Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Tavsiye

Seçim yaptığınız ülkedeki dil eğitim okulları hakkında uzman tavsiyeleri

Seçim yaptığınız ülkedeki dil eğitim okulları hakkında uzman tavsiyeleri

Yurt dışı eğitim danışmanınız, dil okulu seçimi yaparken bazı faktörleri göz önünde bulundurmanızı ister. Bunlar; ülkenin ve şehrin özellikleri, maliyet analizi, okulun sahip olduğu akreditasyonlar, okulun verdiği eğitimin kalitesi, konaklama seçenekleri, sağladığı ücretli ve ücretsiz olanaklar, okuldaki Türk öğrencilerinin yoğunluğu gibi faktörlerdir. Dilerseniz tek tek bakalım…


Ülkenin ve şehrin özellikleri:


Yurt dışında dil eğitimi almak için yapılan tercihlerden en önemlisi hiç kuşkusuz ülke ve şehir seçimidir. Danışmanınız size hem ülke hem de şehir hakkında detaylı bilgi verir; gezilecek ve görülecek yerlerden toplum yapısı ve kurallarına, genç nüfusun oranından eğer Work and Study yapmayı planlıyorsanız iş olanaklarına kadar geniş bir bağlamda her türlü bilgiyi edinirsiniz.


Maliyet analizi:


Yurt dışı dil eğitiminde bir diğer önemli faktör ise elbette maliyet. Danışmanınız size seçtiğiniz ülke ve şehirdeki dil okullarının karşılaştırmalı eğitim maliyetlerini sunar ve maliyet-performans analizi yaparak sizin için en uygun olanı seçmenizde yardımcı olur.


Eğitim kalitesi ve akreditasyonlar:


Akreditasyonlar, eğitimin kalitesini ifade eden en önemli göstergeler olarak bilinir. Çünkü akreditasyonlara sahip okullar, verdikleri eğitimin kalitesi, çalıştırdıkları öğretmenlerin yeterlilikleri, bünyelerindeki sınıfların kapasitesi ve sağladıkları olanaklar hususunda sürekli olarak denetlenir. Yalnızca bu denetlemelerden başarıyla geçen okullar akreditasyonları alır. En güvenilir akreditasyonlar İngiltere’de British Council, English UK, Kanada’da CAPLS, Malta’da FELTOM, Amerika’da AAIEP, İrlanda’da MEI olarak bilinir.


Eğitimin kalitesini gösteren başka unsurlar da bulunur; okulun tarihçesi, başarıları, şube sayısı, öğrenci memnuniyet oranı gibi. Dil okulları arasında tercih yaparken danışmanınız size bütün bu bilgileri sunar.


Konaklama seçenekleri:


Konaklama, bütün yurt dışı deneyiminizi belirlediği için üzerinde önemle durulmayı hak eder. Konaklama seçenekleri arasında genellikle okul yurdu ve aile yanı bulunur ancak bazı dil okulları bu seçeneklerden yalnızca birini sunar. Bu nedenle danışmanınız size her okulun sağladığı konaklama seçeneklerini ayrı ayrı anlatır ve size uygun olanı seçmeniz konusunda yardımcı olur.


Okulun sağladığı olanaklar:


Yurt dışı dil okullarının neredeyse hepsinde her gün bir sosyal aktivite bulunur. Bu aktiviteler sosyal ve kültürel yerlere gezintileri, sanat ve spor etkinliklerini, film gecelerini de kapsar. Aktivitelerden bazıları ücretsizken, bazıları ise uygun ücretlerle sunulur. Aktivitelere yoğun bir şekilde katılım gösteren öğrenciler hem daha kolay sosyal çevre oluşturur, hem daha çok İngilizce pratiği yapar, hem de şehri daha çabuk tanır. Global Vizyon danışmanınız size okulları ve sağladıkları olanakları detaylı bir şekilde anlatır.


Türk öğrenci yoğunluğu:


Yurt dışı eğitim konusunda en sık sorulan sorulardan birisi de okullardaki Türk öğrencilerin oranıdır. Elbette bu konuda kesin bir bilgi bulunmaz ancak danışmanınız, önceki birkaç dönem istatistiklerine bakarak size bilgi verebilir. Genellikle daha büyük, zincir dil okullarında daha fazla Türk öğrenci bulunur.


Eğer böyle bir planınız varsa  yurt dışında dil eğitimi alabileceğiniz kaliteli dil okullarının listesini inceleyebilir, detaylı bilgi için Global Vizyon’a danışabilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım