Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 535 643 31 81 

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
 • yurtdışı eğitim

Work and Travel ile yaz tatillerinde hem dil öğrenip hem de para kazanmak mümkün

Work and Travel ile yaz tatillerinde hem dil öğrenip hem de para kazanmak mümkün

Üniversite öğrencilerinin yaz tatili dönemlerinde en fazla 4 ay süre ile Amerika’da hem çalışıp hem de seyahat edebilecekleri bir kültürel değişim programı olan Work and Travel, katılımcılara dillerini geliştirme ve para kazanma fırsatı sunuyor.

Amerika Birleşik Devletleri hükümeti tarafından tanınan ve organize edilen Work and Travel programı, farklı kültürlerden ve ülkelerden öğrencileri bir araya getirmeyi, onlara iş tecrübesi kazandırarak Amerikan kültürünü, yaşamını ve çalışma hayatını tanıtmayı amaçlıyor. Work and Travel programına dahil olan öğrenciler, önceden belirlenen süre boyunca ülkede çalışabiliyor ve gezebiliyor. 

Work and Travel’ın avantajları nelerdir?

 • Work and Travel, katılımcılarına düşük maliyetle Amerika’da 4 ay boyunca yaşama hakkı veriyor. Öğrenciler bu süre boyunca seyahat edebiliyor, harika deneyimler yaşayabiliyor ve çalışabiliyor.

 • Katılımcılar farklı kültürlerin yer aldığı bir ortamda yaşayarak ve çalışarak hem diğer kültürleri tanıyor hem de kendi kültürlerini tanıtabiliyor.

 • Work and Travel sayesinde öğrenciler hem seyahat ederken hem de çalışırken İngilizce seviyelerini geliştiriyor.

 • Öğrenciler, kendileri gibi dünyanın farklı ülkelerinden gelen diğer öğrencilerle tanışıp ömür boyu sürecek dostluklar edinebiliyor.

 • Work and Travel programına katılan öğrenciler, süreç boyunca elde ettiği gelirle kendi masraflarını rahatça karşılayabiliyor.

 • Öğrenciler hem Amerika’da bulunma hem de çalışma fırsatı yakaladıkları için CV’lerini geliştirip iş bağlantılarını zenginleştirebiliyor.

Work and Travel katılım şartları nedir?

Work and Travel programına katılmak isteyen öğrencinin şu şartları sağlaması gerekiyor:

 • 18-26 yaş arasında olması.

 • 4 yıllık lisans eğitimi alıyor olması.

 • En az orta seviye İngilizce bilgisine sahip olması.

 • Programa katılacağı dönemde aktif olarak üniversiteye devam ediyor olması.

 • Programa katılacağı dönemde aktif olarak en az iki ders alıyor olması.

Work and Travel programında öğrenciler ne kadar kazanabilir?

Work and Travel programı kapsamında çalışan öğrencilerin gelirleri, bulundukları şehre ve eyalete göre farklılık gösteriyor. Daha büyük şehirlerde, hem yaşam maliyetleri hem de kazançları daha yüksek oluyor ve genellikle ortalama saatlik ücret 8-16 dolar arasında değişiyor. Tek işte çalışan öğrenciler genellikle haftada 40 saat civarı çalıştıkları için 3 aylık bir programda yaklaşık 3500-5000 dolar kazanabiliyor. Bu ücret de öğrencinin temel ihtiyaçlarını karşılamaya fazlasıyla yetiyor, bu nedenle birçok öğrenci geriye kalan parasını ya seyahate harcıyor ya da biriktiriyor. Kendisine verilen görevleri dışında işverenlerinden ek görevler alan öğrenciler, daha fazla gelir elde edebiliyor. Work and Travel’a katılan öğrenciler genellikle turistik tatil bölgelerinde çalışıyor. Bu nedenle ek olarak ikinci bir iş bulma fırsatı yüksek oluyor ve haftalık gelirlerini artırabiliyor.

Programa başvurmak istiyorsanız Globalvizyon Work and Travel başvuru formunu doldurabilirsiniz. Formu doldurmanızın ardından en kısa süre içerisinde ilgili uzman danışanımız size ulaşacaktır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım