Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
 • yurtdışı eğitim

TOEFL Sınavına Girmeden Üniversite Başvurusu Yapmak Mümkün!

TOEFL Sınavına Girmeden Üniversite Başvurusu Yapmak mı? Embassy English’te Mümkün!

Embassy English Dil Okulu – Los Angeles

Amerika’daki dil okullarını incelemeye devam ediyoruz. Sıra Los Angeles’da bulunan Embassy English’de… Dünya çapında bilinen bir dil okulu zinciri olan Embassy English eğitim kalitesi ve güvenilirliğiyle tercih ettiğinize değecek bir okul.

Hazırsanız Embassy English’i ve okulun bulunduğu Long Beach’i size anlatmaya başlayalım…

TOEFL Sınavına Girmeden Üniversite Başvurusu Yapmak mı? Embassy English’te Mümkün!

Embassy English dünya çapında bilinen ve ödüllü bir dil okulu zinciridir. İngilizce eğitim veren dil okulları içerisinde en çok ödül alan okul olduğunu öğrendiğimiz Embassy English dünyanın dört bir yanındaki şubelerinde aynı seviyede ve kalitede eğitim standardını oturtmasıyla biliniyor.

Embassy English’de 1 kur 12 haftada tamamlanıyor. Her 5 haftada bir öğrencilere test yapılıyor ve gelişmeleri kontrol ediliyor. Eğer öğrenci 5 haftadan az kursa katılıyorsa pre-arrival test ile graduation testi karşılaştırılarak öğrencinin gelişimi raporlanıyor. Ayrıca öğrencilerin kur geçişleri; Embassy English Student Dashboard online sisteminden verilen ödevleri ve görevleri tamamlaması ile paralel ilerliyor…

Okulda sunulan programlar; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Başlangıç İngilizcesi, TOEFL Sınav Hazırlık.

Okulun sağladığı en güzel olanaklardan biri ise; okulun birçok üniversiteyle olan anlaşması sayesinde de öğrencilerin Embassy okullarında belli bir seviyeyi başarıyla tamamladıkları takdirde alacakları katılım belgesiyle bu üniversitelere TOEFL sınavına girmeden başvuruda bulunabilmesi. Embassy English Los Angeles’a 30 kilometre uzaklıkta bulunan Long Beach’te yer almakta. Evet yanlış duymadınız Long Beach’te… Hani şu altın gibi parlayan uzun sahilleri olan, eğlenceli hayatıyla bilinen, filmlerde gördüğümüz Long Beach… Embassy English’i tercih ettiğinizde keyifli bir öğrencilik hayatının da bununla birlikte geleceğiniz unutmayın.

Okul; alışveriş merkezleri, parklar ve eğlence yerleriyle dolu hareketli bir sahil ortamında bulunuyor. Okulun merkezi noktalara kolay ulaşılabilir olması Long Beach’deki sahil kültürünü tamamıyla yaşamanıza olanak sağlıyor. Okul; içerisinde bulunan ferah verandaları ve açık avlularıyla keyifli bir ortamda eğitim almanızı sağlıyor. Sosyalleşmek için sadece okulda bulunmak bile yeterli olurken okulun yönetim kadrosu bununla yetinmeyip öğrenciler için çeşitli etkinliklerde organize ediyor. Bu şekilde öğrencilerin sosyal hayata adapte olması sağlanıyor.

Long Beach’de kaldığınız süre boyunca hem şehrin tadını en güzel şekilde çıkarabilecek hem de yakınlardaki görülmesi gereken yerlere kısa sürede ulaşıp buraları ziyaret edebileceksiniz. Long Beach gibi merkezi bir noktadan Kaliforniya eyaleti içerisindeki en güzel konumlara kısa sürede ulaşıp eyaletin tadını çıkarabilirsiniz.

Long Beach’de Görülecek ve Yapılacak Şeyler

 • Hollywood ve Los Angeles şehir merkezinin gezin.
 • Disneyland’a gidin.
 • City Place’de alışveriş yapın.
 • Pine Avenue’da yemek yiyin ve gece kulüplerine gidin.
 • Shoreline Köyü’nü keşfedin.
 • Aquarium of Pasific’te deniz canlılarını keşfet!
 • Long Beach Museum of Art’ta sanat eserlerini incele!
 • Earl Burn Miller Japon Bahçelerinde doğaya hayran kal1
 • PArkers’ Lighthouse’da muhteşem manzaranın keyfini çıkar!
 • Long Beach Antique Market’te alışveriş yap!

Konaklama

Okul öğrencilerine aile yanı konaklama ve yurt konaklaması sunmaktadır. Yurt konaklamalarında odaların içerisinde kendinize özel banyonuz bulunur. Yemeğinizi yapabileceğiniz küçük bir mutfak mevcuttur. Hatta ve hatta havuza bakan bir odanız bile olabilir. Aile yanı konaklama yurt konaklamasına göre daha uygun fiyatlıdır. Tek ve çift kişilik odalarda kalma şansınız vardır. Kahvaltı ve akşam yemeklerini aile ile birlikte yiyebilirsiniz. Böylece yemek yapma derdiniz ortadan kalkar.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım