Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
 • yurtdışı eğitim

TOEFL Sınavına Girmeden Üniversite Başvurusu Yapmak Mümkün!

TOEFL Sınavına Girmeden Üniversite Başvurusu Yapmak mı? Embassy English’te Mümkün!

Embassy English Dil Okulu – Los Angeles

Amerika’daki dil okullarını incelemeye devam ediyoruz. Sıra Los Angeles’da bulunan Embassy English’de… Dünya çapında bilinen bir dil okulu zinciri olan Embassy English eğitim kalitesi ve güvenilirliğiyle tercih ettiğinize değecek bir okul.

Hazırsanız Embassy English’i ve okulun bulunduğu Long Beach’i size anlatmaya başlayalım…

TOEFL Sınavına Girmeden Üniversite Başvurusu Yapmak mı? Embassy English’te Mümkün!

Embassy English dünya çapında bilinen ve ödüllü bir dil okulu zinciridir. İngilizce eğitim veren dil okulları içerisinde en çok ödül alan okul olduğunu öğrendiğimiz Embassy English dünyanın dört bir yanındaki şubelerinde aynı seviyede ve kalitede eğitim standardını oturtmasıyla biliniyor.

Embassy English’de 1 kur 12 haftada tamamlanıyor. Her 5 haftada bir öğrencilere test yapılıyor ve gelişmeleri kontrol ediliyor. Eğer öğrenci 5 haftadan az kursa katılıyorsa pre-arrival test ile graduation testi karşılaştırılarak öğrencinin gelişimi raporlanıyor. Ayrıca öğrencilerin kur geçişleri; Embassy English Student Dashboard online sisteminden verilen ödevleri ve görevleri tamamlaması ile paralel ilerliyor…

Okulda sunulan programlar; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Başlangıç İngilizcesi, TOEFL Sınav Hazırlık.

Okulun sağladığı en güzel olanaklardan biri ise; okulun birçok üniversiteyle olan anlaşması sayesinde de öğrencilerin Embassy okullarında belli bir seviyeyi başarıyla tamamladıkları takdirde alacakları katılım belgesiyle bu üniversitelere TOEFL sınavına girmeden başvuruda bulunabilmesi. Embassy English Los Angeles’a 30 kilometre uzaklıkta bulunan Long Beach’te yer almakta. Evet yanlış duymadınız Long Beach’te… Hani şu altın gibi parlayan uzun sahilleri olan, eğlenceli hayatıyla bilinen, filmlerde gördüğümüz Long Beach… Embassy English’i tercih ettiğinizde keyifli bir öğrencilik hayatının da bununla birlikte geleceğiniz unutmayın.

Okul; alışveriş merkezleri, parklar ve eğlence yerleriyle dolu hareketli bir sahil ortamında bulunuyor. Okulun merkezi noktalara kolay ulaşılabilir olması Long Beach’deki sahil kültürünü tamamıyla yaşamanıza olanak sağlıyor. Okul; içerisinde bulunan ferah verandaları ve açık avlularıyla keyifli bir ortamda eğitim almanızı sağlıyor. Sosyalleşmek için sadece okulda bulunmak bile yeterli olurken okulun yönetim kadrosu bununla yetinmeyip öğrenciler için çeşitli etkinliklerde organize ediyor. Bu şekilde öğrencilerin sosyal hayata adapte olması sağlanıyor.

Long Beach’de kaldığınız süre boyunca hem şehrin tadını en güzel şekilde çıkarabilecek hem de yakınlardaki görülmesi gereken yerlere kısa sürede ulaşıp buraları ziyaret edebileceksiniz. Long Beach gibi merkezi bir noktadan Kaliforniya eyaleti içerisindeki en güzel konumlara kısa sürede ulaşıp eyaletin tadını çıkarabilirsiniz.

Long Beach’de Görülecek ve Yapılacak Şeyler

 • Hollywood ve Los Angeles şehir merkezinin gezin.
 • Disneyland’a gidin.
 • City Place’de alışveriş yapın.
 • Pine Avenue’da yemek yiyin ve gece kulüplerine gidin.
 • Shoreline Köyü’nü keşfedin.
 • Aquarium of Pasific’te deniz canlılarını keşfet!
 • Long Beach Museum of Art’ta sanat eserlerini incele!
 • Earl Burn Miller Japon Bahçelerinde doğaya hayran kal1
 • PArkers’ Lighthouse’da muhteşem manzaranın keyfini çıkar!
 • Long Beach Antique Market’te alışveriş yap!

Konaklama

Okul öğrencilerine aile yanı konaklama ve yurt konaklaması sunmaktadır. Yurt konaklamalarında odaların içerisinde kendinize özel banyonuz bulunur. Yemeğinizi yapabileceğiniz küçük bir mutfak mevcuttur. Hatta ve hatta havuza bakan bir odanız bile olabilir. Aile yanı konaklama yurt konaklamasına göre daha uygun fiyatlıdır. Tek ve çift kişilik odalarda kalma şansınız vardır. Kahvaltı ve akşam yemeklerini aile ile birlikte yiyebilirsiniz. Böylece yemek yapma derdiniz ortadan kalkar.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım