB) Diploma seçilen programın ilk senesine kabul edilirler. Türk öğrenciler Lisans programları için IELTS testin sonuçlarını Üniversiteye sunmalıdır. Suffolk Üniversitesi lisans programlarına kabul almak için IELTS en az 6.0 olmalıdır.

Türk Öğrenciler Yüksek Lisans programları için; 4 yıllık üniversiteden mezun olmalı ve not ortalamaları en az 3.0 olmalıdır. Üniversitenin Yüksek lisans programları için IELTS skoru 6.5 veya TOEFL 80 olmalıdır. Not ortalamaları ve IELTS skorları seçtiğiniz programlara göre değişebilmektedir.

Türk Öğrenciler için International Year One Hazırlık programı;

International Year One programını, lisans hazırlık programları yürütmektedir. Başarılı İYO mezunları için, lisans programlara ikinci yılına girme garantilidir.

 

Suffolk Üniversitesi Başvuru Tarihleri;

 

Suffolk Üniversitesi’nin öğrencileri Güz sömestr için en geç Mart ayında belgeleri üniversiteye sunmalıdır ve Bahar sömestr için en geç Kasım ayında başvur yapmalılar.

 

Üniversitenin kesin başvuru tarihleri için mutlaka Global Vizyon danışmanlarımızla iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. 

Suffolk Üniversitesi İngiltere Öğrenci Vizesi Başvurusu;

 

Suffolk Üniversitesi'nde eğitim almak için Türk öğrencilerin F1 vizesi almaları gerekmektedir. Türk öğrencilerin öğrenci vizesini uzatarak veya iş arama vizesine başvurarak ABD’de kalma sürelerini uzatmaları mümkündür. Vize, çalışma izni ve oturma izni hakkında detaylı bilgi almak için danışmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

Suffolk Üniversitesi’nin Lisans ve Yüksek Lisans Popüler Bölümleri

Suffolk Üniversitesi, sunduğu çok çeşitli program ile yıllar içinde pek çok uluslararası ranking listesine girmektedir:

 

·        Hukuk Teknolojisi kategorisinde ABD'de 1 Numaralı Hukuk Fakültesi (National Jurist 2018),

·        TOP-3 MBA Programı (Massachusetts Lawyers Weekly 2018),

·        Suffolk Üniversitesi, ABD'deki en iyi işletme okulları arasında yer almaktadır (Princeton Review 2019),

·        En Yenilikçi En İyi 20 Hukuk Okuların arasında yer almaktadır (PreLaw Magazine).

 

Suffolk Üniversitesi üç kolejden oluşturmaktadır:

  • Law School
  • College of Arts & Sciences
  • Sawyer Business School.

 

Suffolk Üniversitesi Üniversitesi İş Olanakları;

 

Suffolk Üniversitesi’nin, özel Center for Career Equity, Development & Success, öğrencilere istihdam konularında yardımcı olmaktadır. Üniversitedeki kariyer geliştirme uzmanları öğrencilere iş arama, özgeçmiş hazırlama, işverenler ile görüşme konusunda yardım etmektedir.

Üniversitenin merkezi konumu, öğrencilerin şehrin iş hayatının merkez üssünde olmalarına olanak tanımaktadır ve Boston şirketlerinde staj fırsatları açmaktadır. Fortune Magazine 2018'e göre iş aramada Boston 1 numaradır. Şehir, General Electric, Wayfair, Liberty Mutual Insurance, Biogen, Raytheon ve Boston Scientific gibi Fortune 500 listeye giren şirketlerinin merkezlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Mezunların %92'si mezun olduktan sonraki 1 yıl içinde başarılı bir şekilde istihdam edilmektedir veya eğitimlerine devam etmektedir. Mezunların %82'si uzmanlık alanlarına tam olarak karşılık gelen bir iş bulmaktadır.

Suffolk Üniversitesi öğrencilerine unutulmaz bir eğitim deneyimi ve parlak kariyer beklentileri garanti edilmektedir.

Devamını Oku

Suffolk Üniversitesi Eğitim Fiyatları ve Burs Olanakları

Lisans Programları; 31.000 – 44.000 Dolar arası

Yüksek Lisans Programları; 36.000 – 55.000 Dolar arası

 

Burs Olanakları;

 

Suffolk Üniversitesi’nin öğrencilere Yüksek Lisans ve Lisans programlarında sağladığı  burslar hakkında bilgi almak için Global Vizyon danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.  Burslar akademik başarılara ve seçtiğiniz programlara göre verilmektedir.

Suffolk Üniversitesi Konaklama Seçenekleri ve Fiyatları;

 

Suffolk Üniversitesi’nin yurtları, orijinal dekora sahip, yüksek çevre standartlarına göre inşa edilmiş modern odalardan dairelere kadar çeşitlilik göstermektedir. Öğrencilere sunulan tüm konaklama seçenekleri, eyalet lisans gerekliliklerine uygundur, bu nedenle sağlık ve güvenlik kriterleri standardı her zaman karşılanmaktadır.

 

Öğrenci konaklaması kampüsteki yurtlarda düzenlenmektedir. Yurtlar rahat tek kişilik odalar ile donatılmıştır. Ayrıca, yurtlarda çift kişilik odalar da mevcuttur. Genel kullanımda konutların her birinde salon odası, çamaşırhane, mutfak bulunmaktadır. Yurtlarda yemek verilmemektedir.

 

Öğrencilere ayrı dairelerde ve rezidanslarda konaklamak da mümkündür. Suffolk Üniversitesi'nin birkaç emlak şirketiyle ortaklığı vardır. Emlak uzmanları öğrenciler için farklı fiyat kategorileri ve konfor seviyelerindeki evleri sunmaktadır.

 

Konaklama fiyatları yıllık 12.000 Dolardan başlamaktadır.

 

Suffolk Üniversitesi’nin Sosyal Olanakları


Suffolk Üniversitesi’nde düzenli olarak 80'den fazla öğrenci kulübü çalışmaktadır. Kulüplerin çoğu Öğrenci Aktivite Merkezi temelinde yer almaktadır. Öğrenciler merkezde play station oyunları oynarken boş zamanı geçirmektedir, dernekler özel konferans odalarda toplantıları organize etmektedir, boş zamanı daha aktif geçirmeye seven öğrenciler masa tenisi veya bilardo oynayabilmektedir. Ayrıca, üniversitenin öğrencileri okulun radyo istasyonunda çalışmaktadır.

Suffolk Üniversitesi, öğrenciler ve çalışanlar için konserleri ve spor turnuvaları organize etmektedir. Ayrıca üniversite öğrenciler için düzenli olarak kültürel, sosyal ve eğlence etkinliklerine ev sahipliği yapmaktadır.

Üniversite, öğrencilere hafta sonları saha gezileri sunulmaktadır. Öğrenciler için turistik gezmeler Öğrenci Konseyi tarafından organize edilmektedir. Öğrencilerin arasında Boston ve New England gezmeleri oldukça popülerdir.

Suffolk Üniversitesi’nin, öğrencilerin hayatı spor etkinlikleriyle doludur. Öğrenciler düzenli olarak futbol, hokey ve beyzbol oyunlara katılmaktadır, havuz kullanmaktadır ve bisiklet turları düzelmektedir. Üniversite bazında çok sayıda spor kulübü faaliyet göstermektedir. Üniversitenin bazı spor takımları ülkenin NCAA Division III'te yarışmaktadır.


Suffolk Üniversitesi Şehir ve Bölge Hakkında;

Suffolk Üniversitesi, Boston'un kalbinde, prestijli Beacon Hill semtinde, şehrin ana cazibe merkezlerinden biri olan Massachusetts Eyalet Evi'nin yanında yer almaktadır. Boston, QS World Rankings 2022 sıralamasında ABD'deki En İyi Öğrenci Şehri olarak seçilmektedir.

Suffolk kampüsleri uzun zamandır Boston'un şehir manzarasının bir parçası olmaktadır. Üniversite, Boston'un kalbinde ve Beacon Hill bölgesinde dokuz binaya sahiptir. Böylesine iyi bir konum, kültürel faaliyetler ve istihdam için birçok fırsat sunmaktadır. Boston’da tiyatrolar ve sinemalar, müzeler ve galeriler, mağazalar ve kafeler ile büyük şirketlerin birçok ofisler bulunmaktadır. Ayrıca,  şehirde çok sayıda eğitim binaları ve kütüphaneler, bilim laboratuvarları ve sanat atölyeleri, araştırma merkezleri ve vakıflar bulunmaktadır.

Üniversite hemen şehrin kalabalık bir bölgesinde bulunmaktadır. Boston’un Finans Bölgesi, Theatre District, moda mağazaları ve çeşitli dünya mutfağı sunan restoranları üniversitenin yanında yer almaktadır.

Boston Logan Havalimanı'ndan ülkenin herhangi bir yerine ulaşmak kolaydır. Ayrıca havalimanında uluslararası uçuşlar da kalkmaktadır. Suffolk Üniversitesi’nin kampüsü Boston Logan Havalimanı'na kadar arabayla 15 dakikalık ve otobüsle 25 dakikalık mesafededir.

Devamını Oku
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım