Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Tio Business School

TİO BUSİNESS SCHOOL HAKKINDA

Tio Business School ,1969 yılında VVV Direktörü D.J.F. tarafından Otelcilik ve Turizm endüstrisindeki eğitimli insan ihtiyacını karşılamak amacıyla Hengelo şehrinde kuruldu. Hollanda Hükümeti, 1980‘lerin sonlarında mali destek vermeyi bıraktığında Tio Business School özel bir kurum olarak yoluna devam etti. Tio Business School’un Hollanda da, Amsterdam, Rotterdam, Eindhoven, Utrecht, Hengelo ve Groningen olmak üzere 6 kampüsü bulunmaktadır. Tio Business School; İşletme Yönetimi, Finans, Etkinlik Yönetimi, Otelcilik ve Turizm alanlarında önlisans, lisans ve yüksek lisans düzeyinde tanınmış gündüz programları sunuyor.

NEDEN TİO BUSİNESS SCHOOL

Tio Bussiness School Hollanda –Vlamish Akreditasyon Kuruluşu (NVAO) tarafından “küçük ölçekli ve yoğun eğitim “ unvanıyla ödüllendirilmiştir. Tio Business School Holland, Keuzegids HBO da düzenli olarak puan almaktadır ve üst sıralarda yer almaktadır. 

Tio Business School programları gerçek dünya uygulamalarına büyük önem vermekle birlikte, mesleki alanlardaki vaka çalışmaları, görevler, ve şirket ziyaretleri ile güncel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Teori ve pratiği sürekli olarak ilişkilendirmektedir ve ayrıca ünlü konuşmacıların konferanslarını düzenlemektedir. Alanında en iyi olan eğitim görevlileri tarafından eğitim verilmektedir.

Tio Business School’dan mezun olan öğrenciler; çok uluslu şirketler, bankalar, sigorta şirketleri, devlet kurumları, eğitim kurumları, reklam ve iletişim ajansları, perakende kuruluşları, araştırma ve danışmanlık şirketleri, KOBİ, sağlık kurumları ve benzeri bir çok yerde üst düzey yönetici olarak görev alabilmektedir.

“Hollanda lisans eğitimi tüm okullarda benzer süreçleri kapsamaktadır. Dilerseniz lisans bölümlerini ve eğitim sistemini incelemek için Yurtdışında Lisans Eğitimi sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.”

TİO BUSİNESS SCHOOL BAŞVURU KOŞULLARI

TİO BUSİNESS SCHOOL Lisans Başvuru Şartları


 • Uygun lise diploması 
 • İngilizce yeterlilik belgesi; TOEFL IBT 75-80 ve üstü ,IELTS 6.0, Cambridge 160

TİO Business School Yüksek Lisans Başvuru Şartları

 • Lisans diploması
 • 1-3 yıl arası iş deneyimi
 • İngilizce yeterlilik belgesi; CEFR C1, TOEFL IBT 90 ve üstü, TOEFL PAPİER 575 ve üstü, TOEIC Listening & Reading 720+ Speaking & Writing 310, IELTS Academic 6.5 ve üstü 
 • Tio da yüzyüze mülakat ve test gerekebilmektedir

“TİO Business School kabul almak için dil yeterliliği önemlidir. Lisans ya da yüksek lisans öncesi dil yeterliliğini elde etmek ve sınavlardan yüksek puan almak için Yurtdışı dil okulu eğitimini tercih edebilirsiniz.”


TİO Business School Başvuru Tarihleri

 • Güz dönemi;

AB öğrencileri için;1 Haziran 

AB üyesi olmayan öğrenciler için ;1 Mayıs

 • Bahar dönemi

AB öğrencileri için;1 Kasım

AB üyesi olmayan öğrenciler için;1 Ekim

Değişim öğrencisi olarak güz yarıyılı veya bahar yarıyılı için kayıt yapabilirsiniz. Bir yarıyılın süresi 15 haftadır. Tio ‘ya ve kendi üniversitenize danışarak Tio da bir dönem yerine iki dönem katılma olanağı da vardır. Bu Hollanda da bir yıl geçirmenize izin verecektir.

TİO Business School Programları

 MBO (Orta Düzey Mesleki Eğitim)

 • Otel Yönetimi
 • Ticaret ve İşletme Yönetimi
 • Pazarlama ve iletişim

Mbo programlarının tamamlanması öğrencinin ön koşuluna bağlı olarak1 ila 2 yıl sürer.

TİO Business School Lisans Bölümleri

 • Otel ve Etkinlik Yönetimi
 • Uluslar Arası Turizm İşletmeciliği
 • Uluslar Arası İşletme Yönetimi
 • Ticaret Ekonomisi ve Girişimcilik 
 • Finansal İşletme Yönetimi
 • İletişim Çalışmaları
 • Emlak

Lisans programları ortalama 3 ila 4 yıl sürer. Programı tamamladıktan sonra öğrenci uluslar arası kabul görmüş Bachelor of Arts , İşletme Yönetimi veya Bachelor of Science unvanını kullanabilir.

TİO Business School Yüksek Lisans Bölümleri

2021 den beri Tio bir MBA programı sunmaktadır.

 • İşletme Yüksek Lisansı

Bu yüksek lisans programının lisans programını tamamladıktan sonra tamamlanması 1 yıl sürer ve herhangi bir iş deneyimi gerektirmez. Program bir çekirdek programdan oluşmakta olup uzmanlık alanları; Uluslar arası Yönetim, Otelcilik Yönetimi, Ticari Yönetim ‘dir

Yurtdışında yüksek lisans programları hakkında detaylı bilgilere hizmet sayfamızdan da erişebilirsiniz.

Tio Business School Sosyal Olanakları

Ulusal öğrenci topluluğu Cognatio Tio Business School adında büyük bir öğrenci topluluğu bulunmaktadır.Altı kampüste 500’den fazla üyesiyle Cognatio, size ömür boyu yeni arkadaşlar edinme ve global bir ağ edinme fırsatı sunan harika bir topluluktur. Özellikle yurtdışında üniversite okumak isteyen ama sosyal çevre kaygısı taşıyan öğrenciler için eşsiz bir olanaktır.Yıl boyunca Cognatio içecekler, partiler ve geziler dahil çeşitli etkinlikler düzenlemektedir. Cognatio’nun Büyük Altılısı adı verilen etkinlik takviminin içinde , Ardennes’te ki tanıtım, bir plaj partisi, yıllık gala, kış sporları gezisi, Destination Unknown Pub gezisi ve yıl sonu partisi bulunmaktadır. Ayrıca akademik yıl öncesinde karşılama günleri düzenlenecektir. Karşılama günlerinin amacı öğrenci arkadaşlarınızla tanışmak şehri ve öğrenci topluluğu Cognatio ‘yu tanımaktır.

TİO Business School Konaklama ve Yurt Seçenekleri 

Hollanda’da kampüste konaklama yaygın değildir. Tio Business School öğrencilerine yaşayacak yer bulma konusunda yardımcı olmaktadır. Özellikle yurt dışından gelen ve öğrencilere Tio aracılığıyla otomatik olarak konaklama imkanı sunulmaktadır. Hollanda’da öğrenci konutlarının ortalama fiyatları ayda 450 € ile 800 € arasında değişir.

TİO BUSİNESS SCHOOL EĞİTİM Fiyatları

Başvuru Ücreti; 95€

Senelik Eğitim Ücreti; 20,900 €

Kitap ve Materyal Ücreti; Eğitim ücretine dahil

Paket Ücreti*;11,055 €

Toplam Eğitim Ücreti; 32,050€

Paket ücreti* uluslar arası öğrenciler için ayarlanmış ve içerisinde vize evrakları konaklama 12 aylık sigorta ve havaalanı karşılaması gibi kalemleri içermektedir.

Tio Business School Burs Olanakları

Tio Super Talent Scholarship € 10,450; senelik olarak başvuru yapılabilen bu burs için öğrencilerin,

 • Yüksek not ortalamasına 
 • IELTS Akademik puanı 7.0 veya üstü
 • TOEFL İBT puanı 100 veya üstü
 • Cambridge CAE-A veya üstü 
 • CEFR C1 seviyesi veya üstü seviyesinde dil skoruna ihtiyaç bulunmaktadır.

Tio Talent Scholarship € 5,225; senelik olarak başvuru yapılabilen bu burs için öğrencilerin,

 • Ortalamanın üstünde bir not ortalaması
 • IELTS Akademik puanın 6.5 veya üstü olması
 • TOEFL İBT puanı 90 veya üstü 
 • Cambridge CAE-B veya üstü
 • CEFR C1 seviyesi veya üstü dil skoruna ihtiyaç bulunmaktadır.

Tio Business School Vize Koşulları

Hollanda’da Tio’da eğitim görmek isteyip yurtdışından gelen öğrencilerin giriş vizesine (MVV) ve oturma iznine ihtiyacı vardır. Vize muafiyeti olan bir ülkeden gelen bazı öğrenciler için MVV gerekli değildir fakat oturma izni gereklidir. Gerekli evrakları aldıktan sonra TİO vize başvurusunda bulunacaktır. Vize başvurusu için normal süre 4-6 haftadır.

Hollanda’da öğrenci vizesi hakkında detaylı bilgi için Global Vizyon Vize danışmanları ile iletişime geçmeniz tavsiye olunur.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım