Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Tavsiye

Work and Study ve Work and Travel nedir?

Work and Study ve Work and Travel’ın amaçları

Yurt dışında Work and Study Programı’na katılan öğrenciler, birincil amaç olarak dil eğitimi almayı ve bu eğitimi alırken çalışarak yaşam maliyetlerini karşılamayı istiyor. Work and Travel Programı’na katılan öğrenciler ise genel olarak o ülkede çalışmayı amaçlıyor.

Work and Study ve Work and Travel’ı kapsayan ülkeler

Work and Travel sadece Amerika’da yapılıyor. Work and Study için ise Kanada, İrlanda, Avustralya, Dubia, Malta gibi seçenekler bulunuyor.

Work and Study ve Work and Travel’ın program süreleri

Work and Study Programı’nın belirli bir sonu bulunmuyor. Öğrenciler eğitimlerini 1 yıla, hatta bazı ülkelerde 2 yıla kadar uzatabiliyor. Work and Study’nin bir avantajı da dil eğitiminden sonra akademik eğitimlere katılmanın önünü açması! Örneğin Kanada’da master eğitimi alan öğrenciler, 3 sene daha Kanada’da oturma ve çalışma hakkı kazanıyor. Work and Travel’da ise programın süresi 4 ayla sınırlı.

Work and Study ve Work and Travel’ın vize çeşitleri

Work and Study’de öğrenciler, öğrenci vizesi ve öğrenci statüsü ile programa katılıyor. Bu sayede kendi ülkelerine dönmeden vizelerini uzatma hakkına sahip oluyor. Work and Travel’da ise J-1 vizesi kullanılıyor ve bu vizeyle eğitim alma hakkı tanınmadığı gibi uzatma seçeneği de bulunmuyor.

Work and Study ve Work and Travel’daki çalışma koşulları

Öğrenciler, Work and Study Programı’nda eğitim süresince yarı zamanlı, tatil dönemlerinde ise tam zamanlı çalışılabiliyor. Work and Travel’a katılan öğrenciler ise vize süresi boyunca ABD’de yasal olarak tam zamanlı çalışabiliyor.

Work and Study ve Work and Travel’daki gezi olanakları

Work and Study programına katılan öğrenciler, okul ve yarı zamanlı işlerinden kalan zamanda gezebiliyor, okulların sunduğu faaliyetlere ve gezilere ücretsiz katılabiliyor. Work and Travel’da ise öğrenciler genellikle tam zamanlı işlerde çalıştıkları için gezmeye vakit bulamıyor.

Work and Study ve Work and Travel’daki dil seviyesi beklentisi

Work and Study Programı’na, İngilizce bilmeyen öğrenciler de katılabiliyor. Work and Travel’a katılacak öğrencilerin ise en az orta seviye İngilizce bilmesi bekleniyor.

Work and Study ve Work and Travel’daki yaş sınırı

Work and Study Programı’na katılacak öğrencilerin yaşı bir önem arz etmiyor. Work and Travel’a katılmak için 18-28 yaş arasında ve üniversite öğrencisi olmanız gerekiyor.

Work and Study ve Work and Travel’ın başlangıç tarihleri

Work and Study Programı’nın belirli bir kayıt tarihi bulunmuyor ve dil okulları sürekli olarak kayıt alıyor. Work and Travel ise haziran ayında başlıyor ve sadece yaz döneminde yapılabiliyor.

Work and Study ve Work and Travel’ın başvuru şartları

Work and Study’de özel başvuru şartları beklenmiyor. Work and Travel Programı’na başvurmak için ise öğrencilerin Amerika dışında yer alan bir üniversitede, örgün eğitim alan bir öğrenci olması gerekiyor.

Work and Study ve Work and Travel’daki kariyer fırsatları

Work and Study Programı’na katılan öğrenciler, hem nitelikli dil eğitimi hem de sertifika aldıklarından dolayı CV’lerini güçlendiriyor. Work and Travel Programı’na katılan öğrenciler ise herhangi bir dil eğitimi ve sertifika almadığı için programın kariyerlerine etkisi daha düşük oluyor.

Work and Study ve Work and Travel’ın katkısı

Farklı ülkelerde nitelikli dil eğitimi ve para kazanma şansı sunan Work and Study; esnek katılım dönemleri, başvuru şartları, gezinti olanakları, program uzatma avantajları ve sunduğu sertifikalar sayesinde öğrencilerin gelecekleri açısından büyük fırsat sağlıyor. Work and Travel Programı’nda ise öğrenciler farklı iş ve yaşam tecrübeleri elde edebiliyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım