Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

University of Western

Universityof Western Ontario – Western Ontario Üniversitesi

1878’de kurulan Western Üniversitesi 12 fakültesinde; tıp, işletme, sanat, hukuk ve mühendislik gibi alanlarda eğitim ve araştırma fırsatları sunuyor. Western Üniversitesi bölümleri, 128 ülkeden 5.800'den fazla uluslararası öğrenci dahil 40.000’e yakın öğrenciye ev sahipliği yapıyor. Öğrencilerine kişisel ve profesyonel gelişim için planlama desteği sunan Western Üniversitesi’nin mezuniyet sonrası istihdam oranı ise %95. Kariyer basamaklarını hızla tırmanmak isteyenlerin tercihi olan Western Üniversitesi; kredi, burs ve çalışma izni konularında da öğrencilerine destek oluyor. Western Üniversitesi bölümleri 400'den fazla lisans ana dal, yan dal ve uzmanlık kombinasyonu, yüksek lisans ile doktora düzeyinde 160 farklı program sunuyor. Hangi programı seçerseniz seçin, Western Üniversitesi müzikten bilime, eleştirel düşünmeden iletişime kritik beceriler edinebileceğiniz çok sayıda seçmeli ders almanıza da olanak sağlıyor. 


Kanada'nın en iyi araştırma üniversitelerinden biri olarak tanınan Western Üniversitesi; Rotman Felsefe Enstitüsü, Enerji ve Çevre Araştırma Enstitüsü, Beyin ve Zihin Enstitüsü, Fraunhofer Proje Kompozit Araştırma Merkezi, Kemik ve Eklem Enstitüsü gibi dünyaca ünlü araştırma merkezlerine ev sahipliği yapıyor.


Western Üniversitesi kampüsü, huzurlu Thames Nehri'nin yanındaki 1.200 dönümlük güzel yeşil tepelerin içinde, gotik mimariye sahip ve sarmaşıklarla kaplı binalardan oluşuyor. İhtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz küçük bir şehre benzeyen Western Üniversitesi kampüsünde; yemek mekanları ve kafeler, sağlık hizmetleri, sinema salonu ve marketler bulunuyor. Birinci sınıftaki öğrencilerinin %80'inden fazlası yurtlarda yaşıyor ve bu öğrenciler başarılı bir yıl geçirmelerine yardımcı olacak hizmetlere ve kaynaklara rahatlıkla ulaşabiliyor. 


Öğrenci merkezli öğretimi ile geleneksel akademik sınırlarını aşan, gerçek dünyadaki zorluklara odaklanan araştırmalar yürüten Western Üniversitesi bölüm ücretleri 39.000-53.000 dolar arasında değişiyor. Etkileyici bir başarı geçmişine sahip Western Üniversitesi başvuru yapmak isteyen öğrenciler için son tarih 1 Haziran. 160 ülkede 328.000'den fazla mezun ağı bulunan “Western Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Western Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Western Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Oku

Eğitim Programları

Yurtdışı Üniversite Summer Session

Summer Session, Amerika'nın University of California Los Angeles, University of California Berkeley gibi önde gelen üniversitelerinde üniversite öğrencilerinin yaz tatilleri boyunca dersler alabildikleri ve bu dersleri Türkiye'de kredi olarak saydırabildikleri bir eğitim programıdır. Kişiler bu programa katılırken aldıkları kredilerin okullarında ki geçerliğini kontrol etmelidir. 

PHD Programları

Doctor Of Philosophy'nin kısaltması olan Phd günümüzde bilinen yaygın adıyla doktora programıdır. Yurtdışında Doktora programına katılan bireyler sadece üniversitelerde akademik bir kariyer için değil dünya klasmanında bir standartta sahip olabilmek adına bu programı tercih ederler. Tamamen üniversiteler bünyesinde sunulan bir programdır.

Yurtdışında Master MBA

Yurtdışında İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı demektir. İş insanlarına yönelik olarak geliştirilmiş lisansüstü bir yeterlik derecesidir. Türkiye'de ve dünyada  üniversiteler İşletme yüksek lisans programlarına MBA ismini vermeyi tercih etmektedirler. Yurtdışında ki en popüler programlardandır.

Lisans Programı

Yurtdışında lisans eğitimi, orta öğretimden sonra ve lisansüstü eğitimden önce yapılan eğitimdir. Genel olarak, lisans derecesine kadar olan tüm lise sonrası programları içerir. Bireyin eğitim hayatında en önemli eğitim derecelerindendir. Kişinin kariyer hayatında da gerekliği olan eğitim türüdür.

Yurtdışı Üniversite Hazırlık Programı

Yurtdışında bir üniversitede eğitim almak isteyen bir öğrenci üniversiteye kabul almak yada kaul şartlarıını yerine getirebilmek için bu programa katılır. Tamamen kişinin lisans eğitimine hem dil olarak hem de kalifikasyon olarak hazır hale getirilmesini hedefler. Bir çok öğrenci yurtdışı üniversitelerinden şartlı kabul alırlar. Bu programı başarı ile tamamlarlarsa üniversiteye kabul edilirler.

Yurtdışı Üniversite Yüksek Lisans Programı

Yurtdışında yüksek lisans derecesi, ustalık veya belirli bir çalışma alanının veya profesyonel uygulama alanının yüksek dereceli genel bakışını gösteren bir eğitim kursunu tamamladıktan sonra üniversiteler veya kolejler tarafından verilen akademik bir derecedir. Lisans Eğitiminden sonra yapılabilen bir eğitimdir. 

Yurtdışı Üniversite Lisans Tamamlama

Yurt dışında lisans tamamlama, iki yıllık ön lisans eğitimini Türkiye'de almış ve kalan iki yılını yurt dışında bir üniversitede tamamlayarak eğitim sonunda lisans diplomasına sahip olmak isteyen öğrencilere sunulan programdır. Bu programda kişinin almş olduğu dersler ve kredilerin uygunluğu ve geçerliliği çok önemlidir.

Western Ontario Üniversitesi başvuru zamanı

Western Ontario Üniversitesi’ne katılmak isteyen öğrenciler için son başvuru tarihi 1 Haziran.

Western Ontario Üniversitesi bölümleri

 • Anthropology (SS)
 • Applied Mathematics (S)
 • Arabic (A)
 • Arts and Humanities (A)
 • Astronomy (S)
 • Biochemistry (M)
 • Biology (S)
 • Biostatistics (M)
 • Business Administration (B)
 • Calculus (S)
 • Chemical and Biochemical Engineering (E)
 • Chemical Biology (M)
 • Chemistry (S)
 • Civil and Environmental Engineering (E)
 • Classical Studies (A)
 • Communication Sciences and Disorders (H)
 • Comparative Literature and Culture (A)
 • Computer Science (S)
 • Dance (MU)
 • Digital Communication (IMS)
 • Digital Humanities (A)
 • Earth Sciences (S)
 • Economics (SS)
 • Education (ED)
 • Electrical and Computer Engineering (E)
 • Engineering Science (E)
 • English (A)
 • Environmental Science (S)
 • Epidemiology (M)
 • Epidemiology and Biostatistics (M)
 • Film Studies (A)
 • First Nations Studies (SS)
 • French (A)
 • Genetics (S)
 • Geography (SS)
  Geology (S)

Lokasyon

Western Ontario Üniversitesi nerede?

Western Üniversitesi, Güneybatı Ontario'nun kalbinde yer alan Londra’da bulunuyor. 

Dört farklı mevsimi yaşayan Londra; müzeleri, sanat ve müzik festivalleri, konserleri, kütüphaneleri, tiyatro ve sinema salonlarıyla öğrencilerin keyifli zaman geçirmesine olanak sağlıyor. Şehir, Güneybatı Ontario’nun sanat ve kültür merkezi olarak biliniyor.


Western Ontario Üniversitesi ve ranking/sıralamalar

 • University of Western Ontario, dünyanın en iyi Kanada üniversiteleri arasında ilk 10’da bulunuyor.

 • Western Üniversitesi, QS Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 200’de bulunuyor.

Lisans programlarının kabul şartları

 • En az 6,5 IELTS puanı

 • En az 83 (IBT) TOEFL puanı

Western Ontario Üniversitesi bölümleri

 • Geophysics (S)
 • German (A)
 • Greek (A)
 • Green Process Engineering (E)
 • Health Sciences (H)
 • Hindi (A)
 • History (SS)
 • History of Science (M)
 • International Relations (SS)
 • Italian (A)
 • Japanese (A)
 • Kinesiology (H)
 • Korean (A)
 • Latin (A)
 • Law (L)
 • Linguistics
 • Management and Organizational Studies (SS)
 • Materials Science (S)
 • Mathematics (S)
 • Mechanical and Materials Engineering (E)
 • Mechatronic Systems Engineering (E)
 • Media & The Public Interest (IMS)
 • Pathology (M)
 • Pathology and Toxicology (M)
 • Persian (A)
 • Pharmacology (M)
 • Philosophy (A)
 • Physical Education (H)
 • Physics (S)
 • Physiology (M)
 • Psychology (SS)
 • Rehabilitation Sciences (H)
 • Software Engineering (E)
 • Spanish (A)
 • Speech (A)
 • Statistical Sciences (S)
 • Transitional Justice (SS)
 • Visual Arts (A)
 • Visual Arts History (A)
 • Visual Arts Studio (A)
 • Women's Studies (A) and (SS)
  Writing

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım