Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

Yeni Bir Dil Öğrenmenize Yardımcı Olacak İpuçları

Dil öğrenimini daha eğlenceli hale getirebilirsiniz

Yeni bir dil öğrenmek; hafızamızı geliştirir, yaratıcı düşünmemizi sağlar, odaklanmamıza yardımcı olur, çoklu görevlere uyum sağlamamıza destek olur, hatta kendi ana dilimizi bile güçlendirir. Her ne kadar yeni bir dil öğrenmek başta zor gelse de özellikle internetin yaygınlaşmasıyla birlikte muazzam sayıda dil öğrenim kaynağına erişim şansımız oldu. Üstelik bu kaynaklar, klasik kaynaklara göre oldukça eğlenceli. Yeni bir dil öğrenmenize yardımcı olacak 4 ipucumuz var.

Dil öğrenimini daha eğlenceli hale getirebilirsiniz

Yabancı dilde film izleyerek, kitap okuyarak, müzik dinleyerek, oyun oynayarak dil öğrenme serüveninizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Storytel gibi birçok dilde sesli kitaplar bulunduran uygulamaları kullanabilir, Netflix ve Amazon gibi çok dilli platformlarda film izleyebilir, Spotify gibi uygulamaları kullanarak her dilde şarkılar dinleyebilir, Google Play gibi uygulamalar sayesinde her dilde oyun oynayabilirsiniz.

Mobil dil öğrenme uygulaması kullanabilirsiniz

Mobil dil öğrenme uygulamaları günümüzün en etkili öğrenme araçlarından biri sayılıyor. Eğitimi oyunlaştırarak daha eğlenceli hale getiren mobil uygulamaların en beğenilen özelliği ise kullanıcıların istedikleri yerde, istedikleri zaman eğitim alabilmeleri. Yapay zeka ve dil bilimini bir araya getiren Duolingo, eğitmenlerle dilediğiniz gün ve saatte pratik yapabileceğiniz Cambly, telaffuzunuzu geliştirebileceğiniz Rosetta Stone, kelime bilginizi hızlı bir şekilde geliştirebileceğiniz Memrise ve kısa videolarla dil öğrenebileceğiniz Voscreen gibi uygulamalar sayesinde istediğiniz dili hızlı bir şekilde öğrenebilirsinz.

İnternetin nimetlerinden faydalanabilirsiniz

Youtube, Vimeo gibi platformlardan yararlanarak genellikle kısa, konu odaklı ve eğlenceli videolardan oluşan dijital yayınlar sayesinde dilinizi geliştirmek mümkün. Gayet esnek bir şekilde, dilediğiniz zaman başlayıp dilediğiniz zaman durdurabileceğiniz bu yayınlar neredeyse bütün diller için bulunabiliyor. Üstelik birçok yayının altyazı seçeneği de var. 

Online eğitim alabilirsiniz

Uzaktan eğitim anlayışının bir uzantısı olarak ortaya çıkan Kitlesel Açık Çevrimiçi Ders Altyapısı (MOOC) sayesinde online eğitim platformlarını kullanarak ücretsiz veya uygun fiyata dil eğitimi alabilirsiniz. Dünyanın önde gelen üniversitelerinin herkese açık kitlesel online kurslar sunduğu Coursera’dan sertifika alabilir, Türkiye’deki kullanıcıların en çok tercih ettiği Udemy’de kısa süreli programlara katılabilir, ücretsiz diploma sağlayan Alison’da kurslara iştirak edebilirsiniz.

Yeni bir dil öğrenmenin en hızlı ve etkili yolu elbette o dilin konuşulduğu bir yerde yurt dışı eğitim almak. Örneğin İngilizce öğrenmek istiyorsanız, ana dili İngilizce olan bir ülkede eğitim alabilir, böylelikle sizin gibi farklı ülkelerden gelmiş öğrencilerle konuşarak hem İngilizce dil bilginizi geliştirebilir, hem çok daha iyi konuşabilir, hem de unutulmaz deneyimler yaşayabilirsiniz. Ana dili İngilizce olan ülkeler arasında öğrencilerin en çok tercih ettiği yerlerin başında; İngiltere, Amerika, İrlanda, Kanada, Avustralya ve Malta geliyor. Eğer siz de yurt dışında İngilizce eğitimi almak istiyorsanız Global Vizyon’un yurt dışı dil okulları sayfasına göz atabilirsiniz.


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım