Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

St. Giles Colleges English Brighton

St. Giles Colleges Brighton Hakkında

St. Giles Colleges Brighton, 1955 yılında Londra’da kurulmuş olan ve 67 yılı aşkın tecrübesi ve deneyimli eğitim kadrosu ile İngiltere’nin en başarılı dil eğitim kurumlarından olanSt. Giles International’ın, İngiltere’deki 5 merkezinden biri olan İngilizce dil okuludur. Yurt dışı İngilizce dil eğitimi konusunda ihtiyaçlara yönelik kişisel eğitim deneyimi sunan ve modern bir dil okulu olarak bilinen St Giles International, en yeni kaynaklarla donatılmış öğretim merkezileri ile birçok dil okulunun önüne geçmektedir.İster seyahatlerinizde kullanmak, ister kariyerinizde veya iş hayatınızda ilerlemek, ister eğitim, ister sadece eğlenmek amacı ile olsun herkese ama herkese en iyi İngilizce dil eğitimini vermek hedefine sahip olan St Giles International’ın Brighton’daki merkezi hızlı eğitim yöntemleri ile dil eğitimi konusunda kolaylık sağlamaktadır. St. Gilles’in ayrıca İngiltere’de London Central, Eastbourne, Cambridge ve London High Gate’de merkezleri vardır. Kanada’daki merkezi ise Vancouver’da bulunmaktadır.

St. Giles Colleges Brighton, katılabileceğiniz pek çok sosyal aktivitesi ile birlikte Brighton’ın en büyük okullarından biridir ve 425 kişi kapasitesi vardır. Heyecan dolu bir atmosfere sahip olan okul, öğrenci dostu, güvenli ve samimi bir atmosfere sahiptir.

Neden St. Giles Colleges Brighton?

St. Giles Colleges Brighton, tüm St Giles dil okullarında olduğu gibi; öğrencilerin ve stajyerlerin gerçek ve pratik hedeflerine odaklanarak, olumlu ve kapsayıcı bir ortamda uluslararası öğrenciler ve stajyer öğretmenler için yüksek kaliteli kurslar sağlamayı görev edinmiştir. 

St. Giles Colleges Brighton, çeşitli yaş, yetenek ve hedeflere göre tasarlanmış esnek eğitim programlarına sahiptir ve deneyimli eğitim kadrosuyla dikkat çekmektedir. Tüm St Giles okullarında olduğu gibi, Brighton merkezinin eğitim veren tüm öğretmenlerinin tamamı, uluslararası geçerliliği olan Cambridge CELTA veya Trinity CertTESOL veya dengi gibi bir İngilizce öğretmenliği sertifikasına veya üniversite derecesine sahiptir.

St. Giles Colleges, İngiltere’deki British Council tarafından İngilizce öğretimi konusunda tamamen akredite edilmiştir ve düzenli olarak değerlendirilmektedir. Bu yıl, St Giles International, önde gelen dil seyahat acentelerini, okulları ve ulusal dernekleri tek bir küresel topluluk olarak birleştiren tek forum olan Dil Seyahati Organizasyonları Birliği'ne (Association of Language Travel Organisations -ALTO) katılmıştır. Kraliçe tarafından kendi alanında en iddialı şirketlere verilen ve ülkede iş dünyasının en prestijli ödülleri olarak kabul edilen Queen Awards’a layık görülen St Giles Education, aynı zamanda Sunday Times International Track Ödülü’nü de elinde bulunduruyor. Bu ödüllerin yanında yurt dışı üniversite hazırlık programlarında yetkinliği ile tanınan St Giles Education, yurt dışı eğitimde dünya çapında bir marka olma amacıyla faaliyet gösteriyor.

St. Giles Colleges Brighton’da bulunan 30 derslikte 10 (maksimum 12) kişilik sınıflarda eğitim verilir. Ayrıcalıklı (Premium) sınıflar ise 5 kişiliktir. Nüfusu az olan dersliklerde eğitim verilmesi daha nitelikli ve öğrenci merkezli bir eğitim olanağı yaratmaktadır. Toplamda 425 kişilik bir öğrenci kapasitesi vardır.

St. Giles Colleges Brighton girebilmek için dil yeterliliği önemli etkenlerden bir tanesidir. Lisans ya da yüksek lisans öncesi dil yeterlili kazanabilmek ve sınavlardan yüksek notlar alabilmek için İngiltere'de dil okulu eğitimini tercih edebilirsiniz.

St. Giles Colleges Brighton Programları

St. Giles Colleges Brighton’daGenel İngilizce'den sınav hazırlığına ve Özel Amaçlı İngilizce'ye kadar uzanan kurslarla, yeni başlayanlardan ileri düzey öğrencilere kadar herkes için bir kurs bulunmaktadır. Okulda ayrıca profesyonellere, yöneticilere ve daha olgun öğrencilere eğitim veren özel bir Platinyum Merkezi de bulunmaktadır.

St. Giles Colleges Brighton kurs seçenekleri arasında ayrıca anadili İngilizce olmayan başka ülkelerin öğretmenlerinin İngilizce eğitim verebilmesi için gerekli araç ve metodolojiyi sağlayan Öğretmenler için İngilizce Eğitimi (TEC) kursları da sunmaktadır.

St. Giles Colleges Brighton’daki İngilizce Kursları aşağıdaki gibidir:

 • Genel İngilizce Kursu
 • Temel Başlangıç Kursu
 • Uluslararası Yarıyıl Kursları
 • IELTS Hazırlığı
 • Platinyum İngilizce Kursları
 • Genel İngilizce ve İş İngilizcesi Kursu
 • Genel İngilizce Kursu- 30 yaş ve üzeri için
 • Cambridge İngilizce Hazırlık Kursu
 • Platinyum Karma Kurslar

St. Giles Colleges Brighton’daki İngilizce Öğretmeni Eğitim Kursları aşağıdaki gibidir:

 • İngilizce Öğretmenleri için Kurs (TEC)
 • Cambridge CELTA Kursu (tam zamanlı)

İngiltere'de lisans eğitimi akademik kariyer konusunda sizlere avantaj sağlar. İsterseniz eğitim sistemi ve lisans bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için İngiltere'de Lisans Eğitimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

St. Giles Colleges Brighton Yaş ve Ulus Dağılımları

St. Giles Colleges Brighton‘da yaş ortalaması 27’dir ve okula 16 yaşından büyük (ayrıcalıklı dersler için 21 yaşından büyük) öğrenciler kabul edilmektedir. Ancak öncelikli olarak, okul 18 yaş ve üzerindeki öğrenciler için tasarlanmıştır ve 18 yaşın altındakiler için ebeveynlerinin ve velilerinin 18 yaş altındakiler için belirlenmiş kuralları okuyup kabul etmeleri gerekmektedir. İsviçre, İtalya, Türkiye, Suudi Arabistan, İspanya, Fransa, Brezilya, Kore, Almanya, Japonya gibi ülkeler başta olmak üzere tüm dünyadan öğrencileri olması çok uluslu ve çok kültürlü bir ortam yaratmaktadır. Her yıl yaklaşık 14.000 öğrenci St. Giles’itercih etmektedir.

St. Giles Colleges Brighton’ı tercih eden öğrencilerin uyruklarının yüzdelerini gösteren tablo aşağıda görülebilir. Tabloda ilk 10 ülke ve diğer ülkelerin öğrenci sayısı yüzdeleri gösterilmiştir. Tablo için pandemi öncesi 2018 yılı baz alınmıştır. Okulun toplam 50 farklı ülkeden öğrencisi olmuştur.

St. Giles Colleges Brighton Konumu ve Sosyal Olanakları

St. Giles Colleges Brighton, İngiltere’nin sahil şehirlerinden olan Brighton’ın tam merkezinde, ünlü Kraliyet Pavilyonu'nun tam karşısında yer almaktadır. Plaja ve şehrin ana alışveriş ve eğlence bölgelerine sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Canlı sahil şehri Brighton, İngilizce öğrenmek için İngiltere’deki en iyi destinasyonlardan biridir. 250.000 nüfusuyla genç, kozmopolit bir şehirdir ve Londra'dan sadece bir saat uzaktadır Brighton, plajı seven ama yine de şehir hayatının tadını da çıkarmak isteyenler için mükemmel bir yerdir. 2015 yılında 450.000'den fazla denizaşırı ziyaretçi Brighton'da en az bir gece geçirdi ve bunun nedenini; konuksever, kozmopolit bir atmosfer, harika alışveriş olanakları, ünlü gece hayatı ve görülecek ve yapılacak çok çeşitli aktiviteler olarak sıralayabiliriz. 

Bölge aynı zamanda güzel Sussex'i (South Downs Ulusal Parkı ve kıyı boyunca uzanan Seven Sisters kayalıkları da dahil olmak üzere) keşfetmek için de mükemmel bir başlangıç noktasıdır. Brighton ayrıca başarılı bir sanat ve tiyatro sahnesine ve canlı bir öğrenci nüfusuna sahiptir. Çok uluslu bir yapıya sahip olan şehir canlı ve kültürel bir ortam ve ılıman bir iklim arayan öğrenciler için idealdir.

 St. Giles Colleges Brighton Londra’ya tren ile yaklaşık 50 dakika, Heathrow’a otobüs ile yaklaşık 145 dakika, Gatwick’e tren ile yaklaşık 25-30 dakika, Homestay’e otobüs le yaklaşık 10-40 dakika, yurt binasına yürüyerek 4 dakika, otel ve konuk evlerine yürüyerek yaklaşık 5-20 dakika uzaklıktadır.

St. Giles Colleges Brighton; Öğrenci Kafesi, Öğrenci kitapçısı, Kendi Kendine Erişim Çalışma Merkezi, tüm sınıflarda interaktif yazı tahtaları ve projektörler, ücretsiz wi-fi, yöneticiler için Platinum Merkezi gibi olanaklara sahiptir.

St. Giles Colleges Brighton 'daki Sosyal Program burada geçireceğiniz zamanın çok önemli bir bölümünü oluşturmaktadır. Programlara katılmanız durumunda arkadaş edinme, eğlenme ve İngilizce pratik yapma şansı elde edersiniz. Okulun Sosyal Program Organizatörü her hafta yeni bir etkinlik programı hazırlar. Genellikle programda hafta içi akşam aktiviteleri ve hafta sonları farklı kasaba ve şehirlere tam günlük geziler bulunmaktadır. Bazen Paris, İskoçya ve Amsterdam gibi yerlere hafta sonu gezileri düzenlenmektedir. Etkinlikler için biletlerinizi kafeden veya resepsiyondan satın alabilirsiniz. Okuldaki Genel öğleden sonra aktiviteleri; Brighton Pavyonu ziyareti, Kremalı Çay saati, Futbol ve tenis maçları olarak sıralanabilir. Akşamları ise parti, Salsa, Film Gecesi, Tiyatro ve Müzik organizasyonları ile Bowling etkinliği düzenlenir.

Spor İngiliz yaşamının çok önemli bir parçasıdır. Aynı zamanda eğlenmenin, formda kalmanın ve arkadaş edinmenin de harika bir yoludur. Brighton'da pek çok spor yapmak mümkündür. Bunlar arasında Badminton, Tenis, Golf, Bilardo, ,Havuzda yüzme, Basketbol, Bowling, Go-kart, Jimnastik, Rüzgar Sörfü, Yelken, Masa tenisi ve Binicilik gibi çok geniş yelpazedeki sporlardır.

Devamını Oku

St. Giles Colleges Brighton Konaklama

St. Giles Colleges Brighton, öğrencileri için pek çok konaklama seçeneği sunmaktadır. Konaklama seçenekleri Öğrenci Yurtları, Aile yanı konaklama, Oteller olarak sınıflandırılabilir.

St. Giles Colleges Brighton’daöğrencilerin seçebileceği çok sayıda yurt bulunmaktadır ve bunlar okula 4-35 dakika yürüme mesafesindedir. Tüm yıl boyunca hizmet veren St Giles George Street Yurdu ve IQ Öğrenci Yurdu tercih edilebilir. Yaz için ise Brighton üniversitesini yurdu olan Phoenix Hall Yurdu’nda konaklamak mümkündür.

St Giles George Street Yurdu, St Giles öğrencilerine özeldir ve 18 yaş ve üzerindeki öğrencileri kabul etmektedir. Bu yurt, tamamı özel banyolu 30'dan fazla tek kişilik odaya sahiptir ve St Giles Brighton okuluna, şehir merkezine ve sahile sadece 4 dakikalık yürüme mesafesindedir. Standart odanın haftalık fiyatı 320-330£ arasındadır. Temel odanın haftalık fiyatı 304-314£ arasındadır.

IQ öğrenci Yurdu okula 35 dakikalık yürüme mesafesindedir. Toplamda 8 adet özel banyolu tek kişilik yatak odası St Giles öğrencilerine tahsis edilmiştir. Odalar aynı katta yer almaktadır ve ortak kullanımlı mutfağı bulunmaktadır. Bu konaklama için minimum yaş 18'dir. Standart odanın haftalık fiyatı 340-360£ arasındadır.

Phoenix Hall Yurdu, Brighton Üniversitesi'ne aittir. Bu yurtta az sayıda oda bulunmaktadır. St Giles Brighton'a 10-15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Yurt, 8 adet tek kişilik banyolu oda ve bir öğrenci salonu içeren dairelere bölünmüştür. Süpermarket ve mağazalar yakındadır. Odaların haftalık fiyatı 360£’dur.

St. Giles Colleges Brighton’da sınıf dışında da İngilizce pratik yapmak ve İngiliz kültürü ve yaşam tarzını ilk elden öğrenmek istiyorsanız popüler bir konaklama seçeneğini olan Aile Yanında Konaklama seçeneğini değerlendirebilirsiniz. 

Brighton'da aile yanı konaklamanın sunduğu olanaklar:

 • Dikkatle seçilmiş ve izlenen ailelerin yanında konaklama
 • Yarım pansiyon, sadece kahvaltı veya kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz konaklama seçenekleri
 • Tek kişilik veya paylaşımlı oda seçimi
 • Tüm nevresim ve havluların ev sahibi tarafından temini
 • En düşük fiyatlı konaklama seçeneği

Aile yanında konaklamalardan merkeze ulaşım otobüsle yaklaşık 10-45 dakika sürmektedir, ancak okula yürüme mesafesinde olan yerler de mevcuttur. Brighton'da toplu taşıma iyi ve güvenilirdir ve otobüsle seyahat eden öğrenciler indirimli fiyatlarla haftalık bilet satın alabilirler. Superior aile yanında konaklama seçeneği de bulunmaktadır. Bu seçenekte internet erişimi olan geniş, iyi döşenmiş yatak odalarının yanı sıra özel banyo rezervasyonu yapma olanağı da bulunur.

St. Giles Colleges Brighton’daöğrencilerin seçebileceği çok sayıda otel bulunmaktadır. Okul otel seçeneğini genellikle 30 yaş üzeri eğitim alan öğrencileri için önermektedir. Bu oteller merkeze yürüme mesafesinde konforlu iş sınıfı otellerdir. Okulun önerdiği tüm otel seçeneklerinde ücretsiz wi-fi, günlük temizlik, nevresim takımı ve havlular ile resepsiyon hizmeti bulunur. Kahvaltı kimi otellerde fiyata dahilken kimilerinde 15 £ civarı bir ücrete tabidir. Seçtiğiniz otele tek yataklı oda veya çift yataklı oda olmasına göre oda fiyatları 80£-120£ arasında değişmektedir.

İngiltere’deki dil okullarında genel olarak sosyal olanaklar ve konaklama imkanları üst düzeydedir. Detaylı bilgi almak için İngiltere’de Eğitim ve Yaşam Giderleri adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Devamını Oku

St. Giles Colleges Brighton Fiyatları

St. Giles Colleges Brighton kurs fiyatları 2 Ocak 2024 – 20 Aralık 2024 tarihleri arasında başlayan ve uzatılan tüm merkezlerdeki kurslar için geçerlidir. Cumartesi ve Pazar günleri ve resmi veya okul tatil günlerinde ders yapılmamaktadır. 23-27 Aralık 2024 tarihleri arasında tüm St. Giles merkezlerinde derslere ara verilir, ancak bu dönem için herhangi bir ücret alınmayacaktır.

St. Giles Colleges Brighton Öğrenim Ücreti aşağıdakileri kapsamaktadır:

 • 50 dakikalık dersler (ders saatleri değişiklik gösterebilir)
 • Tüm ek öğretim materyallerinin ücretsiz kullanımı
 • Kendi kendine erişim olanaklarının kullanımı
 • Okulda internet erişimi
 • Kurs sonu sertifikası
 • St Giles e-Okuluna (E-Öğrenim) erişim

St. Giles Colleges Brighton Öğrenim Ücreti aşağıdakileri kapsamamaktadır:

 • Kayıt Ücreti 80£
 • Kurs materyalleri - kitap başına yaklaşık fiyatlar: 25£-50£
 • Konaklama Yerleştirme Ücreti 45£
 • Sınav giriş ücretleri
 • Havaalanı transferleri
 • Geziler, tiyatro biletleri vb.
 • Sigorta (isteğe bağlı)
 • Hayır amaçlı bağış (isteğe bağlı) 1£

St. Giles Colleges Brighton’daseçilen kurs ve süreye göre fiyat bilgileri aşağıdadır:

Grup DERSLERİ

KURS Uzunluk Hafta sayısı ve haftalık kurs ücreti
1-3 hafta 4-7 hafta 8-11 hafta 12-23 hafta 24* hafta
Yoğunlaştırılmış Kurs (Haftada 28 ders) 09 00 15:40 Genel İngilizce (Alt) 1+ hafta 464 £ 417 £ 393 £ 370 £ 314 £
Cambridge İngilizce Hazırlık 6-13 hafta
IELTS Hazırlık 2+ hafta
Genel İngilizce + İş İngilizcesi 2-12 hafta
Genel İngilizce + Üniversite İngilizce Hazırlık 4-12 hafta
Temel Başbngıç İngilizce (Pre-Al) 2-4 hafta
Sabah Kursu (Haftada 20 ders) 09:00-13:00 Genel İngilizce (Alt) 1+ hafta 362 £ 328£ 3 8= £ 290 £ 255£
Cambridge İngilizce Hazırkk 6-12 hefta
IELTS Hazırlık 2+ hafta
Temel Baş bngıç Seviye (Pre-Al) 2-4 hafta
Genel İngilizce (30 ya$ üstü) l-7hafta
Öğlen Kursu (Haftada 20 saat) 13.45-17:40 ***** İngilizce (Alt) 1+ hafta 271 £ 246 £ 231 £ 218 £ 204 £

NOT: Yüksek sezon öğrenm ücreti takviyesi: 26 Hazıran-25 Ağustos tarihleri arasındaki tüm kurslar için haftada ek 20 £.

BİRE BİR GENEL İNGİLİZCE

Haftalık Ders saati Hafta sayısı ve haftalık kurs ücreti
1 2 3 4+
Haftada 20ders(09;13:00) 1450 £ 1407 £ 1366 £ 1324 £
Haftada 15 ders(13:45-16.45) 931£ 903£ 874£ 849 £
Haftada 1-14ders 76£ ders başına

 

TEMEL BAŞLANGIÇ SEVİYE KURSU (PRE-A1)

Haftalık ders süreleri Saatler Hafta sayısı ve haftalık kurs ücreti
2-3 4
Haftada 28 ders 09:00-15:40 463 £ 417 £
Haftada 20 ders 09:00-13:00 362£ 328 £

NOT: Yüksek sezon öğrenim ücreti takviyesi: 26 Haziran-25 Ağustos tarihleri arasında yukardaki tüm kurslar için haftada ek 20£.

Ayrıca herhangi bir grup kursuna kaydolup, haftada en az 5 ders olmak kaydı ile birebir ders seçeneği eklediğinizde; 5 ders için haftalık 290 £, sonraki ders başına 58 £ ders ücreti alınır.

İngilizce Öğretmenleri Kursu (TEC) haftada 26 dersten oluşur, 2 hafta sürer ve kurs ücreti 926£,’dur. CELTA Kursu (Öğretmenler için) 4 hafta sürmektedir ve kurs ücreti 1250£,’dur.

St. Giles Colleges çok farklı süre ve seviyelerde, farklı tarihlerde, çok çeşitli eğitim olanakları sunmaktadır. St. Giles Colleges International internet sayfasında seçeceğiniz merkeze, yıla, kurs çeşidine, haftada kaç saat ve kaç hafta ders almak istediğinize göre fiyat hesaplama robotu bulunmaktadır. Bu seçeneklere konaklama, hava alanı transferi, sigorta isteyip istemediğiniz gibi seçenekleri de ekleyerek toplam bir fiyat almak mümkündür. Platinyum kurslar ve daha farklı kurs seçenekleri fiyatları için de danışanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Güncel fiyatlar için sitemizi ziyaret edip eğitim danışmanlarımız ile de görüşebilirsiniz.

St. Giles Colleges Brighton maliyetlerini ve yaşam masraflarını en aza indirmek için İngiltere’de work and study sayfamızı ziyaret edip detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Devamını Oku

St. Giles Colleges Brighton Öğrenci Vizesi Başvurusu

St. Giles Colleges Brighton ‘ da eğitim görmeye geliyorsanız ve vize alması gereken bir ülke vatandaşıysanız aşağıdaki vize türlerinden size uygun olanı temin etmeniz gerekmektedir.

 • Standart Ziyaretçi Vizesi (1 hafta ile 6 ay arası sürecek kurslar için)
 • Kısa süreli Öğrenci vizesi (6 aydan-11 aya kadar olan kurslar için)(16 yaşından büyükler içindir.)
 • Çocuk Öğrenci Vizesi (4-17 yaş arasındaysanız.)

18 yaşın altındaysanız ayrıca Ebeveyn Seyahat Onay Formu'nu da doldurmanız gerekecektir.Öğrencilerin derslerinin en az %80'ine devam etmeleri Öğrenci Vizelerinin bir gereğidir. St. Giles Colleges ‘ın bu yüzdenin altında kalan öğrencileri yetkililere bildirmesi gerekmektedir ve devam durumu düzelmezse kursunuz iptal edilebilir.

St. Giles Colleges Brighton Rezervasyon ekibi eğitiminiz için hangi vizeye ihtiyacınız olacağını doğrulayabilir. Okulun İngiltere’deki tüm merkezleri akredite olduğundan, kursunuzun ve rezervasyon yaptığınız konaklamanın ayrıntılarını içeren, vize başvurunuzu destekleyen bir mektubu okul sağlamaktadır.

Vize, çalışma izni ve oturma izni hakkında detaylı bilgi almak için Global Vizyon danışmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım