Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş
  • Öğrenci Yaşamı

Yola çıkmadan önce gideceğiniz ülkeyi sokak sokak gezebileceğiniz aplikasyonlar

Yola çıkmadan önce gideceğiniz ülkeyi sokak sokak gezebileceğiniz aplikasyonlar

Gelişmiş radar sistemleri, büyük veri kullanımı ve teknolojinin birleşmesiyle oluşan programlar sayesinde, dünyanın her yerine ayak basmadan sokak sokak gezmek mümkün. Telefonunuza indireceğiniz mobil uygulamalar veya bilgisayar tarayıcınızdan açacağınız siteler sayesinde yurt dışında gideceğiniz okulu, konaklayacağınız yurdu, ziyaret etmek isteyeceğiniz turistik bölgeleri evinizden ayrılmadan karış karış gezebilirsiniz.


Uygulamalar arasında en çok öne çıkanlar; Google Earth, Google Street View ve NASA WorldWind.


Google Earth


Kapsamlı bir dünya haritası oluşturabilmek için yüksek kaliteli görüntüler kullanan eşsiz bir coğrafi haritalama ve etiketleme programı olan Google Earth, uydular aracılığıyla çekilmiş bir milyardan fazla görüntüyü birleştiriyor. Google Earth sayesinde; iklim değişikliği ve doğa tahribatını görebildik, daha önce bilinmeyen coğrafi bölgeleri keşfettik.


Seyahat edeceğiniz ülkeyi yola çıkmadan önce Google Earth’ün uydu fotoğrafları sayesinde karış karış gezebilir; önemli turistik alanlarını, devasa park ve bahçelerini, eğlence mekanlarını ve alışveriş noktalarını görebilirsiniz. Dilerseniz merkezden uzaklaşabilir ve ülkenin köylerini, dağlarını, ormanlarını da gezebilirsiniz.


Google Street View


Google Street View, Google Maps ve Google Earth teknolojileri ile birlikte hizmet sağlayan bir uygulama. Google Street View ile dünyadaki birçok kamuya açık alanı, caddeler boyunca panoramik bir şekilde gezebilirsiniz. Programın sahip olduğu görüntüler Google araçları tarafından çekilen fotoğrafların birleştirilmesi sonucu elde ediliyor. Kalacağınız evin veya gideceğiniz okulun sokağında şimdiden bir yolculuğa çıkabilir, etrafında neler olduğunu keşfedebilirsiniz.


Google’ın 360 derecelik panoramik görüntüleriyle oluşturduğu harita hizmeti Google Street View, Türkiye’deki kullanıcılara da sunuldu. Hem web hem de mobil platformlarda kullanıma açılan özellik, web’de Google Haritalar’ın içinde, mobilde ise Street View isminde ayrı bir uygulama olarak yer alıyor. Bu uygulama, Türkiye’nin büyük bir bölümünün sokaklarını sanal ortamda fakat sanki oradaymışçasına gezme şansı veriyor. Bu uygulama sayesinde yurt dışındaki arkadaşlarınıza birlikte kendi şehrinizi gezmeniz mümkün. 


NASA WorldWind


NASA tarafından geliştirilen bu sanal dünya ile herhangi bir ülkeyi detaylı bir şekilde gezebilirsiniz. Görüntüler arasında kalite farkı olsa da en iyi çözünürlüğe sahip görüntülerin ABD’ye ait olduğu biliniyor. Hatta görüntü kalitesi evleri ve arabaları ayırt edebilecek nitelikte. ABD dışındaki görüntülerin çözünürlüğü ise piksel başına en az 15 metre olmasıyla dikkat çekiyor. NASA WorldWind’in Android ve web tabanları mevcut. Özellikle Amerika’ya gidecek öğrenciler için önerebiliriz. 


Dil eğitimi için İrlanda’ya gidecek öğrencilerin Westminister Sarayı’nı ve Trafalgar Meydanı’nı, Amerika’ya gidecek öğrencilerin Büyük Kanyon’u ve Yellowstone Parkı’nı, Kanada’ya gidecek öğrencilerin Rideau Kanalı’nı ve Edmonton Hayvanat Bahçesi’ni, Avustralya’ya gidecek öğrencilerin ise Melbourne Botanik Bahçeleri’ni ve Tamborine Dağları’nı yola çıkmadan önce görmelerini tavsiye ederiz. Malta’da dil eğitimi almayı seçen öğrencilerimiz ise ülkenin mükemmel plajlarını gitmeden önceden görebilir. 

 
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım