Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

St. Giles Colleges English Eastbourne

St. Giles Colleges Eastbourne Hakkında

St. Giles Colleges Eastbourne, 1955 yılında Londra’da kurulmuş olan ve o tarihten itibaren büyüyerek uluslararası bir organizasyon haline gelen St. Giles International’ın İngiltere’deki 5 merkezinden biri olan İngilizce dil okuludur. Kurum dünyanın her yerinden, her yaştan ve her ihtiyaçtan insana eğitim verme konusunda 67 yıllık deneyime sahiptir. 

St. Giles Colleges Eastbourne,İngiltere’nin güney sahilindeki sessiz, güvenli ve samimi bir şehir olan Eastbourne’da yer almaktadır. Güzel bir binada yer alan, şehir merkezine sadece 5-10 dakikalık yürüme mesafesinde ve plaja sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunan küçük, samimi bir İngilizce okuludur. St. Gilles’in ayrıca İngiltere’de Brighton, London Central, Cambridge ve London High Gate’de merkezleri vardır. Kanada’daki merkezi ise Vancouver’da bulunmaktadır.

St. Giles Colleges Eastbourne’un her zaman farklı yaş ve milletlerden öğrencisi vardır.

Neden St. Giles Colleges Eastbourne?

St. Giles Colleges Eastbourne, İngiltere’nin güneşli ve güvenlişehri olanEastbourne’da bulunması, küçük ölçekli bir okul olması, şehir merkezinin ve konaklama yerlerinin yürüme mesafesinde olması nedeni ile daha kişisel bir öğrenme deneyimi ve güvenli bir ortam arayan öğrenciler veya ilk kez yurtdışına çıkan genç öğrenciler için idealdir.

Yüksek düzeyde kişisel ilgi sunabilen, samimi bir ortamı olan, öğrencilerin arkadaşları ile rahat bir ortamda sosyalleşebileceği bir bahçesi bulunan St. Giles Colleges Eastbourne aynı zamanda Londra'dan daha düşük olan yaşam maliyetleriyle, hem öğrenim hem de konaklama için paranızın karşılığını en iyi şekilde almanıza olanak sağlar.

St. Giles Colleges, İngiltere’deki British Council tarafından İngilizce öğretimi konusunda tamamen akredite edilmiştir ve düzenli olarak değerlendirilmektedir. Bu yıl, St Giles International, önde gelen dil seyahat acentelerini, okulları ve ulusal dernekleri tek bir küresel topluluk olarak birleştiren tek forum olan Dil Seyahati Organizasyonları Birliği'ne (Association of Language Travel Organisations -ALTO) katılmıştır.

St. Giles Colleges Eastbourne’da bulunan 20 derslikte 10 (maksimum 12) kişilik sınıflarda eğitim verilir. Nüfusu az olan dersliklerde eğitim verilmesi daha nitelikli, samimi ve öğrenci merkezli bir eğitim olanağı yaratmaktadır. Okulun 300 kişilik bir öğrenci kapasitesi vardır. 

St. Giles Colleges Eastbourne girebilmek için dil yeterliliği önemli etkenlerden bir tanesidir. Lisans ya da yüksek lisans öncesi dil yeterlili kazanabilmek ve sınavlardan yüksek notlar alabilmek için İngiltere'de dil okulu eğitimini tercih edebilirsiniz.

St. Giles Colleges Eastbourne Kursları

St. Giles Colleges Eastbourne, çok çeşitli İngilizce dil kursları sunmaktadır. Hem kısa hem de uzun vadeli Genel İngilizce kursları ile IELTS ve Cambridge sınavlarına hazırlık sınavlarının yanı sıra Özel Amaçlı İngilizce öğreten çeşitli kurslar da bulunmaktadır. Şu anda Eastbourne'da İngilizce Öğretmenleri Kursu (TEC) de mevcuttur. Bu, hem dil becerileri hem de metodoloji üzerinde çalışmak isteyen, ana dili İngilizce olmayan öğretmenlerin pratik yapmasını amaçlamaktadır. CELTA kursuna katılmak isteyenlerin ise St Giles’in Londra Merkez ve Londra Highgate merkezlerine göz atmanızı öneririz.

St. Giles Colleges Eastbourne’daki İngilizce Kursları aşağıdaki gibidir:

 • Genel İngilizce Kursu
 • Gençler için Genel İngilizce Kursu (16 yaş altı)
 • Temel Başlangıç Kursu
 • Uluslararası Yarıyıl Kursları
 • IELTS Hazırlığı
 • Genel İngilizce ve İş İngilizcesi Kursu
 • Üniversite Çalışmaları için İngilizce Kursu
 • Cambridge İngilizce Hazırlık Kursu
 • Üniversiteye Hazırlık Programı

St. Giles Colleges Eastbourne İngilizce dil kursları, programınıza ve ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde oluşturulmuştur. İster 1-2 haftalık kısa bir kurs isteyin, ister İngilizcenizi geliştirmek için yurt dışında bir yıl geçirmek isteyin, size uygun bir kursları mutlaka bulunmaktadır.

İngiltere'de lisans eğitimi akademik kariyer konusunda sizlere avantaj sağlar. İsterseniz eğitim sistemi ve lisans bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için İngiltere'de Lisans Eğitimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

St. Giles Colleges Eastbourne Yaş ve Ulus Dağılımları

St. Giles Colleges Eastbourne, kurumun en genç yaş ortalamasına sahiptir; yaş ortalaması 21’dir ve okula 14 yaşından büyük öğrenciler kabul edilmektedir. Ancak öncelikli olarak, okul 18 yaş ve üzerindeki öğrencileri kabul etmeyi tercih etmektedir ve 18 yaşın altındakiler için ebeveynlerinin ve velilerinin 18 yaş altındakiler için belirlenmiş kuralları okuyup kabul etmeleri gerekmektedir. İsviçre, İtalya, Suudi Arabistan, Türkiye, Brezilya, Almanya, Rusya, Fransa, İspanya, Çek Cumhuriyeti gibi ülkeler başta olmak üzere tüm dünyadan öğrencileri olması çok uluslu ve çok kültürlü bir ortam yaratmaktadır. Her yıl yaklaşık 14.000 öğrenci St. Giles’itercih etmektedir.

St. Giles Colleges Eastbourne’u tercih eden öğrencilerin uyruklarının yüzdelerini gösteren tablo aşağıda görülebilir. Tabloda ilk 10 ülke ve diğer ülkelerin öğrenci sayısı yüzdeleri gösterilmiştir. Tablo için pandemi öncesi 2018 yılı baz alınmıştır. 

St. Giles Colleges Eastbourne Konumu ve Sosyal Olanakları

St. Giles Colleges Eastbourne, İngiltere’nin Manş denizi kıyısındaki sahil şehri Eastbourne’da bulunmaktadır. İngiltere’nin en güneşli bölgesi olarak bilinen kompakt, güvenli ve dost canlısı bir şehirdir.

Eastbourne, 104.000 nüfusuyla popüler bir sahil beldesidir. South Downs Milli Parkı, deniz kıyısının batı ucunda (Okuldan 10 dakikalık yürüme mesafesinde) bulunan ünlü Seven Sisters beyaz kayalıklarıyla başlar. Buradan sizi denize, nehirlere ve ormanın yanı sıra tipik eski köylere götürebilecek güzel kırsal alanlarda birçok yürüyüş olanağı mevcuttur. Deniz cephesinin doğu ucunda, Avrupa'nın en büyüklerinden biri olan Eastbourne marinası bulunmaktadır. Şehir merkezinde çok sayıda mağaza, avm, kafe, bar, kulüp, sinema ve restoran bulunmaktadır. Çok eğlenceli, hareketli bir gece hayatındansa; açık hava yürüyüşleri, doğa keşifleri, bisiklet turları, samimi sohbetler ile zaman geçirmek isteyenler için Eastbourne bulunmaz fırsattır.

St. Giles Colleges Eastbourne Londra’ya tren ile yaklaşık 90 dakika, Brighton’a tren ile yaklaşık 30 dakika, Gatwick’e tren ile yaklaşık 60 dakika, Heathrow’a taksi ile yaklaşık 120 dakika, otellere ve konuk evlerine yürüyerek yaklaşık 5-20 dakika, ve aile yanı konaklama bölgesine yaklaşık 15-40 dakikalık yolculuk mesafesindedir.

St. Giles Colleges Eastbourne’un ödül kazanmış bahçelerle çevrili binasında eğitim almak oldukça keyiflidir.Bahçede bulunan verandada günün en dinlendirici anları geçirilip, diğer öğrencilerle sosyalleşme imkânı bulunabiliyor. Şehir merkezine ve sahile sadece 5-10 dakika mesafede bulunan okul; ders aralarında küçük geziler yapmak isteyenler için oldukça uygun bir lokasyondadır. Ödüllü bahçelerle çevrili olduğunu söylediğimiz okulun çevresinde yapılan yürüyüşlerde etrafı izlemeye doyamayacaksınız.

St. Giles Colleges Eastbourne’daki Sosyal Program burada geçireceğiniz zamanın çok önemli bir bölümünü oluşturur. Programa katıldığınız takdirde arkadaş edinme, eğlenme ve İngilizce pratik yapma şansına sahip olursunuz. Sosyal Program Organizatörü her ay yeni bir etkinlik programı hazırlamaktadır. Genellikle hafta içi için öğleden sonra veya akşam aktiviteleri, hafta sonları için ise farklı kasaba ve şehirlere tam günlük geziler düzenlenmektedir. 14 veya 15 yaşlarındaki öğrenciler yalnızca seçilen Cumartesi gezilerine katılabilirler. 14 ve 15 yaşlarındaki öğrencilerin her hafta üç ücretsiz hafta içi etkinliği vardır. St Giles deneyimlerinin ayrılmaz bir parçası olduğu için Sosyal Programa katılmaları öğrencilere şiddetle tavsiye edilir. Bireysel sosyal program etkinliklerine katılmamaya karar veren öğrenciler, Sosyal Program Organizatöründen izin almalı ve onlardan diğer St Giles öğrencileriyle güvenli, anlamlı İngilizce etkileşimi içeren alternatif planlar hakkında bilgi almalıdır. Etkinliklerin bazıları ücretsizdir, bazıları için ise ücret ödemeniz gerekir. Etkinlikler için biletlerinizi Sosyal Program Organizatöründen satın alabilir, Sosyal Program ile ilgili bilgileri Kafe'deki ilan panolarında bulabilirsiniz.

St. Giles Colleges Eastbourne’da Badminton, Tenis, Golf, Bilardo, Yüzme, Basketbol, Bowling, Go-kart, Jimnastik, Rüzgar Sörfü, Yelken, Masa tenisi, Binicilik dahil pek çok sporu yapmak mümkündür.

 St. Giles Colleges Eastbourne; Öğrenci Kafesi, çatı bahçesi, Öğrenci Kitabevi, Kendi kendine erişimli Çalışma Merkezi ve Kütüphane, tüm sınıflarda interaktif yazı tahtaları, öğrenci bilgisayarları ve ücretsiz wi-fi gibi olanaklara sahiptir.Okul; yaşı küçük öğrencilerin doğru beslenebilmesine de önem gösteriyor. Okul kantininde güzel ve uygun fiyatlı yemek çıkıyor. Bu sayede öğrenciler sıcak yemek yeme fırsatı da buluyor.

St. Giles Colleges Eastbourne havaalanı okul arası ulaşımınız için seyahat düzenlemelerinizde size yardımcı olmaktadır. İngiltere’ye gelen 16 ve 17 yaşlarındaki öğrencilerin taksi transfer hizmeti için rezervasyon yaptırmaları tavsiye edilmektedir ve bu, 16 yaşın altındakiler için ise yasal bir zorunluluktur.

Devamını Oku

St. Giles Colleges Eastbourne Konaklama

St. Giles Colleges Eastbourne, okulda eğitim alan öğrencileri için pek çok konaklama seçeneği sunmaktadır. Konaklama seçenekleri Öğrenci Yurtları, Aile yanı konaklama, Oteller ve Apartman daireleri ile Misafirhaneler olarak sınıflandırılabilir.

St. Giles Colleges Eastbourne’dakonaklama amacı ile 18 yaşından büyükler için hepsi kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz yurt seçenekleri bulunmaktadır. Beamsley Road yurdu ve Avondale yurdu okula 30 dakika yürüme mesafesindedir. Her ikisi de ücretsiz wi-fi, haftalık temizlik, paylaşımlı mutfak, ortak salon, paylaşımlı banyo olanaklarını sunmaktadır. Konaklanacak tarihe göre fiyatlar iki yurt için de 165£-185£ arasındadır.

St. Giles Colleges Eastbourne, İngilizcenizi sınıf dışında pratik yapmak ve İngiliz kültürü ve yaşam tarzını ilk elden öğrenmek istiyorsanız aile yanında konaklama seçeneğini önermektedir. Birçoğu 10 yıl veya daha uzun süredir okul ile çalışmaktadır, dikkatle seçilmiş ve izlenen bir konaklama seçeneğidir. Tek kişilik veya paylaşımlı oda seçimi (birlikte seyahat eden öğrenciler için), sadece kahvaltı veya yarım pansiyon seçeneği bulunmaktadır. 16 yaşın altındaki öğrenciler için de uygundur. En düşük fiyatlı konaklama seçeneği aile yanında konaklamadır.

St. Giles Colleges Eastbourne’daher bütçeye uygun Pansiyon, Otel ve Misafirhane seçenekleri de bulunmaktadır. Bunlar daha bağımsız bir alternatif isteyen öğrenciler için idealdir ve merkeze yürüme mesafesindedir. Okula ise 1-20 dakika yürüme mesafesindedir. Haftalık olarak ücretlendirilmektedir ve fiyatlar oda kahvaltı ya da yarım pansiyon; tek kişilik yataklı oda ya da çift kişilik yataklı oda gibi seçimlere bağlı olarak ve seçilen tarihe göre farklılık göstermektedir. 

St. Giles Colleges Eastbourne yurdunda veya okul tarafından ayarlanan yurtlarda yarım pansiyon konaklama rezervasyonu yaptıysanız, gün içinde ekstra yiyecek, atıştırmalık ve içecekler için yaklaşık £10 ayırmanızı önerilmektedir.

İngiltere’deki dil okullarında genel olarak sosyal olanaklar ve konaklama imkanları üst düzeydedir. Detaylı bilgi almak için İngiltere’de Eğitim ve Yaşam Giderleri adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

St. Giles Colleges Eastbourne Fiyatları

St. Giles Colleges Eastbourne kurs fiyatları 2 Ocak 2024 – 20 Aralık 2024 tarihleri arasında başlayan ve uzatılan tüm merkezlerdeki kurslar için geçerlidir. Cumartesi ve Pazar günleri ve resmi veya okul tatil günlerinde ders yapılmamaktadır. 23-27 Aralık 2024 tarihleri arasında tüm St Giles merkezlerinde derslere ara verilir, ancak bu dönem için herhangi bir ücret alınmayacaktır.

St. Giles Colleges Eastbourne Öğrenim Ücreti aşağıdakileri kapsamaktadır:

 • 50 dakikalık dersler (ders saatleri değişiklik gösterebilir)
 • Tüm ek öğretim materyallerinin ücretsiz kullanımı
 • Kendi kendine erişim olanaklarının kullanımı
 • Okulda internet erişimi
 • St Giles e-Okuluna (E-Öğrenim) erişim

St. Giles Colleges Eastbourne Öğrenim Ücreti aşağıdakileri kapsamamaktadır:

 • Kayıt Ücreti 80£
 • Kurs materyalleri - kitap başına yaklaşık fiyatlar: 30£-50£
 • Konaklama Yerleştirme Ücreti 50£
 • Sınav giriş ücretleri
 • Havaalanı transferleri
 • Geziler, tiyatro biletleri vb.
 • Sigorta (isteğe bağlı)
 • Hayır amaçlı bağış (isteğe bağlı) 1£

St. Giles Colleges Eastbourne’da seçilen kurs ve süreye göre fiyat bilgileri aşağıdadır:

BİRE BİR GENEL İNGİLİZCE

Haftalık Ders saati Hafta sayısı ve haftalık kurs ücreti
1 2 3 4+
Haftada 20 ders(09:00-13:00 1346 £ 1306 £ 1267 £ 1228£
Haftada 15 ders (13:45-16.45) 864£ 838£ 811£ 788 £
Haftada 1-14 ders 71£ ders taşıra

TEMEL BAŞLANGIÇ SEVİYE KURSU (PRE-A1)

Haftalık ders süreleri Saatler Hafta sayısı ve haftalık kurs ücreti
2-3 4
Haftada 28 der s 0900-15:30 429£ 387£
Haftada 20 ders 0900-13:00 336£ 304£

NOT: Yüksek sezon öğrenim ücreti takviyesi: 26 Haziran-25 Ağustos tarihleri arasında yukandaki tüm kurslar için haftada ek20£

GRUP DERSLERİ

KURS Uzunluk Hafta sayısı ve haftalık kurs ücreti
1-3 hafta 4-7 hafta 8-11 hafta 12-23 hafta 24* hafta
Yoğunlaştırılmış Kurs (Haftada 28 ders) 0900 15:30 Genel İngilizce (Al+) 1+hafta 429 £ 387 £ 365 £ 343 £ 291 £
Cambridge İngilizce Hazırlık 5-12 hafta
IELTS Hazırlık 4+ hafta
Genel İngilizce + iş İngilizcesi 2-12 hafta
Genel ingilizce - Üniversite İngilizce Hazırtk 4-12 hafta
Temel Başlangıç Seviye (Pre-Al) 2-4 hafta
Çocuklar için kurs (Haftada 28 ders ve 3 aktiv ite) 09.00-15 30 Çocuklar için Genel İngilizce (16 yaş altı) 1-16 hafta 479 £ 437£ 415£ 393 £ -
Sabah Kursu (Haftada 20 ders) 09:00-13:00 Genel İngilizce (Al+) 1+hafta 336 £ 304 £ 286 £ 269 £ 257 £
Cambridge İngilizce Hazırlık 5-12 hafta
Temel Baştengıç Seviye (Pre-Al) 2-4 hafta
IELTS Hazırlık 4+hafta
Öğlen Kursu (Haftada 20 saat) 13 45-17 40) Genel irgilızce (A1+) 1+hafta 252 £ 228 £ 215£ 202 £ 190 £

NOT: Yüksek sezon öğrenim ücreti takviyesi: 26 Haziran-25 Ağustos tarihler arasmda yukarıdaki tüm kurslar için haftada ek 20 £

Ayrıca herhangi bir grup kursuna kaydolup, haftada en az 5 ders olmak kaydı ile birebir ders seçeneği eklediğinizde; 5 ders için haftalık 270 £, sonraki ders başına 54 £ ders ücreti alınır.

İngilizce Öğretmenleri Kursu (TEC) haftada 26 dersten oluşur, 2 hafta sürer ve kurs ücreti 858£,’dur.

Aile Dersleri farklı ücretlendirilmektedir.

St. Giles Colleges çok farklı süre ve seviyelerde, farklı tarihlerde, çok çeşitli eğitim olanakları sunmaktadır. St. Giles Colleges International internet sayfasında seçeceğiniz merkeze, yıla, kurs çeşidine, haftada kaç saat ve kaç hafta ders almak istediğinize göre fiyat hesaplama robotu bulunmaktadır. Bu seçeneklere konaklama, hava alanı transferi, sigorta isteyip istemediğiniz gibi seçenekleri de ekleyerek toplam bir fiyat almak mümkündür. 

St. Giles Colleges Eastbourne maliyetlerini ve yaşam masraflarını en aza indirmek için İngiltere’de work and study sayfamızı ziyaret edip detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Devamını Oku

St. Giles Colleges Eastbourne Öğrenci Vizesi Başvurusu

St. Giles Colleges Eastbourne ‘ da eğitim görmeye geliyorsanız ve vize alması gereken bir ülke vatandaşıysanız aşağıdaki vize türlerinden size uygun olanı temin etmeniz gerekmektedir.

 • Standart Ziyaretçi Vizesi (1 hafta ile 6 ay arası sürecek kurslar için)
 • Kısa süreli Öğrenci vizesi (6 aydan-11 aya kadar olan kurslar için)(16 yaşından büyükler içindir.)
 • Çocuk Öğrenci Vizesi (4-17 yaş arasındaysanız.)

18 yaşın altındaysanız ayrıca Ebeveyn Seyahat Onay Formu'nu da doldurmanız gerekecektir.Öğrencilerin derslerinin en az %80'ine devam etmeleri Öğrenci Vizelerinin bir gereğidir. St. Giles Colleges ‘ın bu yüzdenin altında kalan öğrencileri yetkililere bildirmesi gerekmektedir ve devam durumu düzelmezse kursunuz iptal edilebilir.

St. Giles Colleges Eastbourne Rezervasyon ekibi eğitiminiz için hangi vizeye ihtiyacınız olacağını doğrulayabilir. Okulun İngiltere’deki tüm merkezleri akredite olduğundan, kursunuzun ve rezervasyon yaptığınız konaklamanın ayrıntılarını içeren, vize başvurunuzu destekleyen bir mektubu okul sağlamaktadır.

Vize, çalışma izni ve oturma izni hakkında detaylı bilgi almak için Global Vizyon danışmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım