Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Seneca College Toronto

Seneca College Toronto

Kanada Senaca College Toronto ve York bölgelerinde bulunan 10 kampüsünde öğrencilerini ağırlamaktadır. Seneca College’ı seçen öğrenciler, dünyanın en büyük ve en güvenli şehirlerinden olan Toronto’nun eşsiz doğası ve kozmopolit yapısında güzel deneyimler kazanacaktır. 3 milyon kişinin yaşadığı Toronto’da 70’den fazla etnik grup yaşamaktadır. Bu kozmopolit yapı öğrencilerin bu ülkeye kolay adapte olmasını sağlar. 

Kanada’nın en büyük devlet koleji olan Seneca College; sunduğu 180 program ve 500 kariyer seçeneğiyle öğrencilerin kendilerine en uygun kariyer yolunu çizmelerini sağlar. Seneca College Toronto’nun esnek öğrenme tarzı öğrencilerin kendilerine en uygun sistemde ilerlemesini sağlar. Böylece öğrenci stres altında kalmadan keyifli bir eğitim hayatı yaşar. 

Maddi desteğe ihtiyaç duyan öğrenciler; kampüs içerisinde sunulan işlere başvurup, eğitim aldıkları süre boyunca kampüste çalışarak maddi olarak rahatlayabilir. Bu işler part-time olduğundan öğrenciler eğitimleriyle çalışmayı birlikte yürütebilir. Kampüs içerisinde çalışmanın yanı sıra co-op programına katılan öğrenciler kendi alanlarındaki şirketlerde çalışma imkanı bulur. 


Seneca College Toronto sınıflarda alınan eğitimi iş hayatıyla en iyi şekilde kombinleyen okullar arasındadır. Bu okulu tercih edenler teori ve pratiği en iyi şekilde harmanlama imkanı bulur. Kariyer ve iş odaklı öğrenme sistemini benimseyen Seneca College; öğrencilerinin iş hayatında ihtiyaç duyacakları becerileri edinip, mezun olduktan sonra özgüvenle sektöre atılmalarını amaçlamaktadır. 

Seneca College öğrencilerine dünya çapında tanınan bir diplomaya sahip olmas fırsatı sunar. Seneca College’ın sektöre yetiştirdiği elemanların kalitesi dünya çapındaki şirketler tarafından bilinmektedir. Bu sebeple Seneca Canada’dan alınan diploma öğrencilerin önünde güzel kapılar açmaktadır. Yurtdışı sertifika programlarına katılmak isteyenlere verebileceğimiz en önemli öneri seçecekleri okulun eğitim kalitesinin çalışmak istedikleri sektördeki şirketler tarafından bilinmesi olacaktır. 

Seneca College sertifika programları arasında ön  plana çıkanlar Tedarik Zinciri Yönetimi, Proje Yönetimi, Müşteri İlişkileri Uzmanlığı, Bilgi Sistemleri Güvenliği programlarıdır. Bunların yanı sıra okul pek çok farklı alanda eğitim açmaktadır. 

Devamını Oku

Seneca College Sertifika ve Diploma Programları

2022’de Kanada Seneca College uluslararası öğrencilerden aldığı ilgi ile dikkat çekmiştir. Seneca College açtığı yurtdışı sertifika programlarının yanı sıra co-op kısmında çalıştığı lider şirketler sayesinde öğrencilerin gözde okullarından biri arasına girmiştir.

Seneca College dil okullarından farklı olarak öğrencilerine çalışma izni de vermektedir. Seneca College sertifika ve diploma programlarına katılanlar eğer 1 yıl eğitim alıyorlarsa eğitim alırken part-time ve eğitim sonrası artı 1 yıl daha oturum ve çalışma iznine sahip olur. Öğrenci 2 yıllık bir programa kayıt olduysa; eğitim alırken part-time eğitim bittikten sonra 2 yıl daha oturum ve çalışma iznine sahip olur. Sunulan bu imkan Kanada’da hayat kurmak isteyenler için büyük bir şanstır. 

Seneca College Toronto Programlarına Kimler Katılır

Yurtdışı sertifika programlarına katılanların kaliteli bir eğitim almak, meslek edinmek, kariyer yollarında kendilerine artı değerler katmak, yurtdışı çalışma deneyimi elde etmek, yeni kültürler tanımak ve yurtdışında bir hayat sürmek gibi farklı gayeleri bulunmaktadır. Seneca College Kanada’nın en büyük devlet koleji olduğundan öğrenciler bu isteklerinin karşılığını burada bulabilmektedir. 

Öğrenciler Kanada Seneca College’ın açtığı sertifika programları kapsamında 1-2 sene içerisinde meslek edinmekte ve dünyadaki saygı gören şirketlerde iş bulabilmektedir. Hızlı bir şekilde meslek sahibi olmak isteyenler ya da hali hazırda çalışırken kariyerinde daha üst basamaklara tırmanmak için uzmanlaşmak isteyenler bu programları tercih etmelidir. 

Kanada sertifika programlarının öğrencilerine eğitim aldıkları süre boyunca part-time, eğitimlerinin sonrasında ise 1 ile 3 yıl arasında değişkenlik gösteren sürelerde oturum ve çalışma izni sunması programı Kanada’da hayat kurmak isteyenlerin gözünde cazip hale getirmiştir. Kanada dil okullarında da bazen çalışma izni verilmektedir fakat Kanada sertifika programlarında olduğu gibi hem eğitim esnasında hem eğitim sonrasında izin verilmemektedir. Bu sebeple; yurtdışında yaşama ve çalışma planı yapanlar için Kanada sertifika programları doğru bir tercih olabilir. 

Neden Seneca College Kanada?

Kanada Seneca College öncelikli olarak öğrencilerinin dünyayı keşfetmesine olanak sağlar. Öğrenci farklı kültürleri, farklı perspektifleri görür, yeni beceriler elde eder, küresel dünyayla bağlantı kurar ve kendine dair daha önce fark etmediği özellikleri keşfeder. Bu şekilde öğrenci ulaşmak istediği hedefe doğru özgüveni yüksek bir şekilde ilerler. Öğrencinin yaşadığı dünyaya karşı farkındalığı artar. Öğrenci yaşadığı bu deneyim ile eğitim alanında olduğu kadar kişisel alanda da gelişim gösterir. Bu gelişim öğrencinin kariyer hedeflerine ulaşmasını kolaylaştırır.


Öğrencisinin hayat deneyimi elde etmesini amaçlayan Seneca College aynı zamanda co-op programlarındaki başarısıyla da öğrencilerini iyi işlere yerleştirmektedir. Dünya çapındaki işverenlerin üzerinde iyi bir intibaya sahip olan Seneca College öğrencilerin iş bulmasını kolaylaştırmaktadır. Seneca College Toronto Türk Öğrenciler

Okul, Kanada’nın en büyük şehri olan Toronta’da bulunan devlet destekli en büyük kolejdir. 

 

85 ülkeden gelen 2,000’den fazla yabancı öğrenci arasına katılarak eğitim alacaksınız. Okul Toronto’nun “Öğrenci ve Personel Memnuniyeti” bakımından en iyi okul olarak seçilmesinden dolayı haklı bir gurur duymaktadır.

 

Teknoloji, Biyoteknoloji, Uluslararası İlişkiler, Bilgisayar Bilimleri, Mühendislik, Seyahat, Hospitality, Moda, Dijital & Animasyon Multimedya ve daha birçok alanda 130’dan fazla lisans, 2 ve 3 yıllık diploma programları ve 1 yıllık lisansüstü sertifika programları sunulmaktadır. İngilizce seviyenizin akademik hayatınız için yeterli olmadığını düşünüyorsanız İngilizce Enstitüsündeki programlara kayıt yaptırabilirsiniz. 

 

Lisans, diploma ve uzmanlaşmış yüksek lisans programlarının bir çoğu 4 aylık Ücretli Çalışma Dönemleri sunmaktadır. Yakın zamanda yapılan geniş kapsamlı bir araştırmada Kanadalı iş verenlerin %94,3’nün Seneca mezunlarının performanslarından memnun yada çok memnun olduğunu göstermesi bu özelliğin bir sonucudur.

 

Uçaktan indiğiniz anda okulun sorumluluğumuz altına giriyorsunuz. Havaalanından transfer, aile yanına yerleştirme yardımı, sağlık sigortası, geniş kapsamlı oryantasyon faaliyetleri, akademik danışmanlık, Kanada içinde ve dışında çeşitli yerlere kültürel yahut mesleki amaçlı geziler öğrencilere sunulan hizmetlerden sadece birkaçıdır.

 

Üniversitede alacağınız kaliteli eğitim ve Kanada’da edineceğiniz iş tecrübesi başarılı bir kariyerin kapısını aralayacaktır. Dünya çapında başarılara imza atan biri olacaksınız. 

Seneca College Nerede?


Seneca College 10 kampüsüyle birlikte Toronto ve York bölgelerine yayılmış bir okuldur. Kanada sertifika ve diploma programı sunan okullar içerisinde en fazla kampüse sahip olan okuldur. Her bir kampüs farklı özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Her biri ulaşım kolaylığı olan lokasyonlardadır.


3 milyon kişinin yaşadığı bu kozmopolit şehir aynı zamanda dünyanın en güvenli şehirleri arasındadır. Öğrenciler Toronto’da güvenli bir şekilde şehir hayatının keyfini çıkararak yaşamaktadır. Kozmopolit ve renkli bir şehirde hayat deneyimi kazanmak en az okulda alınan eğitim kadar önemlidir. 

 

Seneca College Toronto Öğrenci Yorumları

Seneca College fiyatlarının eğitim kalitesine göre uygun olması ailemi yurtdışı eğitim konusunda ikna etmemi sağladı. Seneca Canada’da eğitim alırken çalışma imkanı da buldum. Böylelikle maddi olarak zorlanmadan bir eğitim hayatı geçirdim.

Amine Küçük Öğrenci
Seneca College Toronto Öğrenci Yorumları

Yurtdışı sertifika programına katılmak uzun süredir hayalimdi. Okul arayışımı Global Vizyon danışmanları ile birlikte yaptım. Benim için en uygun okulun Seneca College olduğuna karar verdik çünkü istediğim program az bulunan bir programdı. Bu okulda eğitim aldığım için çok mutluyum. 

Erdem Soydan Öğrenci
Seneca College Toronto Öğrenci Yorumları

Seneca College Kanada’nın en büyük devlet koleji. Bu sebeple öğrencilik hayatımı oldukça fazla kişiyle tanışıp, eğlenceli bir şekilde geçirdim. Seneca College’da aldığım kaliteli eğitim kadar sosyalleşmem de üst seviyedeydi. 

Eylül Başakkeser Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz sertifika & diploma eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım