Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Bize Ulaşın
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

University of Oxford

University of Oxford-Oxford Üniversitesi

İngiliz kültürünün modern ve bilimsel bakış açısıyla öğrenim ayrıcalığı, dünyaca sayılan bir üniversite kültürüne dahil olma fırsatı ve mükemmel bir eğitim ile iş hayatına herkesten bir adım önde başlama imkanı..1096 yılında kurulan ve bugün dünya üzerinde en iyi akademik eğitim veren sayılı üniversitelerinden biri haline gelen Oxford Üniversitesi not ortalaması yüksek öğrencileri ile hem yeni öğrencilerine hem de mezunlarına istikrarlı ve başarılı bir hayatın anahtarını sunmayı sürdürüyor.

Eğitim Programları

Yurtdışı Üniversite Summer Session

Summer Session, Amerika'nın University of California Los Angeles, University of California Berkeley gibi önde gelen üniversitelerinde üniversite öğrencilerinin yaz tatilleri boyunca dersler alabildikleri ve bu dersleri Türkiye'de kredi olarak saydırabildikleri bir eğitim programıdır. Kişiler bu programa katılırken aldıkları kredilerin okullarında ki geçerliğini kontrol etmelidir. 

PHD Programları

Doctor Of Philosophy'nin kısaltması olan Phd günümüzde bilinen yaygın adıyla doktora programıdır. Yurtdışında Doktora programına katılan bireyler sadece üniversitelerde akademik bir kariyer için değil dünya klasmanında bir standartta sahip olabilmek adına bu programı tercih ederler. Tamamen üniversiteler bünyesinde sunulan bir programdır.

Yurtdışında Master MBA

Yurtdışında İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı demektir. İş insanlarına yönelik olarak geliştirilmiş lisansüstü bir yeterlik derecesidir. Türkiye'de ve dünyada  üniversiteler İşletme yüksek lisans programlarına MBA ismini vermeyi tercih etmektedirler. Yurtdışında ki en popüler programlardandır.

Lisans Programı

Yurtdışında lisans eğitimi, orta öğretimden sonra ve lisansüstü eğitimden önce yapılan eğitimdir. Genel olarak, lisans derecesine kadar olan tüm lise sonrası programları içerir. Bireyin eğitim hayatında en önemli eğitim derecelerindendir. Kişinin kariyer hayatında da gerekliği olan eğitim türüdür.

Yurtdışı Üniversite Hazırlık Programı

Yurtdışında bir üniversitede eğitim almak isteyen bir öğrenci üniversiteye kabul almak yada kabul şartlarını yerine getirebilmek için bu programa katılır. Tamamen kişinin lisans eğitimine hem dil olarak hem de kalifikasyon olarak hazır hale getirilmesini hedefler. Bir çok öğrenci yurtdışı üniversitelerinden şartlı kabul alırlar. Bu programı başarı ile tamamlarlarsa üniversiteye kabul edilirler.

Yurtdışı Üniversite Yüksek Lisans Programı

Yurtdışında yüksek lisans derecesi, ustalık veya belirli bir çalışma alanının veya profesyonel uygulama alanının yüksek dereceli genel bakışını gösteren bir eğitim kursunu tamamladıktan sonra üniversiteler veya kolejler tarafından verilen akademik bir derecedir. Lisans Eğitiminden sonra yapılabilen bir eğitimdir. 

Yurtdışı Üniversite Lisans Tamamlama

Yurt dışında lisans tamamlama, iki yıllık ön lisans eğitimini Türkiye'de almış ve kalan iki yılını yurt dışında bir üniversitede tamamlayarak eğitim sonunda lisans diplomasına sahip olmak isteyen öğrencilere sunulan programdır. Bu programda kişinin almış olduğu dersler ve kredilerin uygunluğu ve geçerliliği çok önemlidir.

Oxford Üniversitesi Başvuru Zamanı

Dünyanın en köklü üniversiteleri arasında yer alan ve eğitimin kültürle birleştiği bir hayat stili sunan Oxford
Üniversitesi
’nde okumak istiyorsan 15 Ekim tarihine kadar gerekli işlemleri tamamlayabilirsin.

Üniversitenin Sunduğu İmkanlar

İngilizce konuşan ülkelerde yer alan en eski üniversite olarak da bilinen Oxford Üniversitesi tüm öğrencilerine, haftada bir kez birebir özel ders imkanı sunuyor. Oxford Üniversitesi’nin bu özelliği sayesinde tüm öğrenciler, kendi alanlarında uzmanlaşmış akademisyenlerle daha yakın ve daha bilgilendirici bir iletişim kurma imkanı buluyor. 180’e yakın ülkeden gelen öğrencilere eğitim veren University of Oxford, dil merkezi ile uluslararası öğrencilerine dil eğitimi veriyor. Yemyeşil alanları ve herkese hitap eden aktiviteleri ile ders dışında da öğrencilerine farklı ve keyifli zamanlar sunmak üzere kurulan kampüsü ile dikkat çeken Oxford Üniversitesi’ne katılanlar, mükemmel bir eğitimin yanında kaliteli bir yaşam standardı ile tanışıyor. 

Lokasyon

University of Oxford İngiltere’nin Oxford şehrinde yer almaktadır.

Üniversitenin Başarıları

 • University of Oxford, en iyi Avrupa üniversiteleri sıralamasında ilk 3’te yer alıyor.

 • University of Oxford, en iyi İngiliz üniversiteleri arasında ilk 3’te yer alıyor

 • University of Oxford, İngiltere’nin en iyi uluslarası eğitimi veren üniversiteleri arasında ilk 3’te yer alıyor.

Üniversitenin Kabul Şartları

 • En az 100 TOEFL puanı

 • En az 7 IELTS puanı

Oxford Üniversitesi’nde Öğrenim Görmüş Tanınmış Kişiler

David Cameron, Tony Blair, Indira Gandhi, Boris Johnson ve Adam Smith gibi birçok isim Oxford Üniversitesi’nde öğrenim görmüş tanınmış kişiler arasında yer alıyor.

Oxford Üniversitesi Bölümleri

Accelerator Science, John Adams Institute for

Advanced Materials and Composites, Oxford Centre for (OCAMAC)
Advanced Research Computing
African Studies Centre
Ageing, Population, Oxford Institute of
American Institute, Rothermere
Anaesthetics, Nuffield Department of
Begbroke Science Park
Biochemistry, Department of
Biomedical Engineering, Oxford Institute of
Buddhist Studies
Business Economics Programme, Oxford University
Business School, Saïd
Chemical Crystallography Laboratory
Chemistry, Department of
China Studies Programme, Contemporary
China Centre
Classical and Byzantine Studies, Ioannou Centre for
Computational Biology Group
Computer Science, Department of
Computing, Advanced Research
Condensed Matter Physics, Sub-department of
Contemporary China Studies Programme
Continuing Education, Department for
Doctoral Training Centre, Medical Sciences
Dunn School of Pathology, Sir William
Environment, Smith School for Enterprise and the
Environmental Change Institute
Epidemiological Studies Unit, Clinical Trial Service Unit (CTSU) &
Epidemiology Unit, Cancer Research UK
Epidemiology, Health-Care, Unit of
Epidemiology, National Perinatal Unit of
ESRC Oxford Spring School in Quantitative Methods for Social Research
Ethics and Philosophy of Law, Centre for (at Corpus Christi College, Merton College
and University College)
Ethics, Institute for Science and
Ethics, Law and Armed Conflict, Oxford Institute for
Ethox Centre
German, Sub-Faculty of
Global and Area Studies, Oxford School of
Global Economic Governance Programme
Global Health, Centre for Tropical Medicine and
Global Leaders Fellowship Programme, Oxford-Princeton
Glycobiology Institute
African Economies, Centre for the Study of

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım