Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş
  • Tavsiye

Work and Study nedir? hangi ülkelerde work and study?

Work and Study nedir?

Work and Study Programı’na katılan öğrenciler; yurt dışında eğitim alırken bir taraftan yarım veya tam zamanlı çalışabiliyor. Bu sayede öğrenciler eğitim bütçelerine katkıda bulunurken, yurt dışında yaşama ve çalışma konusunda deneyim kazanıyor. Bu süreçte sahip olacakları sertifikalar ise CV’lerini güçlendiriyor.

Work and Study ile Work and Travel arasındaki fark nedir?

Work and Travel Programı’nda dil eğitimi bulunmuyor. Öğrenciler genellikle bir işte çalışmak için bu programa kayıt oluyor. Work and Study programında ise öğrenciler bir yandan dil eğitimi alırken, diğer yandan da yarı veya tam zamanlı işlerde çalışıp para kazanabiliyor. Work and Travel yalnızca Amerika için geçerliyken; Work and Study programları başta Kanada, İrlanda, Avustralya, Malta ve Dubai olmak üzere çeşitli ülkeleri kapsıyor. Work and Travel’a başvurmak için 18-28 yaş arasında, orta seviye İngilizce bilen üniversite öğrencisi olmanız beklenirken; Work and Study programlarında yaş, öğrenim durumu ve dil seviyesi gibi şartlar aranmıyor.

Work and Study Programı ne kadar sürer?

Work and Study Programları’nın süresi ülkelere göre değişse de, genellikle 18 ila 25 hafta sürüyor. Daha uzun süre kalmak isteyen öğrenciler ise uygun fiyatlarla eğitimlerini uzatabiliyor. Avustralya gibi bazı ülkelerde öğrenciler dil eğitimlerinin ardından akademik programlara katılıp 4 sene daha eğitimlerini uzatabilirken; Malta’da dil okulunda eğitim alan öğrenciler, eğitimden sonra tam zamanlı çalışma izni alıp oturma hakkı elde edebiliyor.

Work and Study Programı’na başvuru nasıl yapılır?

Work and Study programına katılmak isteyen öğrenciler öncelikle hangi ülkede eğitim almak istediğine karar veriyor. Bu seçimi yaparken ülkelerin vize şartlarını, eğitim ve yaşam maliyetlerini, iş olanaklarını gözden geçiriyor. Bir karara vardıktan sonra dil eğitimi almak istediği okula kayıt sürecini başlatıyor. Yurt dışında Work and Study yapmak istiyorsanız Global Vizyon aracılığıyla başvuru formumuzu doldurabilirsiniz.

Work and Study Programı’na katılım şartları nedir?

Work and Study Programları’na katılmak için belirli bir şart aranmıyor. Örneğin; hangi okulda okuduğunuz, mezuniyet durumunuz, yabancı dil seviyeniz gibi koşullara bakılmıyor. Eğer eğitim almak istediğiniz ülkenin vize şartlarını karşılayabiliyorsanız, Work and Study için başvurabiliyorsunuz.

Work and Study Programları hangi ülkeleri kapsar?

Work and Study Programı’na katılmak isteyen öğrenciler; Kanada, İrlanda, Avustralya, Malta ve Dubai gibi çalışma izni alabilecekleri ülkelerdeki dil okullarına başvuruda bulunuyor. Dubai’de 12 hafta ve üstü; İrlanda, Avustralya ve Malta’da  25 hafta ve üstü dil programına katılan öğrenciler çalışma iznine sahip oluyor. Kanada’da ise dil eğitimi sırasında çalışma izni verilmiyor. Ancak Kanada’da sertifika ve diploma programına katılan öğrenciler, bu sürecin yarısında yarı zamanlı çalışma hakkını elde ediyor.

Work and Study Programları’nda ne kadar kazanılır?

Work and Study Programı’na katılan öğrencilerin kazandıkları ücret; eğitim aldıkları ülkeye, iletişim becerilerine, yeteneklerine ve İngilizce seviyelerine göre değişiyor. Örneğin Kanada’da minimum saatlik ücretler eyaletlere göre değişirken, İrlanda’da öğrenciler saatlik ücret olarak minimum 9,60 EUR, Malta’da 5 EUR, Dubai’de 6-8 USD, Avustralya’da 20,33 AUD kazanıyor. Malta ve Dubai’de ise öğrenciler kendi mesleklerini yapma şansına sahip olduğundan dolayı, daha fazla kazanabiliyor. Özetle, hangi ülke olursa olsun öğrenciler çalışarak yaşam masraflarının tamamını veya çoğunu karşılayabiliyor.

Work and Study Programları’nda hangi işlerde çalışılır?

Yurt dışındaki Work and Study Programı’na katılan öğrenciler; genellikle herhangi bir tecrübe, profesyonellik veya sertifika istemeyen, dil eğitimlerini aksatmayacak işlere yöneliyor. Bunların arasında en çok tercih edilenler garsonluk, kasiyerlik, otel temizliği ve bakımı, resepsiyon, bulaşıkçılık, satış temsilciliği, çocuk bakıcılığı veya barmenlik oluyor. Malta ve Dubai’de öğrenciler kendi mesleklerini yapma şansına sahip olduğundan iş olanakları da artıyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım