Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

St Giles College Brighton İngiltere

Neden St Giles College Brighton?

Brighton seçkin restoranlar, başarılı sanat galerileri ve her anlamda kişisel gelişimi destekleyen mekanlarla çevrili bir şehirdir. Okulda dil laboratuvarı ve kütüphane mevcuttur. Okul canlı bir sahil kentinde yer almaktadır. Heyecan dolu bir atmosfere sahiptir. Öğrenci dostu ve güler yüzlü bir okuldur.

St Giles College Brighton Hakkında

60 yılı aşkın tecrübesi ve deneyimli eğitim kadrosu ile İngiltere’nin en başarılı kurumlarından olan St Giles International Brighton, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerini sıcacık bir ortamda karşılıyor. Yurt dışı İngilizce dil eğitimi konusunda ihtiyaçlara yönelik kişisel eğitim deneyimi sunan ve modern bir dil okulu olarak bilinen St Giles International, en yeni kaynaklarla donatılmış öğretim merkezileri ile birçok dil okulunun önüne geçiyor. İster seyahat, ister kariyerinizde veya iş hayatınızda ilerlemek, ister eğitim, ister sadece eğlenmek amacı olsun herkese ama herkese en iyi İngilizce dil eğitimini vermek hedefine sahip St Giles International Brighton hızlı eğitim yöntemleri ile eğitim konusunda kolaylık sağlıyor. Her yıl 100 farklı ülkeden yaklaşık 14.000 öğrenci yabancı dil eğitimi ihtiyaçları için St Giles'ı tercih ediyor ve öğrencilerin birçoğu aldıkları yurt dışı üniversite hazırlık programları ile diledikleri üniversiteye adım atıyor. St Giles International Brighton, sahip olduğu tecrübesiyle birçok dil okulu arasından sıyrılırken; alanında uzman kadrosunun sahip olduğu sertifikalarla yurt dışı eğitim için güvenilir bir yer arayanlar için ilk seçeneklerden biri oluyor. 1955 tarihinden günümüze mükemmeliği hedefleyen ve yurt dışı İngilizce dil eğitiminde modern metotları baz alan St Giles International, İngiliz mimarisinin güzelliklerini yansıtan binasında birbirinden modern çalışma sınıfları ile faaliyet gösteriyor. Uluslararası öğrencilere ve stajyer öğretmenlere yüksek kalitede, pozitif, öğrenci merkezli ve katılımcı bir ortamda eğitim verip, onların gerçek ve pratik ihtiyaçlarına odaklanan ve öğrencilerin tüm kurslardan tam anlamıyla yaralanabilmeleri için çeşitli öğrenci destek hizmetleri sunan St Giles International Brighton, yurt dışı eğitim konusunda tam verim almak isteyen öğrenciler için kusursuz bir eğitim sunuyor. Kraliçe tarafından kendi alanında en iddialı şirketlere verilen ve ülkede iş dünyasının en prestijli ödülleri olarak kabul edilen Queen Awards’a layık görülen St Giles Education, aynı zamanda Sunday Times International Track Ödülü’nü de elinde bulunduruyor. Bu ödüllerin yanında yurt dışı üniversite hazırlık programlarında yetkinliği ile tanınan St Giles Education, yurt dışı eğitimde dünya çapında bir marka olma amacıyla faaliyet gösteriyor. İngilizce dil kursu için gerekli tüm ekipmanlarını modern ve geleneksel bir kültürün buluştuğu binasında bir arada sunan St Giles, yurt dışı eğitim için gelen öğrencilerine sunduğu danışmanlık hizmeti ile eğitimin yanında kişisel destek konusunda da profesyonel bir bakış açısıyla hareket ediyor.

Devamını Oku

St Giles College Brighton

Şehir merkezinde yer alan okul farklı eğitim programları ile daha ekonomik eğitim sunarken, sınav hazırlık programlarında sağladığı derecelerle birçok okulun önüne geçiyor.

St Giles College Brighton Kabul şartları

Dil okullarında; yurt dışında lisans, master veya doktora gibi programlarda olduğu gibi kabul şartları bulunmamaktadır.

Akreditasyonlar

British council

EAQUALSSt Giles College Brighton Okul eğitmenlerin nitelikleri

Öğretmenlerin tamamı, uluslararası geçerliliği olan Cambridge CELTA veya Trinity CertTESOL veya dengi gibi bir İngilizce öğretmenliği sertifikasına veya üniversite derecesine sahiptir.

St Giles College Brighton Şehir hakkında

Bir sahil şehri olan Brighton, hem enerjik hem de sakin bir tatil beldesi özelliği taşımaktadır.

St Giles College Brighton Öğrenci yorumu

Dokuz Eylül Üniversitesi son sınıf Tarih Bölümü öğrencisi Semra Esgün’ün ögrencisi Malik Başarır İngiltere vizesini aldı. Üniversite eğitimi online devam eden Malik aynı zamanda İngiltere’nin St Giles Brighton şehrinde alacağı dil eğitimiyle hem üniversitesinden mezun olup hem de İngilizcesini geliştirmiş olacak. Global Vizyon olarak 24 Haftalık eğitiminde sevgili öğrencimiz Mallik Başarır’a başarılar dileriz. ✈️


Malik Başarır Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım