Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Öğrenci Yaşamı

Yola çıkmadan önce gideceğiniz ülkeyi sokak sokak gezebileceğiniz aplikasyonlar

Yola çıkmadan önce gideceğiniz ülkeyi sokak sokak gezebileceğiniz aplikasyonlar

Gelişmiş radar sistemleri, büyük veri kullanımı ve teknolojinin birleşmesiyle oluşan programlar sayesinde, dünyanın her yerine ayak basmadan sokak sokak gezmek mümkün. Telefonunuza indireceğiniz mobil uygulamalar veya bilgisayar tarayıcınızdan açacağınız siteler sayesinde yurt dışında gideceğiniz okulu, konaklayacağınız yurdu, ziyaret etmek isteyeceğiniz turistik bölgeleri evinizden ayrılmadan karış karış gezebilirsiniz.


Uygulamalar arasında en çok öne çıkanlar; Google Earth, Google Street View ve NASA WorldWind.


Google Earth


Kapsamlı bir dünya haritası oluşturabilmek için yüksek kaliteli görüntüler kullanan eşsiz bir coğrafi haritalama ve etiketleme programı olan Google Earth, uydular aracılığıyla çekilmiş bir milyardan fazla görüntüyü birleştiriyor. Google Earth sayesinde; iklim değişikliği ve doğa tahribatını görebildik, daha önce bilinmeyen coğrafi bölgeleri keşfettik.


Seyahat edeceğiniz ülkeyi yola çıkmadan önce Google Earth’ün uydu fotoğrafları sayesinde karış karış gezebilir; önemli turistik alanlarını, devasa park ve bahçelerini, eğlence mekanlarını ve alışveriş noktalarını görebilirsiniz. Dilerseniz merkezden uzaklaşabilir ve ülkenin köylerini, dağlarını, ormanlarını da gezebilirsiniz.


Google Street View


Google Street View, Google Maps ve Google Earth teknolojileri ile birlikte hizmet sağlayan bir uygulama. Google Street View ile dünyadaki birçok kamuya açık alanı, caddeler boyunca panoramik bir şekilde gezebilirsiniz. Programın sahip olduğu görüntüler Google araçları tarafından çekilen fotoğrafların birleştirilmesi sonucu elde ediliyor. Kalacağınız evin veya gideceğiniz okulun sokağında şimdiden bir yolculuğa çıkabilir, etrafında neler olduğunu keşfedebilirsiniz.


Google’ın 360 derecelik panoramik görüntüleriyle oluşturduğu harita hizmeti Google Street View, Türkiye’deki kullanıcılara da sunuldu. Hem web hem de mobil platformlarda kullanıma açılan özellik, web’de Google Haritalar’ın içinde, mobilde ise Street View isminde ayrı bir uygulama olarak yer alıyor. Bu uygulama, Türkiye’nin büyük bir bölümünün sokaklarını sanal ortamda fakat sanki oradaymışçasına gezme şansı veriyor. Bu uygulama sayesinde yurt dışındaki arkadaşlarınıza birlikte kendi şehrinizi gezmeniz mümkün. 


NASA WorldWind


NASA tarafından geliştirilen bu sanal dünya ile herhangi bir ülkeyi detaylı bir şekilde gezebilirsiniz. Görüntüler arasında kalite farkı olsa da en iyi çözünürlüğe sahip görüntülerin ABD’ye ait olduğu biliniyor. Hatta görüntü kalitesi evleri ve arabaları ayırt edebilecek nitelikte. ABD dışındaki görüntülerin çözünürlüğü ise piksel başına en az 15 metre olmasıyla dikkat çekiyor. NASA WorldWind’in Android ve web tabanları mevcut. Özellikle Amerika’ya gidecek öğrenciler için önerebiliriz. 


Dil eğitimi için İrlanda’ya gidecek öğrencilerin Westminister Sarayı’nı ve Trafalgar Meydanı’nı, Amerika’ya gidecek öğrencilerin Büyük Kanyon’u ve Yellowstone Parkı’nı, Kanada’ya gidecek öğrencilerin Rideau Kanalı’nı ve Edmonton Hayvanat Bahçesi’ni, Avustralya’ya gidecek öğrencilerin ise Melbourne Botanik Bahçeleri’ni ve Tamborine Dağları’nı yola çıkmadan önce görmelerini tavsiye ederiz. Malta’da dil eğitimi almayı seçen öğrencilerimiz ise ülkenin mükemmel plajlarını gitmeden önceden görebilir. 

 
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım