Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

University of Liverpool

University of Liverpool

University of Liverpool Hakkında

University of Liverpool, İngiltere'nin Liverpool şehrinde bulunan bir devlet araştırma üniversitesidir. 1881’de kurulduğunda İngiltere’nin en eski kent üniversitelerinden olan, araştırmalara ayırdığı fon ve güçlü kadrosu ile bilim dünyasının yeniliklerine ev sahipliği yapan ve yenilik ilkelerine bağlılığı ile modern dünyanın gelişimine yardımcı olan Liverpool Üniversitesi, farklı kültürlerden ağırladığı öğrencileri, klasik İngiliz bakış açısının mükemmelliği ile tanıştırmaktadır. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri ağırlayan ve dünyadaki tek kuzey kutup araştırma merkezine sahip olan Liverpool Üniversitesi yaklaşık 28.000 öğrenciye, 6.000 akademik personele sahiptir. Bu öğrencilerin yaklaşık olarak %25’i uluslararası öğrencilerdir. Uluslararası öğrenciler toplam 140 farklı ülkeden gelmektedir. Matematik, sosyal bilimler ve mühendislik bölümleri ile tercih edilen üniversite nükleer araştırma ve mimarlık alanlarındaki araştırma fonları ile bu alanda kendini geliştirmek isteyen öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Üniversite, dünya çapında tanınmış araştırma merkezleri ve yüksek öğrenim kurumları arasında saygın bir konumdadır.

 

University of Liverpool, öğrencilerine lisans, yüksek lisans ve doktora programları ile yüksek kaliteli bir öğrenim deneyimi sunmaktadır. Liverpool Üniversitesinin öğretim üyeleri, alanlarında önde gelen uzmanlardan oluşur. Mezunları tam 9 adet Nobel Ödülü kazanmıştır. University of Liverpool, bunun yanı sıra dünyanın önde gelen şirketlerine CEO yetiştirmesi ile ünlüdür. GlobalFoundries (Dünyanın en büyük çip üreticilerinden), Arm(İngiliz çip tasarım firması), Tesco, Motorola, Coca-Cola Company gibi dev firmaların CEO’ları Liverpool Üniversitesi mezunudur.

Research Excellence Framework’e göre Liverpool Üniversitesi, İngiltere’nin en iyi 20 araştırma üniversitesinden biridir. Buna ek olarak Liverpool University çok güçlü bir İşletme Fakültesine sahiptir, Eğitim verdikleri MBA programı tüm dünyada ilk 100 içerisinedir. Ayrıca, Liverpool Üniversitesi birçok bölümde 1 yıllık staj imkanı sunarak öğrencilerine sektörel deneyim kazanmaları konusunda destek sağlamaktadır.

Üniversitenin kampüsü, Liverpool şehir merkezinde yer almaktadır ve modern ve geleneksel binaların yanı sıra yeşil alanlar ve parklar da dahil olmak üzere geniş bir alana yayılmaktadır. Liverpool Üniversitesi, öğrencilerine geniş bir yelpazede spor ve sosyal etkinlikler sunmaktadır.

University of Liverpool, dünya çapında tanınan bir araştırma üniversitesi olmanın yanı sıra yüksek kaliteli bir öğrenim deneyimi sunan ve birbirinden farklı öğrenci toplulukları ile dinamik bir üniversitedir.

 

Neden University of Liverpool


Liverpool Üniversitesi; klasik İngiliz mimarisinin izlerini taşıyan ihtişamlı kampüsü ile göz kamaştırırken, üniversitenin sunduğu istihdam olanakları öğrencilerin iş hayatına başarılarla dolu bir başlangıç yapmasına yardımcı olmaktadır. Üniversitenin yeşilliklerle süslü kampüsünde, öğrenciler için birçok aktivite ve hobi olanağı bulunmaktadır. Öğrenci kulüpleri, restoranlar, spor alanları ve kütüphanelerle dolu bir kampüsü bulunan Liverpool Üniversitesi, öğrencilerine kampüs içi ve kampüs dışı konaklama seçenekleri sunmaktadır. Liverpool Üniversitesi, öğrenci memnuniyeti açısından ilk sıralarda bulunmaktadır. Ayrıca, Liverpool Üniversitesi Russel Group içerisinde mezunlarının iş bulma oranlarının en yüksek olduğu üniversitedir.

 University of Liverpool Dünya Başarı Sıralamaları


Liverpool Üniversitesi, Times Higher Education World University Rankings 2023'de öğretim, araştırma, atıflar, endüstri geliri ve uluslararası saygınlık dikkate alındığında dünya çapında 176. sırada yer almaktadır. Benzer şekilde, QS World University Rankings 2022, öğretim kalitesi, araştırma etkinliği, öğrenci memnuniyeti ve uluslararası itibar gibi faktörlere dayalı olarak University of Liverpool dünya çapında 190. sırada yer alır. The Guardian The best UK Universities 2023 – Rankings sıralamasında ise 40. sırada yer almaktadır. Times’ın tüm İngiliz Üniversiteleri arasında yaptığı sıralamada ise Liverpool Üniversitesi 20. sırada yer almaktadır.

Liverpool Üniversitesinin çok tercih edilme sebeplerinden biri ise öğrencilerine birçok eğitim seçeneği sunmasıdır. Bu seçeneklerin ilki, normal eğitim süresine ek olarak, öğrenciler 1 yıl farklı bir ülkede eğitimlerine devam edebilirler. Avustralya, Kanada, Malezya, Singapur, Güney Kore, Japonya, USA gibi çeşitli ülkelerde eğitim alabilirler. Toplam 26 ülke bulunmaktadır ve bu ülkeler, bölümlere göre değişmektedir. Diğer seçenek ise Çin’de 1 yıl eğitim almaktır. Liverpool Üniversitesinin Çin’de bulunan kampüsünde öğrenciler 1 yıl Year in China seçeneğini seçebilirler. Year in China ve Year Abroad seçenekleri 1 yıl sürmektedir. 1 yıl gitmek istemeyen öğrenciler, 1 dönemlik Semester Abroad ve Summer Abroad seçeneğini seçebilirler.

Bir diğer seçenek ise YEAR IN INDUSTRY seçeneğidir. Bunu tercih eden öğrenciler 1 yıl boyunca sektörde lider firmalarda çalışıp gerçek iş deneyimi kazanabilirler.

Öğrenciler aldıkları eğitime ek olarak ekstra dil eğitimi alma şansına sahiptir. Çince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Portekizce, İspanyolca gibi dilleri, lisans eğitimlerine ek olarak alabilirler. Öğrencilerin mezuniyet diplomalarına eğitim aldıkları dil belirtilmektedir.

 

 

University of Liverpool Öğrenci Sayıları

The University of Liverpool 2023-2024 eğitim yılı itibari ile 28.000 öğrenciye eğitim vermektedir. Bu öğrencilerin 22.000’i lisans öğrencisi, 6.000’i lisans üstü öğrencilerinden oluşmaktadır. Liverpool Üniversitesinde 7.700’den fazla uluslararası öğrenci bulunmaktadır. Tüm bu rakamlara ek olarak 10.000’den fazla uzaktan eğitim öğrenci bulunmaktadır


University of Liverpool Sosyal Olanakları

 

University of Liverpool, öğrencilerin ilgi alanlarına göre birçok farklı kulüp ve topluluk sunmaktadır. Öğrenciler, müzik, tiyatro, spor, gastronomi, sinema gibi konularda ilgi duydukları kulüplere katılabilirler. Bu kulüpler, öğrencilerin kendilerini geliştirmeleri ve çevre edinmeleri için oldukça önemlidir.

University of Liverpool, spor yapmak isteyen öğrencilere birçok seçenek sunar. Üniversite, 2 büyük spor kompleksi, yüzme havuzları, tenis kortları ve futbol sahaları, squash kortları, dans ve spinning stüdyoları gibi birçok farklı spor tesisine sahiptir. Bu tesisler, öğrencilerin spor yaparak stres atmasına ve sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemelerine yardımcı olmaktadır.

Öğrenciler, tiyatro oyunları, konserler, sergiler ve film gösterimleri gibi üniversite tarafından düzenlenen birçok farklı etkinliğe katılabilirler. Bu etkinlikler, öğrencilerin sanatsal yönlerini keşfetmelerine ve entellektüel seviyelerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır.

University of Liverpool, öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik birçok farklı hizmet sunmaktadır. Öğrenciler, öğrenci destek merkezleri, sağlık hizmetleri gibi hizmetlerden yararlanabilirler. Bu hizmetler, öğrencilerin üniversite yaşamlarını kolaylaştırır ve ihtiyaç anında öğrencilere yol gösterir.


University of Liverpool İş Olanakları

 

University of Liverpool öğrencilerinin iş bulma imkanlarını arttırmak için Career Studio adında bir departmanı bulunmaktadır. Kariyer koçları ve istihdam uzmanları öğrencilerin eğitimleri esnasında ve mezuniyetleri sonrasında gerekli bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmalarını sağlar. Öğrenciler kariyer koçları ile doğrudan görüşebildiği gibi online chat yaparak da görüşebilmektedir. Liverpool Üniversitesi, öğrencileri ve mezunları için birçok iş olanakları sunmaktadır. Bu olanaklar, üniversitenin çevrimiçi, iş ilanı portalında düzenli olarak güncellenmektedir. Bu portalda aktif olarak 4000 şirket kayıtlıdır. Geçtiğimiz ayda tam 23.000 öğrenci, iş verenlerden mesaj almıştır. Bu portal öğrencileri dijital olarak veya yüz yüze şirketlerle buluşturup, onlara iş imkanı sağlamaktadır. Tüm bunların yanı sıra, University of Liverpool sektörde lider firmalar ile öğrencilerini bir araya getiren etkinlikler düzenlemektedir. Ayrıca Öğrenciler, üniversite kampüsünde part-time işlerde çalışabilmektedir. 

University of Liverpool Türk Öğrenciler İçin Başvuru Koşulları ve Popüler Bölümleri

University of Liverpool Türk Öğrenciler İçin Başvuru Koşulları

Liverpool Üniversitesi, Türk öğrencilerin en çok tercih ettiği Üniversitelerden biridir. Türk öğrencilerin University of Liverpool'dan kabul alabilmeleri için akademik yeterlilik, dil yeterliliği gibi şartları sağlamaları gereklidir. Aşağıda belirtilen koşulları tam olarak sağlayamamanız reddedileceğiniz anlamına gelmemektedir. Her başvuru bireysel değerlendirilmektedir.

Lisans bölümlerine başvuru yapmak isteyen öğrencilerden,

  • Dil seviyesini gösteren belge (IELTS:6.5, TOEFL 88)
  • 75% veya 4/5 başarı oranına sahip lise diploması

Yüksek Lisans Bölümlerine başvuru yapmak isteyen öğrencilerden,

  • Dil seviyesini gösteren belge (IELTS:6.5, TOEFL 88)

·       Lisans Diploması: 3.0/4.0

 

University of Liverpool Popüler Bölümleri

University of Liverpool, İngiltere'nin önde gelen üniversitelerinden biridir ve geniş bir lisans ve lisansüstü program yelpazesi sunar. Bazı bölümler, diğerlerine oranla daha popülerdir.

University of Liverpool En çok talep gören Lisans Bölümleri

Liverpool Üniversitesinde Lisans eğitimleri genel olarak 3 yıl sürmektedir. Bölüm 1 yıl yurtdışı eğitimi veya 1 yıl sektörel staj içeriyorsa toplam eğitim yılı 4 sene olmaktadır.

Liverpool Üniversitesinin popüler lisans bölümleri:

·       Computer Science

·       Finance and Data Analytics

·       International Business

·       Business Management

·       Computer Science and Electronic Engineering

·       Architecture

·       Civil Engineering

·       Chemistry

·       Accounting and Finance

·       Mechatronics and Robotic Systems

University of Liverpool En çok talep gören Yüksek Lisans Bölümleri

Liverpool Üniversitesinde master bölümleri genellikle 1 sene sürmektedir.

Liverpool Üniversitesinin popüler yüksek lisans bölümleri:

·       MBA

·       Theoretical Computer Science

·       Advanced Computer Science

·       Big Data and High Performance Computing

·       Entrepreneurship and Innovation Management

·       International Business

·       Business Analytics and Big Data

·       Nuclear Science and Technology

·       Architecture

·       Telecommunications and Wireless Systems

 

 

University of Liverpool Doktora, PHD programları

University of Liverpool, öğrencilere doktora ve PHD programları aracılığıyla yüksek kalitede araştırma imkanları sunar. Bu programlar, öğrencilere ileride kariyerlerinde başarılı olmaları için gerekli olan becerileri kazandırır. Tüm bu süreç boyunca Liverpool Üniversitesinin uzman akademisyenleri PhD adaylarına mentorluk yapar. Liverpool Üniversitesi araştırmaya çok önem veren bir üniversitedir, geçtiğimiz eğitim yılında 148 milyon sterlin araştırma bütçesi çıkarmıştır.

 

University of Liverpool Online, Uzaktan Eğitimler

University of Liverpool tam 26 yüksek lisans programı ile 2000 yılından beri uzaktan eğitim vermektedir. Bu nedenle İngiltere ve Avrupa’daki üniversiteler arasında öne çıkmaktadır. Uzaktan eğitimler ortalama 30 ay sürmektedir. Bu programlar, öğrencilere yüz yüze eğitimle aynı kalite ve standartlarda eğitim sağlar. Online eğitimlerin temel avantajı dünyanın her yerinden katılım sağlanabilmesidir. Bu nedenle Liverpool Üniversitesinde 10.000’den fazla uzaktan eğitim öğrencisi bulunmaktadır.

University of Liverpool Eğitim Fiyatları , Burs Olanakları ve Konaklama Seçenekleri


University of Liverpool Eğitim Fiyatları ve Burs olanakları

 

University of Liverpool Hazırlık Ücreti: 20.000 £

University of Liverpool Lisans ücretleri: 22.000 £- 27.000 £

University of Liverpool Yüksek Lisans Ücretleri: 22.000 £- 28.000 £

University of Liverpool MBA programı: 31.000 £

University of Liverpool Burs Olanakları: Ortalaması 3.3/4 üzeri olan öğrencilere £2,500 burs imkanı sağlanmaktadır.

University of Liverpool Konaklama Seçenekleri

Liverpool Üniversitesi, 7 adet yurt binası ve 4500 oda kapasitesi ile öğrencilerine hizmet vermektedir. Yurtların sundukları imkanlar, bina bazında değişse de genel olarak yurtlar her katta wifi, ortak mutfaklar, spor salonu, öğrencilere özel masa tenisi ve oyun konsolu içeren çeşitli oyun alanları, çamaşırhane, basketbol sahası içermektedir. 31 Temmuz’dan önce yurt başvurusunda bulunan uluslararası öğrencilere, oda garantisi verilmektedir. Erken başvuruda bulunmak, istenilen türde ve fiyat aralığında olan odayı tutma olanağınızı arttırmaktadır. Ayrıca Liverpool Üniversitesi, yurtlarda kalan öğrencilerin karşılaşabileceği sorunları çözmekle görevli konaklama ofisine sahiptir. Liverpool Üniversitesi öğrencileri, farklı bütçe ve ihtiyaçlara uygun birçok konaklama seçeneği arasından seçim yapabilirler.

 

University of Liverpool Yurt Fiyatları

 

Greenbank Student Village: 186£-206£ (Haftalık fiyat)

Crown Place: 162£-207£ (Haftalık fiyat)

Dover Court: 170 £ (Haftalık fiyat)

Melville Grove: 150£-160£ (Haftalık fiyat)

Philharmonic Court: 186£-231£ (Haftalık fiyat)

Tudor Close: 150£-160£ (Haftalık fiyat)

Vine Court: 178£-206£ (Haftalık fiyat)

 

University of Liverpool, Şehir ve Bölge Hakkında


University of Liverpool, İngiltere'nin kuzeybatısında, Liverpool şehrinin merkezinde yer almaktadır. Liverpool, tarihi ve kültürel açıdan zengin bir şehirdir ve İngiltere'nin en önemli liman kentlerinden biridir.

Liverpool'da birçok tarihi yer ve müze bulunmaktadır. Bu müzeler arasında, Beatles Müzesi, Merseyside Denizcilik Müzesi ve Liverpool Ulusal Müzesi gibi popüler yerler bulunmaktadır.

Liverpool, aynı zamanda futbol tutkunları için de önemli bir yerdir. Şehirde, Liverpool FC ve Everton FC gibi dünya çapında tanınmış futbol kulüpleri bulunmaktadır. Bu nedenle, futbol ile ilgilenen öğrenciler için de harika bir yerdir.

Liverpool, ayrıca yemek ve alışveriş açısından da zengin bir şehirdir. Liverpool'da birçok farklı restoran ve kafe bulunmaktadır. Şehir ayrıca birçok farklı alışveriş merkezi, butik ve mağaza da sunmaktadır.

University of Liverpool, Liverpool şehrinin merkezinde yer aldığı için öğrencilerin şehrin tüm olanaklarından yararlanabilirler. Liverpool Üniversitesi, şehrin tarihi ve kültürel mekanlarına ve turistik bölgelerine 10 dakika yürüme mesafesindedir.

University of Liverpool, öğrencilerin tarihi ve kültürel açıdan zengin bir şehir olan Liverpool'da harika bir üniversite deneyimi yaşamasına olanak tanır. Liverpool, öğrencilere birçok farklı olanak sunar ve üniversitenin merkezi konumu sayesinde öğrencilerin şehrin tüm olanaklarından kolayca yararlanmaları mümkündür

University of Liverpool Başvuru Tarihleri ve Öğrenci Vizesi Hakkında

University of Liverpool Başvuru Tarihleri

Kadrosundaki profesörleri ile 9 Nobel Ödülü kazanan ve bilgi ile yeniliğin adresi olarak en iyi İngiliz üniversitelerinden biri olmayı başaran Liverpool Üniversitesi’ne Lisans başvuruları uluslararası öğrenciler için 30 Haziran tarihinde sonlanmaktadır.

 

Liverpool Üniversitesi yüksek lisans bölümleri için son başvuru tarihi 14 Temmuz olarak kabul edilmektedir. Belirtilen tarihler genel tarihler olup, belirli bölümlerde bu tarihler değişebilmektedir. Daha fazla detay ve bilgi için yurtdisiuniversiteler.com veya Global Vizyon danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.

University of Liverpool İngiltere Öğrenci Vizesi Başvurusu

University of Liverpool’da eğitim almak isteyen Türk öğrencilerin tıpkı diğer üniversitelerde olduğu gibi TIER 4 vizeye sahip olmak zorundadır. Bu vizeye sahip olan tüm Türk öğrenciler aynı zamanda çalışma hakkına sahiptir. Vize konusunda daha fazla detay ve bilgi için yurtdisiuniversiteler.com veya Global Vizyon danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım