Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Tavsiye

Westbourne Academy İngilizce Dil Okulu – Bournemouth

Westbourne Academy İngilizce Dil Okulu – Bournemouth

İngiltere’de Uygun Fiyatlı Dil Okulu: Westbourne Academy

Bournemouth’daki dil okulları listemiz boyunca size sunduğumuz okullar arasında hemen hemen hepsinin ön plana çıktığı farklı bir özelliği var. Westbourne Academy’yi diğerlerinden ayıran en dikkat çekici nokta ise, okulun uygun fiyatları… Yurtdışı eğitim tercihlerinizi yaparken; ailenizin bütçesine dikkat ettiğinizi, kendiniz ve onlar için en uygun olanı seçmek istediğinizi biliyoruz. Bu sebeple bütçe ve eğitim kalitesi açısından baktığımızda Westbourne Academy doğru tercihlerden bir tanesi olabilir.

“Ücretli uygun peki ya eğitim konusunda nasıl?” diye düşündüğünüzü biliyoruz… Hepimiz verdiğimiz paranın karşılığını en iyi şekilde almak isteriz, özellikle ailelerimiz. Bu noktada eğitim kalitesi hakkında bir şüpheniz olmamasının garanti edebiliriz. Westbourne Academy; her öğrenciye bireysel ilgi gösterme, öğrencinin ihtiyacı olan konuları tespit edip bu alanlarda gelişmesini sağlamak, öğrencinin sınıf içi ve sınıf dışı öğrenme fırsatlarını geliştirmek için yollar aramak, sosyal ve sportif aktivitelere katılımını sağlayıp diğer öğrencilerle güçlü bağlar kurması gibi konulara verdiği özen ile eğitimde yüksek kaliteyi yakalamıştır.

İngiltere içerisinde Londra’dan sonra dil eğitimi için en çok tercih edilen şehir Bournemouth’da bulunan Westbourne Academy; geniş bir alana kurulmuştur. Okul içi ve okul dışı aktivitelere önem veren kurum bu şekilde öğrencilerinin öğrendiği İngilizceyi günlük hayata taşımasını amaçlamakta. Bournemouth listesinde gördüğünüz tüm okullarda hep vurguladığımız noktanın sosyal hayata dahil olmak ve İngilizceyi günlük hayata taşımak olduğuna dikkat etmişsinizdir. Yabancı dilin en iyi yurtdışında öğrenilmesinin sebebi de budur. İngiliz eğitim sisteminde, İngilizce hayata dahil edilmediği sürece öğrenilmiş sayılmaz. Okul içinde ve dışında yapacağınız keyifli sohbetler kimi zaman test skorlarından daha önemli tutulmaktadır. Bu sebeple öğrencinin kendini açması için pek çok yola başvurulur.

Eklemek istediğimiz diğer bir nokta okulun öğrencilerle bire bir ilgiye önem vermesi. Westbourne Academy öğrencilerin ihtiyaçlarına en çok özen gösteren okullardan bir tanesi… Örnek vermek gerekirse; okul ülkeye ilk geldiğinde ulaşım problemi çekmekten korkan öğrenciler için havalimanından özel karşılamalar düzenliyor. Öğrenci havalimanından konaklayacağı merkeze veya okuluna ulaştırılıyor. Bundan sonraki süreçte öğrenciye konaklayacağı ev ve okul çevresi hakkında kapsamlı bilgi veriliyor. Okul ve ev gidiş gelişleri için hangi otobüslere binmesi gerektiğine kadar detaylı bilgi öğrenci ile paylaşılıyor.  

Bournemouth’da Yaşam ve Sosyal Hayat

Sosyalleşmek güzeldir peki ya nasıl? Yabancı bir ülkede, hiç tanımadığınız bir ortamda, farklı milletlerden insanla nasıl iletişim kurulur hele ki biraz da çekingen bir yapınız varsa… Korkmayın! O iletişimi kuracaksınız. Siz çekinseniz bile çevreniz sizin dışarda durmanıza izin vermeyecek. Yurtta kalıyorsanız odanızı paylaştığınız arkadaşınız, evde konaklıyorsanız ev sahipleriniz, okulda ise eğitmenleriniz sizin hayata dahil olmanız için sizi destekleyecek. Westbourne Academy bu konuda en iyi merkezlerde bir tanesi. Sosyalleşmeyi ön planda tutan okul; öğrencileri için sınıf içi ve sınıf dışı düzenlediği etkinliklerle bu kaynaşmayı sağlıyor. Hafta içi okul içerisinde düzenlenen kulüp etkinlikleri, hafta sonları ise Londra, Oxford, Cambridge, Portsmouth, Scotland’a yapılan gezilerle bir bakmışsınız pek çok arkadaş edinmişsiniz ve İngilizce konuşmaktan çekinmiyorsunuz.

Bournemouth’da Ne Yapılır?

  • Futbol, masa tenisi, tenis, duvar tenisi, rugby, surf, yüzme, yelkencilik, plaj voleybolu, dağcılık, bowling gibi sportif aktiviteler yapılabilir.
  • 5K parkurda koşu ve yürüyüşler yapılabilir.
  • Merkezdeki yoga sınıflarına katılınabilir.
  • Uygun fiyatlara golf eğitimi alınabilir.
  • Bisiklet kiralama merkezlerinden bisiklet kiralanarak şehirdeki parkurlarda gezintiye çıkılabilir.

Bournemouth’da Konaklama

Gel gelelim her okulda yazmaya doyamadığımız konaklama kısmına. Bu kısım sizin için çok önemli biliyoruz ve hemen kısa bilgiyi veriyoruz. Burada size vereceğimiz bilgiler aklınızda bir fikir oluşturacaktır. Fakat yine de en iyi kararı Global Vizyon danışmanlarıyla oturup, konuştuğunuzda verdiğinizi de söyleyelim. Yüzlerce öğrenciyi yurtdışına gönderdikleri için bazen bizim için bizden daha doğru kararlar alabiliyorlar…

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama yurt konaklamasına göre daha konforlu olabilmektedir. Ev halkının hazırladığı yemekler ve evin genel temizliğinin ev sahipleri tarafından yapılması, sizin üzerinizdeki sorumluluğu bir nebze de olsa azaltmaktadır. Ev tipi konaklamada yanınızda başka öğrenciler de olabiliyor. Ailenin isteğine bağlı olarak evde maksimum 4 öğrencinin konaklama yapması mümkün. Bu açıdan sosyal hayattan uzak kalırım diye korkmanıza da gerek yok. Aile yanı konaklamanın en iyi yönü ana dili İngilizce olan kişilerle iletişimde olabilmeniz ve İngiliz kültürüne dair pek çok şey öğrenebilmeniz.

Yurt Konaklaması

Yurtta konaklama yapmak isteyen öğrenciler biraz daha fazla sorumluluk almaya hazır olun… Aile yanı konaklamada ailelerin hazırladığı öğünlerle gününüzü tamamlarken yurt konaklamasında öğünlerinizi kendiniz ayarlamak durumundasınız. Yurtlarda genellikle mutfak bulunur, bu mutfakta yemeklerini yapabilirsiniz. Hatta farklı milletlerden gelen öğrenciler kendi ülke mutfaklarından yemekler yaparken onlarla birlikte farklı tatları keşfetme imkânı da bulursunuz. Hazır farklı milletten öğrencilerden bahsetmişken bunun İngilizcenize nasıl etki edeceğine değinmeden de geçmeyelim. Yurtta konaklarken sorunlarınıza pratik çözümler bulma konusunda ustalaşacaksınız. Bunu da farklı milletlerden arkadaşlarınızla fikir alışverişinde bulunarak yapacaksınız. Bu sayede önceleri zorunlulukla başlayan kısa konuşmalar bir zaman sonra uzun sohbetlere dönüşecek. İngilizcenizin nasıl hızlı ilerlediğine siz bile inanamayacaksınız. Son olarak yurt odalarınızın maksimum konfora sahip olacağını, yurtların içerisinde çamaşırhanelerin bulunacağını ve arzu ettiğiniz takdirde sadece size özel tek kişilik oda seçebileceğinizi de ekleyelim…

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım