Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Tavsiye

Work and Study nedir? hangi ülkelerde work and study?

Work and Study nedir?

Work and Study Programı’na katılan öğrenciler; yurt dışında eğitim alırken bir taraftan yarım veya tam zamanlı çalışabiliyor. Bu sayede öğrenciler eğitim bütçelerine katkıda bulunurken, yurt dışında yaşama ve çalışma konusunda deneyim kazanıyor. Bu süreçte sahip olacakları sertifikalar ise CV’lerini güçlendiriyor.

Work and Study ile Work and Travel arasındaki fark nedir?

Work and Travel Programı’nda dil eğitimi bulunmuyor. Öğrenciler genellikle bir işte çalışmak için bu programa kayıt oluyor. Work and Study programında ise öğrenciler bir yandan dil eğitimi alırken, diğer yandan da yarı veya tam zamanlı işlerde çalışıp para kazanabiliyor. Work and Travel yalnızca Amerika için geçerliyken; Work and Study programları başta Kanada, İrlanda, Avustralya, Malta ve Dubai olmak üzere çeşitli ülkeleri kapsıyor. Work and Travel’a başvurmak için 18-28 yaş arasında, orta seviye İngilizce bilen üniversite öğrencisi olmanız beklenirken; Work and Study programlarında yaş, öğrenim durumu ve dil seviyesi gibi şartlar aranmıyor.

Work and Study Programı ne kadar sürer?

Work and Study Programları’nın süresi ülkelere göre değişse de, genellikle 18 ila 25 hafta sürüyor. Daha uzun süre kalmak isteyen öğrenciler ise uygun fiyatlarla eğitimlerini uzatabiliyor. Avustralya gibi bazı ülkelerde öğrenciler dil eğitimlerinin ardından akademik programlara katılıp 4 sene daha eğitimlerini uzatabilirken; Malta’da dil okulunda eğitim alan öğrenciler, eğitimden sonra tam zamanlı çalışma izni alıp oturma hakkı elde edebiliyor.

Work and Study Programı’na başvuru nasıl yapılır?

Work and Study programına katılmak isteyen öğrenciler öncelikle hangi ülkede eğitim almak istediğine karar veriyor. Bu seçimi yaparken ülkelerin vize şartlarını, eğitim ve yaşam maliyetlerini, iş olanaklarını gözden geçiriyor. Bir karara vardıktan sonra dil eğitimi almak istediği okula kayıt sürecini başlatıyor. Yurt dışında Work and Study yapmak istiyorsanız Global Vizyon aracılığıyla başvuru formumuzu doldurabilirsiniz.

Work and Study Programı’na katılım şartları nedir?

Work and Study Programları’na katılmak için belirli bir şart aranmıyor. Örneğin; hangi okulda okuduğunuz, mezuniyet durumunuz, yabancı dil seviyeniz gibi koşullara bakılmıyor. Eğer eğitim almak istediğiniz ülkenin vize şartlarını karşılayabiliyorsanız, Work and Study için başvurabiliyorsunuz.

Work and Study Programları hangi ülkeleri kapsar?

Work and Study Programı’na katılmak isteyen öğrenciler; Kanada, İrlanda, Avustralya, Malta ve Dubai gibi çalışma izni alabilecekleri ülkelerdeki dil okullarına başvuruda bulunuyor. Dubai’de 12 hafta ve üstü; İrlanda, Avustralya ve Malta’da  25 hafta ve üstü dil programına katılan öğrenciler çalışma iznine sahip oluyor. Kanada’da ise dil eğitimi sırasında çalışma izni verilmiyor. Ancak Kanada’da sertifika ve diploma programına katılan öğrenciler, bu sürecin yarısında yarı zamanlı çalışma hakkını elde ediyor.

Work and Study Programları’nda ne kadar kazanılır?

Work and Study Programı’na katılan öğrencilerin kazandıkları ücret; eğitim aldıkları ülkeye, iletişim becerilerine, yeteneklerine ve İngilizce seviyelerine göre değişiyor. Örneğin Kanada’da minimum saatlik ücretler eyaletlere göre değişirken, İrlanda’da öğrenciler saatlik ücret olarak minimum 9,60 EUR, Malta’da 5 EUR, Dubai’de 6-8 USD, Avustralya’da 20,33 AUD kazanıyor. Malta ve Dubai’de ise öğrenciler kendi mesleklerini yapma şansına sahip olduğundan dolayı, daha fazla kazanabiliyor. Özetle, hangi ülke olursa olsun öğrenciler çalışarak yaşam masraflarının tamamını veya çoğunu karşılayabiliyor.

Work and Study Programları’nda hangi işlerde çalışılır?

Yurt dışındaki Work and Study Programı’na katılan öğrenciler; genellikle herhangi bir tecrübe, profesyonellik veya sertifika istemeyen, dil eğitimlerini aksatmayacak işlere yöneliyor. Bunların arasında en çok tercih edilenler garsonluk, kasiyerlik, otel temizliği ve bakımı, resepsiyon, bulaşıkçılık, satış temsilciliği, çocuk bakıcılığı veya barmenlik oluyor. Malta ve Dubai’de öğrenciler kendi mesleklerini yapma şansına sahip olduğundan iş olanakları da artıyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım