Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

University of Groningen

University of Groningen – Groningen Üniversitesi

1614’te kurularak Hollanda’nın en eski üniversitelerinden sayılan, sunduğu İngilizce eğitimle 50.000’den fazla öğrenciyi ağırlayan Groningen Üniversitesi, dünyanın en saygın ödüllerini alan ve global değişim ortaklıklarıyla ünlü bir okul. 400 yılı aşkın süredir eğitim veren, yenilikçi ve araştırmacı eğitim sistemini benimseyen Groningen Üniversitesi, kuruluşundan bu yana ilklere imza atarak adından söz ettirmeyi başarıyor. İlk Hollandalı astronotun mezun olduğu okulda, çeşitli Nobel ödülleri kazanan akademisyenler de bulunuyor. 


Groningen Üniversitesi; eğitim ve araştırma, toplumsal sürdürülebilirlik, ekonomik süreci bir arada yürüterek enerji, sağlıklı yaşlanma ve sürdürülebilir toplum alanında birçok yenilikçi araştırmaya öncülük ediyor. Groningen Üniversitesi bölümleri arasında 45 üzerinde Lisans Programı, 160 adet de Yüksek Lisans programı bulunuyor. Okul bünyesindeki Honors College’ta alacağınız bölüm dışı derslerinizle, onur derecesinde eğitimlere katılım gerçekleştirmeniz de mümkün. Groningen Üniversitesi bölümleri; sanat tarihinden uluslararası ticarete kadar küresel anlamda etkin rol oynayan program içeriklerini barındırıyor. Groningen Üniversitesi “sürdürülebilirlik” alanında yaptığı çalışmaları kampüsüne de taşıyor; öğrenciler ve akademisyenler, Green Office projesi kapsamında daha iyi bir yaşam sunmak için ortak araştırmalar yürütüyor. 


Yemyeşil ve doğayla iç içe kampüsünde, öğrencilerine ders dışı zamanlar için sosyal alan imkanı tanıyan Groningen Üniversitesi; kütüphaneleri, sağlık merkezleri, spor merkezleri, postaneler, kitapçılar, laboratuvarlar, öğrenci kulüpleri ve hobi merkezleri ile öne çıkıyor. Başarılı iletişimin, her alanda etkili olduğunu düşünen Groningen Üniversitesi, Dil Eğitim Merkezi ile uluslararası öğrencilerin hedeflediği dil becerilerine ulaşmalarına yardımcı oluyor. 


Her yıl araştırmalar için aldığı fonlar ve akademik personeline yaptığı yatırımlar sonucunda birçok üniversitenin önüne geçen Groningen Üniversitesi, iş ve bilimsel gelişmeler alanında kurduğu ortaklıklar aracılığıyla, mezunlarına ve öğrencilerine istihdam fırsatı oluşturuyor.


Şehir merkezinden bulunan kampüsü, araştırmaları ve sürdürülebilirlik alanında geliştirdiği projeler ile 400 yılı aşkın süredir eğitim veren Groningen Üniversitesi bölüm ücretleri 22.000-27.000 dolar arasında değişiyor. Groningen Üniversitesi başvuru yapmak öğrencilerin, 15 Ocak tarihine dek belgelerini iletmesi gerekiyor. “Groningen Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Groningen Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Groningen Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. Devamını Oku

Groningen Üniversitesi başvuru zamanı

Groningen Üniversitesi’ne başvuru için son gün 15 Ocak.

Groningen Üniversitesi bölümleri

 • History, Philosophy & Theology
 • Architecture
 • Art, Performing Arts & Design
 • Languages, Literature & Linguistics
 • Archaeology
 • Communication & Media Studies
 • Politics & International Studies (incl Development Studies)
 • Geography
 • Sociology
 • Business & Management
 • Economics & Econometrics
 • Accounting & Finance
 • Computer science
 • Computer Science
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Physics & Astronomy
 • Mathematics & Statistics
 • Chemistry
 • General Engineering
 • Mechanical & Aerospace Engineering
 • Civil Engineering
 • Chemical Engineering
 • Other Health
 • Medicine & Dentistry
 • Biological Sciences
 • Sport Science
 • Psychology
 • Law
 • Education
 •  

Lokasyon

Hollanda’nın Groningen şehrindeki okul, şehir merkezine çok kısa bir mesafede yer alıyor. Konser, festival, müze ve eğlence merkezleri bulunan şehir, genç bir nüfusa sahip; hatta 5 kişiden 1’i öğrenci. Kuzey Denizi’nde yer alan şehir; kanalları, nehir ve parkları ve 1000 yılı aşkın tarihi ile, Hollanda'yı ziyaret eden turistlerin de ilgisini çekiyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım