Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

Talk English Boston TOEFL Skoruna Önem Verenler Bu Okul Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayacak!

Amerika Boston’da İngilizce Dil Eğitimi Alırken TOEFL Sınavına Hazırlanmak İsteyenlerin Tercihi Talk Dil Okulu

Talk Dil Okulu – Boston

Amerika’daki dil okullarını sizlere tanıtmak için çıktığımız yolda Boston’daki son dil okulumuza sıra geldi. Boston’da bulunan Talk Dil Okulu hakkında bilgi verdikten sonra Amerika’nın diğer şehirlerini ve bu şehirlerdeki dil okullarını anlatmaya devam edeceğiz. Dileriz karar verme sürecinizde yardımcınız olabiliriz.

TOEFL Eğitimi Almak İsteyenler İçin İdeal Dil Okulu

Eğitim şehri olan Boston’da yüzlerce dil okulu bulunmaktadır. Bu dil okulları farklı özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Size tanıtacağımız Boston’daki son dil okulumuz Talk, TOEFL sınavına hazırladığı öğrencilerinin başarısıyla dikkat çekmektedir. Eğer siz de TOEFL skoru hedefliyorsanız Talk Dil Okulları sizin için doğru adres olacaktır.

Okul hakkındaki yorumlarımızı paylaşmaya öncelikle okula yaptığımız ziyaretimizden başlayalım. Tarihi binada, özel tasarımlı modern bir okul olan Talk, güneş alan, ferah sınıflara sahip. Biz mimarisi okulu beğendik ve sevdik… İçine girdiğinizde sizi sıkmayan bir atmosferi var.

Okul yönetimiyle eğitime dair yaptığımız sohbetlerde; interaktif sınıf teknolojisi olan sınıflarda iletişime ağırlık verilen bir eğitim sistemi benimsediklerini söylediler. Okul yönetimi; akademik, kültürel ve sosyal aktivitelerle bütünleşen, en etkili yöntem ve teknolojinin kullanıldığı bir dil eğitimi amaçladıklarını belirtti.

Okulda dersler öğrencilerin ilgisini çekecek, heyecan verici konulardan oluşturulmaya çalışılıyor. Bu da öğrencinin derse katılımını artırıyor. Her sınıfta öğrencinin kendini zorlamasını sağlayacak bir düzey tutturuluyor. Öğrenci konfor bölgesinden çıkarak, öğrendiği İngilizceyi geliştirmek için gayret sarf ediyor. Okul ders dışı dil ödevleri veriyor, bu ödevler bazen etkinliklere katılmak olabiliyor. Diğer dil okullarında olduğu gibi öğrencinin sosyalleşmesine Talk’da çok önem veriyor.

Okulda bir kur 10 hafta sürüyor. Eğitmenlerle yapılan birebir görüşmeler ve sınav sonuçlarına göre kur atlayıp atlamayacağınıza karar veriliyor.

Okulda; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS Sınav Hazırlık, TOEFL Sınav Hazırlık, Akademik Yıl İngilizcesi, Teacher Training programları açılmaktadır. Özellikle OEFL Sınav Hazırlık programları büyük ilgi görmektedir.

Boston’da Öğrenci Olmak

Boston’da Yaşamak

Boston’ın finans bölgesinde bulunan TALK Boston, dinamik bir kentin heyecanı içinde rahat bir ortam sunuyor. Boston şehir merkezinin kalbinde, toplu taşıma araçlarının yakınında bulunan okul; Boston Commons’a, Copley Square’e ve ünlü Newbury ve Beacon Street’e yürüme mesafesinde bulunuyor. Okulun merkezi bir noktada olması sosyalleşmeniz için güzel bir avantaj oluyor. Okul çevresindeki restoran ve kafelerde arkadaşlarınızla keyifli sohbetler için buluşabilir, uzun yürüyüşler yaparak tarihin ve doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

Boston’da Konaklama

Talk Dil Okulu aile yanı ve residence konaklaması sunuyor. Aile yanı konaklama fiyatları residence’a göre daha uygun oluyor. Bu yüzden bu okulda eğitim alan pek çok öğrenci aile yanı konaklamayı tercih ediyor. Sizin için en uygun olan konaklamayı Global Vizyon danışmanlarınızla seçmenizi öneririz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım