Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Ülkeler Hakkında İpuçları

Work and Study Ülkeleri ve Farkları Nedir?

Kanada

Dünyanın en yüksek göç oranına sahip ülkelerinden biri olan Kanada’da öğrenciler katıldıkları sertifika ve diploma programları üzerine eğitim alırken, aynı zamanda çalışarak masraflarını karşılayabiliyor. Kanada’ya eğitim amaçlı gidip, orada yerleşim ve çalışma izni almak için 3 yol bulunuyor. Öğrenciler; 6 ay ve üzeri bir İngilizce kursuna gidebilir, 1 veya 2 yıl süren özel okullara veya devlet okullarındaki Post Grad Diploma programlarına katılabilir veya Kanada’da lisans veya yüksek lisans eğitimine başlayabilir. İngilizce kursunda yasal çalışma izni verilmiyor ancak diğer seçeneklerde öğrenciler yarı zamanlı veya tam zamanlı çalışma iznine sahip oluyor.

Kanada’da öğrencilerin en çok tercih ettiği programlar ise 1 veya 2 sene süren Post Grad Diploma ve Sertifika Programları. Bu programlara katılan öğrenciler, 2 yıl part time çalışma hakkı elde ediyor. Program bittiğinde ise eğer 1 yıllık eğitim almışlarsa 1 yıl, 2 yıl eğitim almışlarsa 3 yıl tam zamanlı çalışma hakkı kazanıyor. Kanada’da asgari ücret, eğitim ve yaşam maliyetleri eyaletlere göre değişiklik gösteriyor. 

İrlanda

İngiltere’ye yakınlığı ve ülkede yaygın olarak İngilizce konuşuluyor olması, İrlanda’yı Work and Study için cazip kılıyor. İrlanda’da 25 hafta ve üzeri dil eğitimine katılan öğrenciler, haftada 20 saat yarım zamanlı işlerde çalışma hakkı elde ediyor. İrlanda’da saatlik ücret 9 euro’yu geçiyor. Öğrenciler genellikle kafe, bar ve restoranlarda çalışsa da İngilizce seviyesi yüksek olan öğrenciler için İrlanda’da aralarında Google, Takeda, Bayer, Microsoft, IBM, Huawei, Allianz, Fijutsu, Deutsche Bank, Linkedin, Twitter, Amazon, Oracle, PayPal’ın da bulunduğu 1000’i aşkın uluslararası şirket bulunuyor. Doğası, tarihi, kültürü ve iş olanaklarıyla İrlanda, öğrenciler için vazgeçilmez bir deneyim sunuyor.

Avustralya

Resmi dili İngilizce olan Avustralya’da Work and Study programına katılan öğrenciler, haftalık 20 saat yarı zamanlı çalışma hakkı elde ediyor. Restoran, kafe ve süpermarketlerde çalışan öğrenciler ayda en az 1200 Avustralya doları kazanıyor. Tatil dönemlerinde ise bu tutar 3500-5000 AUD’a kadar yükseliyor. İngilizce seviyesi yüksek olan öğrenciler ise pazarlama ve reklamcılık dahil çok farklı sektörlerde iş bulabiliyor. Sunduğu yüksek yaşam kalitesi, sağladığı güvenlik ve vatandaşlarının güler yüzlü olması gibi sebepler, öğrencilerin Avustralya’yı seçmesinin ana nedenleri olarak gösteriliyor.

Malta

Hem İngilizce dil eğitimi hem de yarı zamanlı çalışma fırsatı sunan ülkelerden bir diğeri ise Malta. Bu ülkeyi seçen öğrenciler, 24 hafta ve üzeri bir eğitim programına kayıt oldukları zaman haftada 20 saat yarı zamanlı çalışma hakkı elde ediyor. Malta’da saatlik asgari ücret 5 euro, ancak İngilizce seviyesi yüksek öğrenciler, kendi öğretimlerine uygun meslekler bulabildikleri takdirde daha fazla para kanazabiliyor. Öğrencilerin genellikle çalıştıkları yerlerin başında ise restoranlar, kafeler, barlar ve gece kulüpleri bulunuyor.

Dubai

Gün geçtikçe popüleritesi artan ve her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapan Dubai’de 12 saat ve üzeri dil eğitimi alan öğrenciler, haftada 20 saat yarı zamanlı çalışma hakkı kazanıyor. Saatlik ücret olarak 6-8 dolar kazanan öğrencilerin çalıştıkları işlerin başında; garsonluk, mağaza satış elemanlığı ve kasiyerlik geliyor. Ancak öğrenciler, yeterli İngilizce dil bilgisine ve sosyal bir kişiliğe sahiplerse kendi mesleklerine uygun işlerde de çalışabiliyor.


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım