Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Öğrenci Yaşamı

Seyahat etmek istediğiniz ülkeye ait genel kurallar hakkında bilgi edinin

Seyahat etmek istediğiniz ülkeye ait genel kurallar hakkında bilgi edinin

Yurt dışı eğitim için bir başka ülkeye gittiğinizde bazı kurallarla karşılaşırsınız. Bu kurallar ülkenin gümrüğünde, hatta vize işlemleri sırasında başlar ve toplumsal yaşama kadar devam eder. Sizin için bazılarını derlerdik.

Gümrük ve vize kuralları

Seyahat etmek istediğiniz ülkenin vize rejimini kontrol edebilirsiniz. Ülkeye girişte bazı özel koşullar bulunabilir. Örneğin; belirli miktarda nakit para bulundurma, otel rezervasyonu, spesifik aşıların yapıldığına dair aşı kağıdının bulundurulması zorunluluğu gibi. Bazı ülkeler belirli hastalıklara karşı aşı zorunluluğu koyabiliyor, bu durumda o aşıları yaptırmanız ve eğer uzun kalacaksanız o ülkedeyken ilave aşılar da olabileceğinizi bilmeniz gerekiyor.

Seyahat etmek istediğiniz ülkenin gümrük uygulamaları hakkındaki kuralları da bilmeniz gerekir. Örneğin birçok ülke girişte belli miktarın üzerindeki para ve mücevheratın bildirilmesini zorunlu kılıyor.


Toplumsal yaşam kuralları

Avustralya

Dünyanın en yaşanılabilir ülkelerinden biri olan Avustralya; özellikle yaşam kalitesi, sağlık hizmetleri, gelişmiş toplu taşıma yelpazesi, muhteşem ve otantik doğa güzellikleri ve nispeten uygun eğitim maliyetleriyle öne çıkıyor. 


Avustralya halkı, çok rahat insanlardan oluşuyor. İlk kez buluştuğunuzda genellikle el sıkışır, gülümser ve ilk isimleriyle kendilerini tanıtırlar. Yaşam tarzları da rahattır, aileleri ve arkadaşlarıyla zaman geçirmeye son derece değer verirler. Piknikler, barbekü partileri, plaj buluşmaları Avustralyalılar için çok önemlidir, sizlerin de katılmasını ve aileden biriymiş gibi rahat davranmanızı beklerler. Açık sözlülüğe ve dürüstlüğe önem verirler.


Kanada


Dünyanın en güvenli ülkelerden biri olan Kanada’danın toplum yapısı, resmiyetten uzak sayılır. Irksal ve sınıfsal ayrımlarla pek karşılaşılmaz. Kanadalılar çok misafirperverdir ve eğer bir akşam yemeği davetine katıldıysanız, bir dahaki sefere artık sizin kendi evinize veya bir restorana davet etmeniz beklenir. 


İngiltere


Kadim kuralların ülkesi İngiltere’de nezaket çok önemli yer tutar. İnsanlar tarafından bir şey ikram edildiğinde yalnızca “evet” veya “hayır” demez, teşekkür de eder. Soru sorduklarında da bunu nazik bir üslupta yaparlar. Yurt dışı eğitim için İngiltere’de aile yanında konaklayacaksanız kendinizi misafir olarak değil evin bir ferdi olarak görmeniz iyi olur. Küçük yardımlar ve alışverişler aileyle kaynaşmanızı hızlandırır. Aile üyelerinin özel eşyalarını asla kullanmamanız gerekir, eğer kullanmak zorundaysanız mutlaka izin istemelisiniz.


Almanya


Sistemli olması ve düzeniyle ünlü Almanya’da, toplumsal yaşam da bu düzenden etkilenir. Örneğin, ne kadar yavaş işlerse işlesin trafikte gereksiz yere korna çalan araçlar göremezsiniz. Dakik olmak çok önemlidir ve geç kalmak nezaketsizlik olarak anlaşılır. İnsanlar el sıkışırken birbirlerinin gözlerinin içine de bakar ve bu önemli bir saygı göstergesi olarak bilinir. 


Gerek kısa dönemli yaz okulları gerek uzun sürecek lisans veya yüksek lisans programları için olsun, yurt dışına çıkmadan önce seyahat etmek istediğiniz ülke hakkında bilgi toplamak alışma sürecinizi hızlandırır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım