Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Wittenborg University

Wittenborg University of Applied Sciences Hakkında

Wittenborg University of Applied Sciences, Hollanda’nın yönetim ve işletme alanında eğitim veren en iyi butik üniversitesidir.1987 yılından beri lisans, yüksek lisans, yaz okulu programları için eğitim vermektedir.

 Wittenborg University of Applied Sciences, eğitim planlarının profesyonel şekilde ilerlemesini ve iş odaklı gelişimini sağlamaktadır. 

Wittenborg University of Applied Sciences’da bulunan tüm programlar ve dereceler, Hollanda Akreditasyon Komitesi ve Avrupa Akreditasyon Komitesi tarafından akredite edilmiştir ve uluslararası geçerliliğe sahiptir.

Neden Wittenborg University of Applied Sciences ?

Wittenborg University of Applied Sciences, yurtdışı eğitiminde, teknik açıdan öğrencilerine araştırmanın temellerini oluşturduğu, iş dünyasının içinde bulunduğu eğitimi aktarmaktadır. Aynı zamanda, üniversite bünyesinde bulunan yüksek lisans programlarıyla eğitim alan öğrencilere, kendi alanlarında uzmanlaşma fırsatı sunmaktadır.

Wittenborg University of Applied Sciences’da eğitim alan öğrenciler, lisans eğitimleri sırasında staj fırsatıyla pratik deneyim ve iş dünyasında referans kazanmalarını sağlamaktadır. Aynı zamanda girişimcilik, liderlik ve yönetim alanında da projeleri yürütme fırsatı sunmaktadır. İşverenlerle iş birliği yaparak, öğrencilerinin gelişimine katkı sağlamaktadır. Wittenborg Üniversitesi’nde eğitim alan öğrenciler, mezun olduktan sonra, yeteneklerini geliştirebilecekleri kariyer fırsatlarına sahip olurlar.

Wittenborg University of Applied Sciences, öğrencilerinin gelişiminin sürekli devam etmesi için rahat çalışma ortamı ve aktif bir çevre oluşturulmasına önem vermektedir. 

Yurtdışı eğitimi almak isteyen öğrencilere, sadece teorik değil ,iş dünyasındaki problemler ve zorluklarla pratik yetenekler kazandırmaktadır. Bununla beraber, öğrencilerin yeteneklerine göre sunulan programlarla, kariyer yolunda pratik beceriler kazanmasına yardımcı olur.

Wittenborg University of Applied Sciences, yurtdışı eğitimi programı dahilinde ortak dil olarak, İngilizce’yi kullanması üniversitenin global yapısını göstermektedir.

Wittenborg Üniversitesi Ranking (Dünya Sıralaması)

Wittenborg Üniversitesi Keuzegids HBO Rankings’de Bachelor of Administration programında Hollanda’nın ikincisi olmuştur.

Wittenborg University of Applied Sciences Başvuru Koşulları

 Wittenborg University of Applied Sciences lisans başvuru şartları şu şekildedir:


 • Öğrencilerin Hollanda'nın eğitim yeterliliklerine eşdeğer bir lise diplomasına sahip olması ve lise mezuniyet süresinin 5 yıldan uzun olmaması gerekmektedir.
 • Aynı zamanda,İngilizce yeterlilik belgesi olarak öğrencilerinden IELTS puanının 5.5 altında olmaması, TOEIC (Dinleme-Okuma ,Konuşma-Yazma ) puanı ise minimum 6.0 olması gerekir.

Wittenborg University of Applied Sciences yüksek lisans başvuru şartları şu şekildedir:


 • Öğrencilerin işletme yönetimi, ekonomi yada ticaret alanında lisans derecesini tamamlamış olması gerekmektedir.

 • Akademik bir çalışmaya (Tez veya Bitirme Projesi ) sahip olunması fayda sağlamaktadır.

 • CV ve referans mektubu

 • Yabancı dil , Wittenborg University of Applied Sciences yüksek lisans programlarına başvurmak için IELTS minimum 6.0 puan gereklidir.

 • 1-3 yıl arası iş deneyimi yine başvuru sırasında sizi avantajlı duruma getirecektir.

 başvuru süreci hakkında daha detaylı bilgi almak için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

“Wittenborg University of Applied Sciences kabul almak için dil yeterliliği önemlidir. Lisans ya da yüksek lisans öncesi dil yeterliliğini elde etmek ve sınavlardan yüksek puan almak için Yurtdışı Dil Okulu eğitimini tercih edebilirsiniz.”

Wittenborg University of Applied Sciences Başvuru Tarihleri

Wittenborg Üniversitesi başvuru tarihleri 1 Ekim-1 Mayıs aralığındadır. Ayrıntılı başvuru tarihleri için Global Vizyon danışmanlarıyla görüşebilirsiniz.

Wittenborg Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Programları

Wittenborg University Lisans Bölümleri

Wittenborg University of Applied Sciences,lisans eğitimi 3-4 yıl sürmektedir. Bu durum seçilen branş ve programa göre değişiklik göstermektedir. Yüksek Lisans eğitimleri ise seçilen branşa bağlı olarak 1 veya 2 yıl sürmektedir.

 • Ekonomi Ve Yönetim
 • Finansal Hizmetler Yönetimi
 • Pazarlama Ve İletişim
 • Bilgi Yönetimi
 • Lojistik Ve Uluslararası Ticaret
 • Gayrimenkul Yönetimi
 • Girişimcilik Ve Küçük İşletme Yönetimi
 • Etkinlik Yönetimi
 • Turizm Yönetimi
 • Spor İşletmeciliği
 • Girişimcilik Ve Dijital Pazarlama
 • İş Analitiği
 • Girişimcilik Ve İşletme
 • Dijital ve Sosyal Medya


Hollanda’da lisans eğitimi tüm okullarda benzer süreçleri kapsamaktadır. Dilerseniz lisans bölümlerini ve eğitim sistemini incelemek için Yurtdışı Lisans Eğitimi sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Wittenborg University Yüksek Lisans Programları

Wittenborg University of Applied Sciences yüksek lisans bölümleri şu şekildedir:

 • Uygulamalı Yapay Zeka
 • Spor İşletmeciliği Yönetimi
 • Finans
 • Otel Yönetimi
 • Uluslararası Yönetim
 • Veri Analitiği
 • Dijital Dönüşüm
 • Akıllı Endüstri
 • Siber Güvenlik
 • Lojistik Ve Ticaret
 • İnsan Kaynakları Yönetimi
 • Dijital Pazarlama Ve İletişim
 • Girişimcilik Ve İnovasyon
 • Etkinlik Yönetimi

Yurtdışında Yüksek Lisans Programları hakkında detaylı bilgilere hizmet sayfamızdan da erişebilirsiniz.

Wittenborg University of Applied Sciences Hazırlık ve İngilizce Programı

Wittenborg University of Applied Sciences,öğrencilerinin eğitimi için İngilizce hazırlık programı sunmaktadır. İngilizce programı ile 5.0 olan IELTS notlarını 5.5 seviyeye ulaştırılması ile lisans programına başlama fırsatı sağlamaktadır. İngilizce hazırlık programı 6 ay sürmektedir.

Yüksek lisans için İngilizce hazırlık programı bulunmamaktadır. Fakat öğrencilerin araştırma becerilerini geliştirmek için 6 aylık program verilmektedir.

Wittenborg University of Applied Sciences Yaz Okulu Programı

Wittenborg University of Applied Sciences, yaz aylarında Pazarlama, İletişim ve Liderlik alanlarında 2 haftalık süresiyle 2 farklı uzmanlık eğitimi vermektedir.

Giriş 1 

Kültürlerarası İletişim ve Liderlik (16-28 temmuz)

Giriş 2 

Dijital Pazarlama ve İletişim (30 temmuz-11 ağustos)

Yaz okulu programını tercih eden öğrencilere eğitim döneminin devamı için belli bir miktarda indirim ve konaklamak için stüdyo, yemek ve çalışma ortamları vb. fırsatlar sağlar.

Wittenborg University of Applied Sciences Öğrenci Sayısı

Wittenborg University of Applied Sciences’ta şu anda 100’den fazla farklı milletlerden 1300’e öğrenciye aktif olarak eğitim vermektedir.

Wittenborg University of Applied Sciences, özellikle yurt dışından gelen yabancı öğrencilerine dil eğitimi ve oryantasyon desteği sunmaktadır.

Wittenborg University of Applied Sciences Sosyal Olanakları

Wittenborg Üniversitesi’nin 3 kampüsü bulunmaktadır.

 • Apeldoorn Merkez Kampüsü (Merkez Kampüs)
 •  Amsterdam Wittenborg Kampüsü
 • Münih Kampüsü

Wittenborg University of Applied Sciences öğrencilerini kulüpler, geziler, festivaller, akademik kütüphane erişimi, iş dünyası projeleri ile geliştirmekle birlikte öğrencilerine sosyal ve kültürel fırsatlar sunarak destekler.

Wittenborg University of Applied Sciences Konaklama ve Yurt Seçenekleri

Wittenborg University of Applied Sciences, öğrencilerinin konaklamaları için tüm kampüslerde öğrenci yurtları, stüdyo ev fırsatı sunarak yardımcı olmaktadır.

Wittenborg University of Applied Sciences, yurtları rahat, temiz ve güvenilir tek kişilik veya arkadaşlı oda seçenekleri sunmaktadır.

Bunların yanı sıra stüdyo evlerinde ve yurt odalarında tuvalet , duşakabin, ocak, fırın, bulaşık makinesi, buzdolabı, elektrikli ısıtıcı, çamaşır makinesi, yatak, mutfak, mutfak araç ve gereçleri, ütü masası gibi bir ev ortamı sağlayan eşyalar bulunmaktadır. Aynı zamanda yurt odalarında ücretsiz Wifi de bulunmaktadır.

Konaklama ve yurt bilgileri hakkında detaylı bilgi almak için Global Vizyon danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.Wittenborg University of Applied Sciences Eğitim Fiyatları

Wittenborg University fiyatları ortalama olarak 10.000 euro civarında rakamlara sahiptir. Wittenborg University of Applied Sciences’in eğitim fiyatlarının yanı sıra materyal, kitap, senelik paket, toplam eğitim paketi ücretlerine dahildir. 

Wittenborg University of Applied Sciences Eğitim Ücretleri

Wittenborg University Lisans Fiyatları

9.800€

Wittenborg University Yüksek Lisans Fiyatları

18.300€

Wittenborg University Hazırlık Programı Fiyatları

6 aylık 4.900€

Wittenborg University Yaz Okulu Fiyatları

1.750€
Wittenborg University Burs Olanakları

Wittenborg University of Applied Sciences, uluslararası öğrencilerine burs fırsatı sağlamakla birlikte ,başarı oranı yüksek olan öğrenciler de Wittenborg fonlarından faydalanır.

Wittenborg University of Applied Sciences , merkez kampüsünün bulunduğu Hollanda’daki öğrencilerine lisans ve yüksek lisans programları için 5.000 € ‘ya varan burslar vermektedir.

Turuncu Lale bursu olarak bilinen Çin, Endonezya, Rusya, Meksika, Brezilya, Kore ve Vietnam ülkelerindeki öğrencilere burs fırsatı sağlar.

Wittenborg University of Applied Sciences Öğrenci Vizesi 

Wittenborg University of Applied Sciences, öğrencilerinin öğrenim Vizesi desteği sağlamaktadır. Yurt dışında eğitim almak isteyen Türk Öğrenciler Hollanda’da eğitim alabilmek için öğrenci vizesine sahip olmak zorundadır. Öğrenci vizesi ile part-time çalışma izni de verilmektedir.

Vize hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için Global Vizyon danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım