Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  



Hemen Bize Ulaş
  • Tavsiye

Yurt dışına çıkarken valizimde neler bulundurmalıyım?

Yurt dışına çıkarken valizimde neler bulundurmalıyım?

Dil eğitimi gibi nispeten uzun sürecek yolculuklara çıkmadan önce valiz hazırlamak büyük önem taşıyor. Valizinizde neler bulundurmanız gerektiğine geçmeden önce valizinizin nasıl olması gerektiği konusunda birkaç tavsiyemiz var.

Öncelikle valizinizin, ebat ve ağırlık konusunda uluslararası standartlara uygun olmalı. Ayrıca, kumaşlarının ve fermuarlarının sağlam malzemeden olduğuna dikkat etmelisiniz. Yurt dışına çıkan öğrenciler sıvılara dayanıklı oldukları için genellikle sert, plastik polimer bazlı bavul veya çantaları tercih ediyor. Hırsızlığa karşı daha güvende hissetmek için güvenlik kilidi alabilirsiniz. İsminizin ve iletişim bilgilerinizin yer aldığı bir etiket ise olası bir kayıp halinde, bavulunuzu bulanların sizinle iletişime geçme ihtimalini artırır. Bavul seçiminde bir önemli kriter ise tekerlekler. Yolculuğa çıkmadan önce tekerleklerin sağlam olduklarından ve tam kapasiteyle dönebildiklerinden emin olun. Aynı durum çekme ve sürükleme askısı için de geçerli. 

Ne zaman hazırlanmalısınız?

Uzun bir süreliğine başka bir ülkede olacağınız için yurt dışına çıkmadan birkaç ay önce toparlanmaya başlamanızda yarar var. Çünkü zaman içerisinde eksikliklerinizin farkına varabilirsiniz. Özellikle gideceğiniz ülke pahalıysa, kıyafet ve kozmetik ürünleri gibi ihtiyaçlarınızın birçoğunu kendi ülkenizde karşılayıp yola çıkabilirsiniz.

Şimdi gelelim yurt dışına çıkarken valizinizde bulunması gerekenler listesine:

1. Pasaport, kimlik ve ehliyet

2. Uçak, otobüs veya tren biletleri

3. Davet mektubu, kabul yazısı ve eğitim belgeleri

4. Konaklama belgesi

5. Seyahat sigortası

6. Para

Yiyecek ve içecek:

Gideceğiniz şehirde damak tadınıza uygun yiyecekler bulmanız zaman alabilir. Bu nedenle birkaç günlük yiyecek ve içecek almanızı öneririz. Yasak ve ağırlık limitine takılmamak için bol enerjili kuruyemiş, şekerleme, bisküvi gibi ürünler de alabilirsiniz.

Kozmetik ürünleri:

İlk günlerinizde kullanabileceğiniz şampuan, duş jeli, diş macunu ve fırçası, sabun, tarak, deodorant, parfüm, traş seti, duş terliği gibi kişisel bakım ürünlerinizi yanınıza alabilirsiniz.

Kıyafetler:

Gideceğiniz ülkede yaşayacağınız mevsime uygun kıyafetler seçmeye özen gösterin. Örneğin, Kanada’da yabancı dil eğitimi almak için gidiyorsanız mevsime göre yanınıza kalın ve ince kıyafetler almalısınız. Veya Malta’da dil eğitimi almak için gidiyorsanız kesinlikle mayolarınızı unutmamalısınız. Birkaç çift ayakkabı alabilirsiniz ancak bir tanesinin kesinlikle çok rahat olmasını öneririz. Şemsiye, şapka, eldiven gibi tamamlayıcı kıyafetleri de yanınıza almayı unutmayın. 

İlaçlar:

Ağrı kesici, ateş düşürücü ilaçlar ve vitaminleri yanınıza alabilirsiniz. Eğer reçeteli ilaç kullanıyorsanız yanınızda doktor raporunu aslını ve İngilizce’ye tercüme edilmiş halini bulundurmanızda fayda var. Kullandığınız medikal bir cihaz veya ekipman varsa, uzman doktor onaylı kullanım raporunu yanınıza alın. Tekerlekli sandalye ve akülü engelli araçlarını ise kabine sokamazsınız ancak kayıtlı bagaj olarak getirebilirsiniz. Engelli yolcuların bu durumu havayolu görevlilerine anlatmalarını ve yardım talep etmelerini tavsiye ederiz.

Elektronik eşyalar:

Uçuşlarda yanınıza alabileceğiniz elektronik eşyalar, gideceğiniz ülkenin kanunlarına göre farklılık gösterebiliyor. Genellikle telefon, dizüstü bilgisayar, saç kurutma makinası, saç düzleştirici, tıraş makinesi, taşınabilir şarj aleti gibi elektronik eşyalarda sorun çıkmıyor. Kabine alamadığınız eşyaların çoğunu da uçak altı bagajınıza koyabilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım