Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Tavsiye

Yurtdışı okullarında arkadaşlık

Gülümseyin ve “merhaba” deyin

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz yurt dışı eğitim için başvurunuzdan olumlu yanıt aldınız ve gitmek için tüm hazırlıklarınızı tamamladınız. Artık yola çıkma vakti geldi. Farklı ülkelerden gelen yeni insanlarla tanışmak, yurt dışı eğitimlerin en büyük avantajlarından biri. Farklı kültürlerden arkadaşlar edinip vizyonunuzu daha da genişletebilirsiniz. Peki yeni arkadaşlar edinmek için neler yapmanız gerekiyor?


1. Gülümseyin ve “merhaba” deyin


Yurt dışında arkadaş edinmek için bulunduğunuz ortamlarda ilk yapmanız gereken gülümsemek ve yanınızdakilere sıcak bir “merhaba” demek. Gülümsemek sıcak bir iletişimin temellerini atar. “Merhaba” dedikten sonra kendinizi tanıtarak diyaloğu başlatabilirsiniz. Karşınızdakilerin verdiği yanıtlarla sohbet ilerler ve bu sayede belki de yıllar boyu sürecek bir arkadaşlığın ilk adımını atmış olursunuz.


2. Etkinliklere katılın


Arkadaş edinmenin en kolay yollarından biri de sosyal etkinliklere katılmak. Zaten bu tür sosyal faaliyetlere katılanların hemen hepsi sosyalleşmek ve yeni insanlarla tanışmak için orada olacağı için işiniz kolaylaşır. Eğitim aldığınız kurumun etkinlik takvimini takip edin. İlginizi çeken aktiviteleri seçin ve katılmaktan çekinmeyin. Dans, müzik veya sporla ilgili aktiviteleri seçerek kendiniz için eğlenceli bir girişimde bulunabilirsiniz. Etkinliklerde hem eğlenir hem de yeni insanlarla tanışma fırsatı bulabilirsiniz. 


3. Hobi edinin


Uzun zamandır yapmak istediğiniz ama sınavlara hazırlanmaktan vakit bulamadığınız ilgi alanlarınıza yönelik kurslara katılabilirsiniz. Resim yapmak, piyano çalmak, takı, seramik, mozaik gibi zihninize de iyi gelecek hobilere yönelebilir, sizinle aynı hobileri paylaşan kişilerle arkadaş olabilirsiniz.


4. Ev arkadaşı edinin


Eğer yurt dışında konaklarken ayrı ev tutmayı isterseniz, ev arkadaşı edinebilirsiniz. Sınıf arkadaşlarınız arasında böyle bir isteği olan kişilere teklif edebilir veya online siteler aracılığıyla ev arkadaşı bulabilirsiniz. Ev arkadaşlıkları hem ekonominizi rahatlatır hem de kalıcı dostlukları beraberinde getir.


5. Spor salonuna yazılın


Kaldığınız yere yakın bir spor salonuna kayıt olarak hem daha sağlıklı bir yaşama kavuşabilir hem de yeni arkadaşlar edinmek için fırsat yaratabilirsiniz. Salonun sağladığı grup dersleri ise arkadaş bulmak için ideal bir seçenek olabilir. 


6. Yurtta en az iki kişilik odaları seçin


Yurt dışındayken eğer bir yurtta kalmayı tercih ederseniz en az iki ya da üç kişilik odalar tercih edin. Böylelikle ev arkadaşı gibi oda arkadaşı da edinebilir, onların arkadaşlarıyla da tanışarak çevrenizi genişletebilirsiniz.


7. İletişimde kalın


Tanıştığınız insanlarla iletişimde kalarak yeni buluşmalar organize edebilir, ilginizi çekecek sosyal etkinliklere birlikte katılabilirsiniz. İletişimde kalmak arkadaşlıkları sürdürmek için kritik önem taşır, bu nedenle yeni tanıştığınız kişileri bir kahve içmeye davet etmekten çekinmeyin.


8. Ortak çalışma alanlarını kullanın


Gerek kütüphane gerekse uzaktan çalışma konseptine uygun mekanlarda bulunarak sizin gibi derslere hazırlanan veya projelerini bitirmeye çalışan kişilerle tanışabilirsiniz. 


9. Online uygulamaları kullanın


Online uygulamaları kullanarak konumunuza yakın bölgelerde yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Online sosyal gruplara dahil olarak hem çevrenizdeki etkinliklerden haberdar olabilir hem de o topluluğa üye kişilerle etkileşime girebilirsiniz.


10. İş bulun


Eğer Work and Study programlarına katılırsanız, okul saatleri dışında çalışabileceğiniz part time bir iş bulabilirsiniz. Bu sayede, bir yandan para kazanarak bir yandan da çalıştığınız yerdeki insanlarla tanışabilirsiniz.


11. Başka bir dil öğrenin


Dil öğrenmek için kurslara yazılarak öz geçmişinize yeni bir dil eklemiş olursunuz, ayrıca sizinle aynı dili öğrenmek isteyen yeni arkadaşlar edinirsiniz.


12. Pozitif olun


Yeni arkadaşlar edinmek ve bu arkadaşlıkları kalıcı hale getirmek elbette önemli. Ama ilk günlerde kendinize çok yüklenmemeniz gerekiyor. Pozitif olun, eğitiminizin ve katıldığınız etkinliklerin tadını çıkarın.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım