Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme
  • yurtdışı eğitim

Yurt Dışında Aileler için Eğitim ve Aile Programları

Başka bir ülkede eğitim almak, birçok aile için heyecan verici ve öğretici bir deneyim olabilir. Bu deneyim sadece çocuklarınızın akademik başarılarına katkıda bulunmakla kalmaz, aynı zamanda ailenizin birlikte unutulmaz anılar biriktirmesine olanak tanır. Aile ile birlikte yurt dışında eğitim alma fikri, hem çocukların hem de ebeveynlerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunurken, farklı kültürleri keşfetme imkanı da tanır. Bu yazımızda aile ile birlikte yurt dışı eğitimden bahsettik. Keyifli okumalar dileriz.

Aile Programı (Family Pack) Nedir?

Aile programı, yurt dışında eğitim almak isteyen öğrenciler ile bu öğrencilerin ailelerini bir araya getiren programdır. Bu program iki farklı şekilde olabilmektedir:

→ Eğer çocuğunuz varsa ve yurt dışında dil eğitimi almak istiyorsanız, aile programını tercih edebilirsiniz. Bu program yetişkinlerin kendi yaş gruplarıyla beraber dil eğitimi almasını sağlarken, çocukların ise kendi yaş gruplarıyla dil eğitimi almasını sağlamaktadır.

→ Diğer bir seçenek ise sadece çocuk odaklı programdır. Çocuğunuzun yaz döneminde yurt dışında dil eğitimi almasını istiyor ancak tek başına göndermek istemiyorsanız aile programını tercih edebilirsiniz. Ailelerde isterlerse bu programa dahil olabilir ya da şehri keşfedebilirler. 

Aile Katılımlı Eğitim Programları Kimler İçindir?

→ Çocuklarının yurt dışı eğitimine tek başına gitmek için henüz küçük olduklarını düşünen veya tek başına göndermek istemeyen aileler

→ Yaz tatilinde çocuklarının kaliteli bir eğitim almasını isteyenler,

→ Sadece çocuklarının dil becerilerinin gelişmesini değil, kendi dil becerilerinin de gelişmesini isteyen aileler, bu programı tercih ederek ailecek dil eğitimi alabilirler.

Aile Boyu Eğitim

Yabancı dil öğrenimine ne kadar küçük yaşta başlanırsa o kadar olumlu sonuçlar alındığı uzun bir süredir biliniyor. Bunun farkında olan ebeveynler, çocuklarının ana dil seviyesinde yabancı dil eğitimi alabilmesi için yurt dışı alternatiflere yöneliyor. Yurt dışında açılan yaz okullarında 4-16 yaş arası çocuklar yabancı dil eğitimi alırken, aileler de kendi mesleklerine ya da ilgi alanlarına uygun çeşitli programlarla kendilerini geliştirme fırsatı yakalıyor. Bu sayede çocuklar küçük yaşta dil eğitimine başlarken, ebeveynler de hem çocuklarını yalnız bırakmıyor hem de kendi eğitimlerine katkı sağlamış oluyorlar. 

Çocukları dil eğitimi alan aileler boş zamanlarında ister arzu ettikleri çeşitli eğitim programlarına kayıt yaptırıyorlar, ister sadece okulların konaklama seçeneklerinden faydalanıp, düzenlenen şehir gezilerine ve diğer etkinliklere katılıp yaz tatillerinin keyfini çıkarıyorlar. 

Yurt Dışında Yaz Okulları ve Aile Programları

Aile yaz okulu programları, çocuklar için dil eğitimi imkanı sunarken ailelere de esneklik sağlayan özel bir deneyim sunar. Çocuklar dil derslerine katılırken, aileler dil kurslarına dahil olabilir veya bulundukları şehri keşfedebilir. Bu esneklik, herkesin kendi ilgi ve ihtiyaçlarına göre programı özelleştirmesine olanak tanır, böylece aileler birlikte yeni bir kültürü keşfederken unutulmaz anılar biriktirebilirler.

Aile Boyu Eğitim

Örnek Okullar ve Programlar

SKOLA SUMMER SCHOOL – LONDRA GLOUCESTER GATE

Yaş Aralığı: 8 -16 yaş

Yer: Program yaz ayları süresince Camden ve Gloucester Gate merkezlerinde verilir. Merkezler birbirlerine 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Konaklama: English Study Club ve Young English Studies programlarına katılanlar için aile yanı konaklama hizmeti sunulmaktadır. Aileler sıklıkla denetlenir ve özenle seçilir. Öğrenciler aile yanında çift veya tek kişilik odalarda konaklarlar. Öğrencilere aile yanında hafta için günlerde kahvaltı ve akşam yemeği sunulurken, hafta sonları tam pansiyon hizmet verilmektedir. Çift kişilik odalar sadece beraber kayıt yaptırmış ve beraber seyahat eden öğrenciler için ayarlanmaktadır.

Etkinlikler: Öğrencilerin sınıf içi yapılan dersleri dışında projeleri ve gezileri vardır. Öğrenciler için derslerden sonra haftada 2 gün Londra gezisi düzenlenir. Cuma günleri ise bowling veya parti etkinlikleri düzenlenir. Geriye kalan boş zamanlarda ise öğrenciler, sportif veya sanatsal etkinliklere katılabilecekleri gibi aynı zamanda ekstra haftada 6 saat İngilizce dersi alabilirler. Cumartesi günleri Greenwich, Oxford, Brighton, Canterbury veya Cambridge’e geziler düzenlenir.

Haftalık ders saati: 15 saat (dil eğitimi + destekleyici aktiviteler ve organizasyonlar)

Sınıf Mevcudu: En fazla 16 öğrenci

SKOLA SUMMER SCHOOL – LONDRA REGENT’S PARK

Yaş Aralığı: 4 -11 yaş

Yer: Okul merkezi Londra’da Regent’s Park’tadır.

Tarih: Regent’s Park okulu Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları süresince hizmet vermektedir.

Eğitim Programı: Programın asıl amacı öğrencilerin eğlenirken İngilizcelerini geliştirmeleridir. Genel İngilizce derslerinin yanı sıra öğrenciler sanat, tiyatro, bilim, matematik ve coğrafya gibi dersler ile de İngilizce bilgilerini geliştirebilirler. Bu dil programları farklı aktivite ve organizasyonlar ile desteklenmektedir.

Konaklama: 4-11 yaş arası öğrenciler için anne ve babaları eşliğinde konaklamaları takdirinde aile yanı konaklama ayarlamaları yapılmaktadır. Aile yanı konaklamalar dikkatli bir şekilde seçilir ve sıklıkla denetlenir. Yanında kalınan aileler, öğrencilere çamaşır yıkama ve diğer ev işleri konusunda yardımcı olurlar. Konaklama ücretleri paylaşımlı odada konaklama, kahvaltı ve akşam yemeklerini içermektedir. Buna ilaveten öğrenciler öğlen yemeklerini okulda yerler.

Etkinlikler: Öğrencilerin sınıf içi yapılan dersleri dışında projeleri ve gezileri vardır. Bu proje ve gezi grupları 4-7 ve 8-11 olmak üzere yaş gruplarına ayrılmaktadır. 4-7 yaş gruplarına The Moon and Stars, The Seaside, Our World gibi projeler yaptırılmakta, London Zoo, London Aquarium, Science Museum gibi mekanlara geziler düzenlenmektedir.

8-11 yaş grubu projeleri arasında ise My Country, Your Country, All About Me, Fun and Games bulunmaktadır. Geziler ise; Thames Boat Trip & Greenwich Park, London Aquarium ve London Wetlands Center gibi lokasyonlara yapılmaktadır. 

Haftalık ders saati: 25 saat (dil eğitimi + destekleyici aktiviteler ve organizasyonlar)

Sınıf Mevcudu: En fazla 18 öğrenci

Yurt Dışında Dil Okulları ve Aile Programları

Çocuklar için yurt dışı dil eğitimleri, genellikle yurt dışında bulunan tanınmış eğitim kurumları veya özel dil okulları tarafından verilir. Bu okullar, farklı yaş gruplarına ve dil seviyelerine uygun programlar sunarlar ve genellikle yoğun dil eğitimi, etkileşimli dersler ve kültürel aktiviteler içerirler. Ailelerin çocuklarının yanında olmalarını istedikleri durumlarda ise aile programları devreye girer. Yurt dışında dil okulları, hem çocuklar hem de aileler için eğlenceli ve öğretici bir deneyim sunar. Bu programlar, dil becerilerini geliştirmek isteyen çocuklar için harika bir fırsat olmanın yanı sıra, ailelerin birlikte yeni bir kültürü keşfetmelerini sağlar. Daha fazla bilgi için Yurt Dışı Dil Okulları yazımızı okuyabilirsiniz.

Yurt Dışında Lise Eğitimi ve Aile Programı 

Lise eğitimleri için çocuklarını yurt dışına göndermek isteyen aileler, genellikle tek başına gönderme konusunda endişe duyabilirler. Bu noktada aile programları devreye girer ve anne ve babalar, çocuklarıyla birlikte yurt dışına giderek lise eğitim sürecinde yanlarında olabilirler. Global Vizyon danışmanları, çocuğunuz için uygun bir lise seçimi yapmanızda ve konaklama düzenlemelerinde size yardımcı olarak süreci daha kolay hale getirirler. Bu şekilde, aileler çocuklarının eğitim sürecinde destek olabilirken, danışmanlar ise sürecin sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlar. 

Yurt Dışında Üniversite Eğitimi ve Aile Programı 

Çocuğunuz üniversite eğitimi için yurt dışına gitmek istiyorsa ve siz de çocuğunuzla birlikte olmak istiyorsanız, aile programını tercih edebilirsiniz. Fakat bu noktada danışmanlık hizmeti almanızı tavsiye ederiz. Global Vizyon danışmanları okul işlemleri, vize işlemleri, konaklama vb. gibi işlemler için sizi yönlendirerek süreci daha da kolaylaştırıp hızlandırılmasını sağlayacaktır. Daha fazla bilgi için Yurt Dışı Üniversite Eğitimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Konaklama

Yurt dışı yaz okulu programlarında konaklamalar genelde aile yanındadır olmaktadır. Aileler hep beraber yabancı bir ailenin yanında konaklayabilmektedir. Aile yanında konaklamak istemeyen aileler, kendi bütçelerine uygun olarak ev kiralayabilir ya da otelde konaklama yapabilirler. Global Vizyon, okul seçiminin yanı sıra ev kiralama veya otel anlaşmaları yapma konusunda da ailelere yardımcı olmaktadır.

Aileniz ile birlikte yurt dışı eğitim almak istiyorsanız, Global Vizyon ile iletişime geçerek profesyonel bir danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Global Vizyon danışmanları, süreci sizin için çok daha kolay bir hale getirerek kolaylaşmasını sağlayacaktır. 

Sıkça Sorulan Sorular

Eşim ve çocuklarımla beraber yurt dışına eğitime gidebilir miyim?
    Evet, eşiniz ve çocuğunuzla birlikte yurt dışına eğitime gidebilirsiniz. Bunun için aile programını tercih edebilirsiniz.
Dil okuluna aileyle gidilir mi?
    Evet, dil okuluna aileyle gidilebilir. Yurt dışı dil eğitimine tek gitmek istemeyen ya da çocuğunu tek göndermek istemeyen kişiler aile ile birlikte dil eğitimine gidebilir. Çocuklarının dil eğitimleri sırasında anne ve baba isterse dil eğitimine ortak olabilirler ve dil becerilerini geliştirebilirler.
Yurt dışı yaz okuluna aileyle gidilir mi?
    Çocuğunu yurt dışına yaz okuluna göndermek isteyen aileler, çocuklarıyla beraber gidebilirler. Bu süreçte yanlarında olarak destek olabilirler.
Yurt dışı üniversite eğitimine aileyle gidilir mi?
    Evet, yurt dışı üniversite eğitimine tek gitmek istemeyen öğrenciler aileleriyle birlilkte gidebilirler.
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım