Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Tavsiye

Yurt Dışında İngilizce Eğitimi Almak İsteyenlerin Sıkça Sorduğu Sorular

Yurt dışı İngilizce eğitimi almanın maliyeti nedir?


Günümüzde birçok öğrenci yurt dışında İngilizce eğitimi almanın hayalini kuruyor. Ancak; gerek vize prosedürleri, gerek okul ve program seçenekleri, gerekse konaklama ayarlamaları nedeniyle meşakkatli bir süreç olduğundan akıllarda birçok soru beliriyor. Yurt dışı İngilizce eğitimi konusunda en sık sorulan soruları yanıtladık.

Yurt dışı İngilizce eğitimi almanın maliyeti nedir?

Yurt dışında eğitim maliyetlerini değiştiren birçok faktör var. Bunları kısaca üç gruba ayırabiliriz: Okul ve program ücreti, konaklama ücreti ve bireysel giderler. Nispeten daha uygun maliyetlerle eğitim almak isteyen öğrenciler genellikle daha ucuz konaklama seçeneklerini tercih ediyor ve bireysel giderlerini kısıyor.

İngilizcem başlangıç seviyesindeyse, dersleri nasıl anlayacağım?

Global Vizyon’un önerdiği dil okullarında, uluslararası sertifikalara sahip öğretmenler çalışıyor.  Sahip oldukları modern eğitim teknikleri sayesinde, yabancı bir ülkede İngilizce eğitimi alan öğrencilere İngilizce’yi kısa sürede öğretebiliyor. Zaten yurt dışına dil eğitimi almaya giden öğrenciler, genellikle gitmeden kısa bir süre önce basit cümleleri öğrenmeye başlıyor.

Dil eğitimim süresince nerede kalacağım?

Kayıt olduğunuz okul, eğitiminiz boyunca kalmanız için farklı konaklama imkanları sunuyor. Genellikle aile yanı, yurt, apart veya hostel gibi seçenekler arasında dilediğiniz seçimi yapabiliyorsunuz. Fiyatları da genellikle lokasyona, hangi hizmetleri barındırdığına ve fiziksel şartlara göre değişiklik gösteriyor.

Boş zamanlarımda ne yapabilirim?

Eğitim alacağınız dil okulu size hafta sonu turları, kültürel faaliyetler, sosyal etkinlikler, turistik gezintiler gibi etkinlik seçenekleri sunuyor. Dilerseniz tek başınıza, dilerseniz arkadaşlarınızla zaman geçirebiliyorsunuz.

Dil okuluna kaydımı ne zaman yaptırmalıyım?

Erken kayıtların; promosyon, vize işlem süresini riske atmamak ve daha uygun fiyata uçak bileti bulabilmek gibi bazı avantajları bulunuyor. Bu nedenle en az 3 ay öncesinden okul başvurunuzu gerçekleştirmeniz sizin yararınıza olur. Eğer Avustralya ve Kanada gibi vize alması nispeten uzun süren ülkelere gidecekseniz daha da erken başvurmalısınız.

Dil eğitimi aldığım süre boyunca çalışabilir miyim?

Dil eğitimi alırken çalışma iznine sahip olup olmayacağınız, ülkelere göre değişiklik gösteriyor. İrlanda, Malta, Dubai, Avustralya gibi ülkelerde hem çalışıp hem de dil eğitimi alabiliyorsunuz. İrlanda ve Avustralya’da 25 hafta süren herhangi bir eğitime katılırsanız, eğitiminiz boyunca haftalık 20 saat yarı zamanlı işlerde çalışma imkanınız oluyor. Malta’da 24 hafta ve üzeri, Dubai’de ise 12 hafta ve üzeri eğitim alan öğrenciler haftada 20 saat çalışma hakkı kazanıyor.

Dil eğitimi bittikten sonra sertifikam olacak mı?

Dil eğitim programınızı bitirdiğinizde okulunuz tarafınızdan, seviyenizi gösteren ve uluslararası geçerliliği olan bir sertifika veriliyor.

Katıldığım programı uzatabilir miyim?

Programınıza başladıktan sonra dilerseniz program süresini uzatabilirsiniz. Ancak vizenizin bu süreye uygun olması gerekiyor.

Yurt dışı İngilizce eğitim programlarına katılmak için yaş sınırı var mı?

Genel anlamda böyle bir yaş sınırı bulunmuyor. 16 yaşını geçen kişiler yetişkinler için olan programlara, daha küçük olanlar ise çocuklar için olan programlara katılabiliyor. Ancak spesifik programlarda yaş sınırlaması olabiliyor.


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım