Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

St Giles Colleges English School London Central

St. Giles Colleges London Central Hakkında

St. Giles Colleges London Central, 1955 yılında Londra’da kurulmuş olan ve kurulduğu tarihten itibaren uluslararası bir organizasyon haline gelen St. Giles International’ın İngiltere’deki 5 merkezinden biri olan İngilizce dil okuludur ve okullarından en büyüğüdür. Kurum dünyanın her yerinden, her yaştan ve her ihtiyaçtan insana eğitim verme konusunda 67 yıllık deneyime sahiptir. 

Londra'nın entelektüel ve edebi merkezi Bloomsbury'nin kalbinde, 100 yıllık muhteşem bir binada yer alan St. Giles Colleges London Central, modern eğitim olanaklarından faydalanmak isteyen uluslararası öğrencilerini mükemmel bir yurt dışı İngilizce dil eğitim anlayışı ile tanıştırıyor. St. Giles tecrübesiyle öğrencilerine mükemmel bir İngilizce dil kursu olanağı tanırken, dünyanın dört bir yanından eğitim almak için buluşan herkes için yepyeni bir deneyim kaynağı oluyor. Tarihi binası ile hem modern hem köklü İngiliz geleneğinin etkisinde, uygun fiyatlı hem de kaliteli bir dil eğitimi sunmaktadır.Uluslararası eğitim ortamı sunan büyük, canlı bir okuldur ve modern eğitim tesislerinden yararlanmak ve başkentin sunduğu her şeyin tadını çıkarmak isteyen öğrenciler için mükemmeldir. St. Gilles’in ayrıca İngiltere’de Brighton, Eastbourne, Cambridge ve London High Gate’de merkezleri vardır. Kanada’daki merkezi ise Vancouver’da bulunmaktadır.

St. Giles Colleges London Central’ın her zaman farklı yaş ve milletlerden öğrencisi vardır ve tesisler arasında geniş bir çatı bahçesi, kendi kendine erişilebilen bir çalışma merkezi ve interaktif beyaz tahtaları bulunmaktadır.

Neden St. Giles Colleges London Central?

Dil okulu denince İngiltere’nin ilk akla gelen isimlerinden olanSt. Giles Colleges London Centraldünyanın en büyük şehirlerinden Londra’da, başkentin kalbindeki harika bir okulda İngilizce öğrenme olanağı ve başkentin tüm olanaklarından faydalanma şansı sunar. İngilizceyi şehrin tam merkezinde, ünlü British Museum'dan ve Londra'nın "Central Park'ı olan Lincoln's Inn Fields'in yeşil sokaklarından bir taş atımı uzaklıkta öğrenmek isteyen öğrenciler için idealdir. İngilizce konuşulan bir ülkede İngilizce öğrenmek, sadece sınıfta pratik yapmayacağınız için hızla dil becerilerinizi geliştirmenin en iyi yollarından biridir.

St. Giles Colleges London Central, tüm St Giles dil okullarında olduğu gibi; öğrencilerin ve stajyerlerin gerçek ve pratik hedeflerine odaklanarak, olumlu ve kapsayıcı bir ortamda uluslararası öğrenciler ve stajyer öğretmenler için yüksek kaliteli kurslar sağlamayı görev edinmiştir. Yurt dışı üniversite hazırlık programı ile büyük bir başarı kazanan ve dünyaca ünlenen St. Giles okullarının başında gelen St Giles Colleges London Central, kurduğu eğitim sistemi ile başarıya odaklanmaktadır. İngilizce dil kursu konusunda uzmanlaşmış birçok ders programı ile bilinen St. Giles English School London’ın yurt dışı dil eğitimindeki başarısı yanında bir diğer özelliği ise sınavlara hazırlıkta gösterdiği yüksek başarıdır.

St. Giles Colleges London Central, çeşitli yaş, yetenek ve hedeflere göre tasarlanmış esnek eğitim programlarına sahiptir ve deneyimli eğitim kadrosuyla dikkat çekmektedir. Heyecan verici, hızlı tempolu ve öğrenci merkezli dersler ile sizin ihtiyaçlarınıza odaklanan kişisel bir öğrenme deneyimi sunar. Tüm St Giles okullarında olduğu gibi, London Central merkezinin eğitim veren tüm öğretmenleri asgari bir gereklilik olan İngilizce Öğretimi konusunda tanınan bir sertifikaya sahiptir.

St. Giles Colleges, İngiltere’deki British Council tarafından İngilizce öğretimi konusunda tamamen akredite edilmiştir ve düzenli olarak değerlendirilmektedir. Bu yıl, St Giles International, önde gelen dil seyahat acentelerini, okulları ve ulusal dernekleri tek bir küresel topluluk olarak birleştiren tek forum olan Dil Seyahati Organizasyonları Birliği'ne (Association of Language Travel Organisations -ALTO) katılmıştır.

St. Giles Colleges London Central, 2016 yılında Bağımsız Okullar Denetleme Kurulu (ISI) tarafından denetlenmiş ve UKVI tarafından Tier 4 Sponsor statüsünde sponsor olarak listelenmiştir. St. Giles Colleges London Central (Aralık 2014'te de denetlenmiştir) gerekli yüksek standartları karşılama konusunda EAQUALS akreditasyonuna sahiptir. Öğretimin, kurs programlarının yanı sıra kurs organizasyonu, öğrenme kaynakları, test etme ve değerlendirmenin de yüksek kalitede olduğuna karar verilmiştir.

St. Giles Colleges London Central’da bulunan 56 derslikte 10 (maksimum 12) kişilik sınıflarda eğitim verilir. Ayrıcalıklı (Premium) sınıflar ise 5 kişiliktir. Nüfusu az olan dersliklerde eğitim verilmesi daha nitelikli ve öğrenci merkezli bir eğitim olanağı yaratmaktadır. 720 kişilik bir öğrenci kapasitesi vardır. 

St. Giles Colleges London Central girebilmek için dil yeterliliği önemli etkenlerden bir tanesidir. Lisans ya da yüksek lisans öncesi dil yeterlili kazanabilmek ve sınavlardan yüksek notlar alabilmek için İngiltere'de dil okulu eğitimini tercih edebilirsiniz.

Devamını Oku

St. Giles Colleges London Central Kursları

St. Giles Colleges London Centralgenel İngilizce kurslarının yanı sıra, öğrencileri IELTS ve Cambridge sınavlarına hazırlayan çeşitli sınavlara yönelik kurslar ve Özel Amaçlı İngilizce bilgisine odaklanan kurslar vermektedir. Platinyum Merkezinde, İngilizce seviyelerini kısa sürede geliştirmek isteyen yöneticiler, profesyoneller ve olgun öğrenciler için özel olarak tasarlanmış ayrıcalıklı kurslar da bulunmaktadır.

St. Giles Colleges London Central ayrıca en yaygın olarak tanınan ve kabul edilen başlangıç seviye öğretmen eğitimi yeterliliklerinden biri olan Cambridge CELTA'yı da sunmaktadır. Bir aylık yoğun kurs, katılımcıların İngilizce dilini öğretme kariyerlerine başlamalarını sağlamak için teorik bilgi ve pratik uygulamaları birleştirir ve pekiştirir. Anadili İngilizce olmayanlar için kurslar da dahil olmak üzere başka öğretmen eğitimi kurslarını da bünyesinde barındırır.

St. Giles Colleges London Central’daki İngilizce Kursları aşağıdaki gibidir:

 • Genel İngilizce Kursu
 • Temel Başlangıç Kursu
 • Uluslararası Yarıyıl Kursları
 • IELTS Hazırlığı
 • Platinyum İngilizce Kursları
 • Genel İngilizce ve İş İngilizcesi Kursu
 • Üniversite Çalışmaları için İngilizce Kursu
 • Cambridge İngilizce Hazırlık Kursu
 • Platinyum Karma Kurslar

St. Giles Colleges London Central’daki İngilizce Öğretmeni Eğitim Kursları aşağıdaki gibidir:

 • İngilizce Öğretmenleri için Kurs (TEC)
 • Cambridge CELTA Kursu (tam zamanlı)

St. Giles Colleges London Central İngilizce dil kursları, programınıza ve ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde oluşturulmuştur. İster 1-2 haftalık kısa bir kurs isteyin, ister İngilizcenizi geliştirmek için yurt dışında bir yıl geçirmek isteyin, size uygun bir kursları mutlaka bulunmaktadır. Öğretmenlerin özel olarak ihtiyaçlarınıza odaklanabilmesi için bire bir özel dersler bile kurs seçenekleri arasındadır.

St. Giles Colleges London Central’da9 hafta veya daha uzun süreli kurs alan Genel İngilizce öğrencileri, 8 haftalık eğitimin ardından 1 haftalık bir ara (Pazartesi-Cuma) ayarlayabilir ve kursun bitiş tarihini buna uygun olarak uzatabilirler. 24+ hafta öğrenim gören öğrenciler her 12 haftalık kalış süreleri için 1 hafta ara verebilirler (herhangi bir zamanda en fazla 2 hafta). Öğrenciler, ara verme durumlarında vize koşullarının bu düzenlemeye uygun olmasına dikkat etmelidir. 

St. Giles Colleges London Central’da yetişkinlere yönelik İngilizce kurslarının yanı sıra, özellikle genç öğrencilere ve ailelere yönelik kurslar da sunmaktadır. Ebeveynler ve çocuklar (7+ yaş), özel aile kursları sayesinde yaz tatillerinde birlikte İngilizce öğrenebilirler. Bunlar ebeveynler için çocuklarının İngilizcelerini geliştirmelerine yardımcı olmanın mükemmel bir yoludur.

İngiltere'de lisans eğitimi akademik kariyer konusunda sizlere avantaj sağlar. İsterseniz eğitim sistemi ve lisans bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için İngiltere'de Lisans Eğitimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Devamını Oku

St. Giles Colleges London Central Yaş ve Ulus Dağılımları

St. Giles Colleges London Central‘da yaş ortalaması 27’dir ve okula 16 yaşından büyük (ayrıcalıklı dersler için 21 yaşından büyük) öğrenciler kabul edilmektedir. Ancak öncelikli olarak, okul 18 yaş ve üzerindeki öğrenciler için tasarlanmıştır ve 18 yaşın altındakiler için ebeveynlerinin ve velilerinin 18 yaş altındakiler için belirlenmiş kuralları okuyup kabul etmeleri gerekmektedir. İtalya, Japonya, Brezilya, Fransa, Türkiye, İsviçre, Rusya, Arjantin, Kore, Tayvan gibi ülkeler başta olmak üzere tüm dünyadan öğrencileri olması çok uluslu ve çok kültürlü bir ortam yaratmaktadır. Her yıl yaklaşık 14.000öğrenci St. Giles’itercih etmektedir.

St. Giles Colleges London Central’ı tercih eden öğrencilerin uyruklarının yüzdelerini gösteren tablo aşağıda görülebilir. Tabloda ilk 10 ülke ve diğer ülkelerin öğrenci sayısı yüzdeleri gösterilmiştir. Tablo için pandemi öncesi 2018 yılı baz alınmıştır. Okulun toplam 85 farklı ülkeden öğrencisi olmuştur.

St. Giles Colleges London Central Konumu ve Sosyal Olanakları;

St. Giles Colleges London Central Londra'nın tam kalbinde, Russell Square metro istasyonundan sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde yer almaktadır.Hem eğlence hem moda hem de kültür merkezi haline gelen Londra, İngilizce dil kursu konusunda tercih edilen şehirler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Bu merkezdeki öğrenciler, Holborn, Covent Garden, Soho ve Mayfair gibi bölgelere yalnızca kısa bir yolculuk ile (yürüyerek veya metro ile) ulaşabildiğinden şehri kolaylıkla keşfetme olanağı bulacaktır. Öğrenciler İngilizce öğrenirken dünyanın en heyecan verici şehirlerinden birinin tadını da çıkarma şansına sahip olacaklardır.

St. Giles Colleges London Central’ın bulunduğu Londra, dünyanın en heyecan verici şehirlerinden birisidir. Şehirde 10.000'den fazla restoran, bar, pub, market ve tiyatro bulunmaktadır. Londra ucuz olmasa da şehrin birçok lezzetinden çok fazla para harcamadan da faydalanmak mümkündür. Bunun için okulun hazırladığı klavuz size bir fikir verecektir.

St. Giles Colleges London Central Heathrow’a metro ile yaklaşık 60 dakika, Gatwick’e tren ve metro ile yaklaşık 60 dakika, Homestay’e otobüs ya da metro ile yaklaşık 45-60 dakika, otellere yürüyerek yaklaşık 3-10 dakika uzaklıktadır.

St. Giles Colleges London Central; Kütüphane ve Öğrenci Kitapçısı, Öğrenci Kafesi, çatı bahçesi, Kendi Kendine Erişim Çalışma Merkezi, tüm sınıflarda interaktif yazı tahtaları, öğrenci bilgisayarları ve ücretsiz wi-fi, yöneticiler için Platinum Merkezi gibi olanaklara sahiptir ve engelli erişimine uygundur.

İngiltere’nin yemyeşil bir alanında bulunan ve tarihi binasıyla ünlenen St. Giles Colleges LondonCentral’da tüm kurs alanlara yönelik farklı sosyal aktiviteler ve hobi seçenekleri de bulunuyor.

St. Giles Colleges London Central dersler dışında, her hafta sınıf arkadaşları ve dil eğitmenlerinin birlikte olacağı sosyal ve kültürel aktiviteler düzenler. Bu aktiviteler, rahat bir sosyal ortamda öğrencilere becerilerini daha da geliştirme ve dünyanın her yerinden benzer düşüncelere sahip profesyonellerle bağlantı kurma şansı verir. Her iki hafta da bir öğrencilere ücretsiz sosyal etkinlik programları sunulur. Tipik aktiviteler tiyatro ziyaretleri, restoran yemek organizasyonları ile müze ve galeri turlarıdır. Okulda film gecesi ve parkta futbol gibi bazı etkinliklerden ücretsiz olarak faydalanılmaktadır. Bowling, tekne partisi, sinema veya müzikal gibi ücrete tabi etkinlikler de bulunmaktadır.

St. Giles Colleges London Central havaalanı okul arası ulaşımınız için geliş ve gidişte ücretli olarak ve rezervasyon yapmak kaydı ile Havaalanı Ulaşım Hizmeti de sunmaktadır.

Devamını Oku

St. Giles Colleges London Central Konaklama;

St. Giles Colleges London Central, Londra’da eğitim alan öğrencileri için pek çok konaklama seçeneği sunmaktadır. Konaklama seçenekleri Öğrenci Yurtları, Aile yanı konaklama, Oteller ve Apartman daireleri olarak sınıflandırılabilir.

St. Giles Colleges London Central’daöğrencilerin seçebileceği çok sayıda yurt bulunmaktadır. Kendi binasında bulunan yurt olanağı dışındaki yurtlar okuldan kısa bir metro yolculuğu mesafesinde bulunan, kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz konaklama yerleridir. Uygun fiyatlı bir konaklama için okul binasının üst katlarındaki konaklama imkanı tercih edilebilir. Bu konaklama seçeneğinde çalışma masası, gardırop, mini mutfak ve oda içerisinde banyonun bulunduğu ve nevresimlerin haftada bir değiştirildiği tek veya iki yataklı odalar mevcuttur ve okula ulaşmak gibi bir probleminiz olmaz. Kampüs içi konaklama fiyatları, odanın tek kişilik ya da çift kişilik, standart ya da superior oda, oda kahvaltı ya da yarım pansiyon olması gibi seçeneklere bağlı olarak değişiklik gösterir ve kişi başı haftalık 328£- 500£ arası bir fiyat aralığındadır. Diğer yurtlar ise kişi başı haftalık 370£- 450£ arası bir fiyat aralığındadır. 18 yaşın altındakiler için 512£ istenmektedir.

St. Giles Colleges London Central’ınLondra'nın merkezindeki konumu nedeniyle, aile yanında konaklamalar toplu taşıma araçlarıyla merkeze yaklaşık 45-60 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. İngilizcenizi sınıf dışında pratik yapmak ve İngiliz kültürü ve yaşam tarzını ilk elden öğrenmek isteyen öğrenciler için bu popüler konaklama seçeneği ideal bir seçimdir. Seçilecek oda ve konaklama tipine göre kişi başı haftalık 200£-300£ bandında bir fiyat aralığı bulunmaktadır.

St. Giles Colleges London Central’daokula yakın konumda, yürüme mesafesinde çok sayıda otel bulunmaktadır. Ekonomik oteller (ortak banyolu), orta sınıf oteller (tüm odalar banyolu) ve 3 veya 4 Yıldızlı Oteller (tüm odalar banyolu) arasından seçim yapabilirsiniz. Okulun ayarladığı oteller kişi başı gecelik 72£-340£ fiyat aralığındadır.

St. Giles Colleges London Central, konaklamanız için daire tutmak istiyorsanız, daire rezervasyonu yapmanıza yardımcı olmaktadır. Bağımsız bir konaklama istiyorsanız ya da aileniz ya da arkadaşlarınızla birlikte yaşamak istiyorsanız bu sizin için doğru bir seçenek olabilir. 18 yaşından büyükler daire tutabilmektedir, 18 yaşın altındakilerin yanında refakatçisi olması istenmektedir. 1 yatak odalı bir dairenin gecelik fiyatı 250£'dan başlamaktadır. Fiyat daire tipine ve kalış süresine göre değişiklik gösterebilir.

Y St. Giles Colleges London Central yurdunda veya okul tarafından ayarlanan yurtlarda yarım pansiyon konaklama rezervasyonu yaptıysanız, gün içinde ekstra yiyecek, atıştırmalık ve içecekler için yaklaşık £10 ayırmanızı önerilmektedir.

İngiltere’deki dil okullarında genel olarak sosyal olanaklar ve konaklama imkanları üst düzeydedir. Detaylı bilgi almak için İngiltere’de Eğitim ve Yaşam Giderleri adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Devamını Oku

St. Giles Colleges London Central Fiyatları

GRUP DERSLERİ

KURS Uzunluk Hafta sayısı ve haftalık kurs ücreti
1-3 hafta 4-7 hafta 8-11 hafta 12-23 hafta 24* hafta
Yoğunlaştırılmış Kurs
 (Haftada 28 ders) 09.00 15:30
Genel İngilizce (Al+) 1+hafta 477 £ 430 £ 405 £ 381 £ 324 £
Cambridge İngilizce Hazırlık 5-13 hafta
IELTS Hazırlık 1+hafta
Genel ireilizce + iş İngilizcesi 1* hafta
Genel İngilizce » Üniversite İngilizce Hazırlık 1* hafta
Sabah Kursu (Haftada 20 ders) 0900-13:00 Genel İngilizce (Al+) 1+ hafta 373 £ 338 £ 318 £ 299 £ 263 £
Cambridge İngilizce Hazırlık 5-13 hafta
Temel Başlangıç Seviye (Pre-Al) 2-4 hafta
IELTS Hazırlık İthafta
Öğlen Kursu (Haftada 20 saati 13:45-17:40 Genel İngilizce (Al+) 1+hafta 280 £ 254 £ 239 £ 224 £ 211 £

BİRE BİR GENEL İNGİUZCE

Haftalık Ders saati Hafta sayısı ve haftalık kurs ücreti
1 2 3 4+
Haftada 20 ders(09.00-13.00) 1495 £ 1450 £ 1408 £ 1365 £
Haftada 15 ders|13:45-15:45) %0£ 931 £ 901£ 875 £
Haftada 1-14 ders 78£ Ders Başı

TEMEL BAŞLANGIÇ SEVİYE KURSU (PRE-A1)

Haftalık ders sureleri Saatler Hafta sayısı ve haftalık kurs ücreti
2-3 4
Haftada 20 ders: 09:00-13:00 373 £ 338 £
Haftada 20 ders+ 5 adet bire bir ders 09:00-13:00 673 £ 638 £

NOT: Yüksek sezon öğrenim ücret takviyesi: 26 Haziran-25 Ağustos tarihleri arasındaki tüm kurslar için haftada ek 20 £.


Ayrıca herhangi bir grup kursuna kaydolup, haftada en az 5 ders olmak kaydı ile birebir ders seçeneği eklediğinizde; 5 ders için haftalık 300 £, sonraki ders başına 60 £ ders ücreti alınır.

İngilizce Öğretmenleri Kursu (TEC) haftada 26 dersten oluşur, 2 hafta sürer ve kurs ücreti 954£,’dur. CELTA Kursu (Öğretmenler için) 4 hafta sürmektedir ve kurs ücreti 1250£,’dur.

St. Giles Colleges çok farklı süre ve seviyelerde, farklı tarihlerde, çok çeşitli eğitim olanakları sunmaktadır. St. Giles Colleges International interenet sayfasında seçeceğiniz merkeze, yıla, kurs çeşidine, haftada kaç saat ve kaç hafta ders almak istediğinize göre fiyat hesaplama robotu bulunmaktadır. Bu seçeneklere konaklama, hava alanı transferi, sigorta isteyip istemediğiniz gibi seçenekleri de ekleyerek toplam bir fiyat almak mümkündür. Güncel fiyatlar için sitemizi (http://www.globalvizyon.com/) ziyaret edip eğitim danışmanlarımız ile de görüşebilirsiniz.

St. Giles Colleges London Central maliyetlerini ve yaşam masraflarını en aza indirmek için İngiltere’de work and study sayfamızı ziyaret edip detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Devamını Oku

St. Giles Colleges London Central Öğrenci Vizesi Başvurusu

St. Giles Colleges London Central ‘ da eğitim görmeye geliyorsanız ve vize alması gereken bir ülke vatandaşıysanız aşağıdaki vize türlerinden size uygun olanı temin etmeniz gerekmektedir.

 • Standart Ziyaretçi Vizesi (1 hafta ile 6 ay arası sürecek kurslar için)
 • Kısa süreli Öğrenci vizesi (6 aydan-11 aya kadar olan kurslar için)(16 yaşından büyükler içindir.)
 • Çocuk Öğrenci Vizesi (4-17 yaş arasındaysanız.)

18 yaşın altındaysanız ayrıca Ebeveyn Seyahat Onay Formu'nu da doldurmanız gerekecektir.Öğrencilerin derslerinin en az %80'ine devam etmeleri Öğrenci Vizelerinin bir gereğidir. St. Giles Colleges ‘ın bu yüzdenin altında kalan öğrencileri yetkililere bildirmesi gerekmektedir ve devam durumu düzelmezse kursunuz iptal edilebilir.

St. Giles Colleges London Central Rezervasyon ekibi eğitiminiz için hangi vizeye ihtiyacınız olacağını doğrulayabilir. Okulun İngiltere’deki tüm merkezleri akredite olduğundan, kursunuzun ve rezervasyon yaptığınız konaklamanın ayrıntılarını içeren, vize başvurunuzu destekleyen bir mektubu okul sağlamaktadır.

Vize, çalışma izni ve oturma izni hakkında detaylı bilgi almak için Global Vizyon danışmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

St Giles College Londra Öğrenci yorumu

Özellikle pandemi gibi bir olağanüstü süreçte rotamızı Kanada’ya döndürdük ve eşimle birlikte birçok firma ile görüştük. Global Vizyon’dan Burak Bey ile bu süreçte ilerledik. Tüm sorunlarımıza her an yanıt almak ve sürecimizdeki harika destekleri ile hazırlayıp gönderdiğimiz dosyamız bize vize olarak geri döndü. Güzel bir yola Globan Vizyon ailesi ile başladığımız için bizce şanslıyız. 

Burak Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım