Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Tavsiye

Yurt dışına çıkarken valizimde neler bulundurmalıyım?

Yurt dışına çıkarken valizimde neler bulundurmalıyım?

Dil eğitimi gibi nispeten uzun sürecek yolculuklara çıkmadan önce valiz hazırlamak büyük önem taşıyor. Valizinizde neler bulundurmanız gerektiğine geçmeden önce valizinizin nasıl olması gerektiği konusunda birkaç tavsiyemiz var.

Öncelikle valizinizin, ebat ve ağırlık konusunda uluslararası standartlara uygun olmalı. Ayrıca, kumaşlarının ve fermuarlarının sağlam malzemeden olduğuna dikkat etmelisiniz. Yurt dışına çıkan öğrenciler sıvılara dayanıklı oldukları için genellikle sert, plastik polimer bazlı bavul veya çantaları tercih ediyor. Hırsızlığa karşı daha güvende hissetmek için güvenlik kilidi alabilirsiniz. İsminizin ve iletişim bilgilerinizin yer aldığı bir etiket ise olası bir kayıp halinde, bavulunuzu bulanların sizinle iletişime geçme ihtimalini artırır. Bavul seçiminde bir önemli kriter ise tekerlekler. Yolculuğa çıkmadan önce tekerleklerin sağlam olduklarından ve tam kapasiteyle dönebildiklerinden emin olun. Aynı durum çekme ve sürükleme askısı için de geçerli. 

Ne zaman hazırlanmalısınız?

Uzun bir süreliğine başka bir ülkede olacağınız için yurt dışına çıkmadan birkaç ay önce toparlanmaya başlamanızda yarar var. Çünkü zaman içerisinde eksikliklerinizin farkına varabilirsiniz. Özellikle gideceğiniz ülke pahalıysa, kıyafet ve kozmetik ürünleri gibi ihtiyaçlarınızın birçoğunu kendi ülkenizde karşılayıp yola çıkabilirsiniz.

Şimdi gelelim yurt dışına çıkarken valizinizde bulunması gerekenler listesine:

1. Pasaport, kimlik ve ehliyet

2. Uçak, otobüs veya tren biletleri

3. Davet mektubu, kabul yazısı ve eğitim belgeleri

4. Konaklama belgesi

5. Seyahat sigortası

6. Para

Yiyecek ve içecek:

Gideceğiniz şehirde damak tadınıza uygun yiyecekler bulmanız zaman alabilir. Bu nedenle birkaç günlük yiyecek ve içecek almanızı öneririz. Yasak ve ağırlık limitine takılmamak için bol enerjili kuruyemiş, şekerleme, bisküvi gibi ürünler de alabilirsiniz.

Kozmetik ürünleri:

İlk günlerinizde kullanabileceğiniz şampuan, duş jeli, diş macunu ve fırçası, sabun, tarak, deodorant, parfüm, traş seti, duş terliği gibi kişisel bakım ürünlerinizi yanınıza alabilirsiniz.

Kıyafetler:

Gideceğiniz ülkede yaşayacağınız mevsime uygun kıyafetler seçmeye özen gösterin. Örneğin, Kanada’da yabancı dil eğitimi almak için gidiyorsanız mevsime göre yanınıza kalın ve ince kıyafetler almalısınız. Veya Malta’da dil eğitimi almak için gidiyorsanız kesinlikle mayolarınızı unutmamalısınız. Birkaç çift ayakkabı alabilirsiniz ancak bir tanesinin kesinlikle çok rahat olmasını öneririz. Şemsiye, şapka, eldiven gibi tamamlayıcı kıyafetleri de yanınıza almayı unutmayın. 

İlaçlar:

Ağrı kesici, ateş düşürücü ilaçlar ve vitaminleri yanınıza alabilirsiniz. Eğer reçeteli ilaç kullanıyorsanız yanınızda doktor raporunu aslını ve İngilizce’ye tercüme edilmiş halini bulundurmanızda fayda var. Kullandığınız medikal bir cihaz veya ekipman varsa, uzman doktor onaylı kullanım raporunu yanınıza alın. Tekerlekli sandalye ve akülü engelli araçlarını ise kabine sokamazsınız ancak kayıtlı bagaj olarak getirebilirsiniz. Engelli yolcuların bu durumu havayolu görevlilerine anlatmalarını ve yardım talep etmelerini tavsiye ederiz.

Elektronik eşyalar:

Uçuşlarda yanınıza alabileceğiniz elektronik eşyalar, gideceğiniz ülkenin kanunlarına göre farklılık gösterebiliyor. Genellikle telefon, dizüstü bilgisayar, saç kurutma makinası, saç düzleştirici, tıraş makinesi, taşınabilir şarj aleti gibi elektronik eşyalarda sorun çıkmıyor. Kabine alamadığınız eşyaların çoğunu da uçak altı bagajınıza koyabilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım