Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Sanatın, Teknolojinin ve Finansın Buluştuğu San Francisco'da Uygun Fiyatlı Dil Eğitimi Almak Mümkün...

Amerika San Francisco’nun En İyi Dil Kursu St Giles Dil Okullarında Uygun Fiyata İngilizce Dil Eğitimi Alın !

St. Giles International Dil Okulu – San Francisco

Amerika’daki dil okullarını incelediğimiz yazılarımızda sıra San Francisco’daki St. Giles dil okuluna geldi… Amerika’da dil eğitimi almak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği bir şehir olan San Francisco’da bulunan St. Giles az kişili sınıfları ve öğrenciyle özel ilgilenen eğitmenleriyle dünya çapında onlarca milletten gencin tercih ettiği bir okul.

İsterseniz haydi gelin bu okulu ve San Francisco’yu masaya yatıralım…

Sıcak Bir Ortamda, Özel İlgiyle Eğitim Almak İsteyenlerin Tercihi St. Giles

San Francisco’da bulunan dil okulları arasında St. Giles öğrencilere gösterdiği özel ilgiyle biliniyor. Maksimum 12 kişiden oluşan sınıflarında adeta özel ders alarak İngilizce öğreniyorsunuz. Sınıfların az kişili olması eğitmenlerinizin sizinle bire bir ilgilenmesine olanak sağlıyor. Eğitmenler az kişilik sınıflarda öğe4ncileri daha yakında tanıyor, onların eğitim ihtiyaçlarını anlıyor, eksik kaldıkları noktaları çok daha hızlı saptayabiliyor. Ayrıca St. Giles’in eğitim politikaları gereği yönetim ve eğitmenler öğrencilerin her türlü sıkıntısında Güleryüzleri ve akılcı çözümleriyle yanlarında oluyor. Bu da okulda sıcak bir atmosferin oluşmasını sağlıyor.

Okulda; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Cambridge Sınav Hazırlık, TOEFL Sınav Hazırlık, ST Giles/INTO Üniversitesi Pathway Programı, Platinum Kurs, Teacher Training programları açılıyor. Genel, yoğun ve akademik İngilizce programlarının yanı sıra Teacher Training programları ve CELTA eğitimine de büyük ilgi gösterilmektedir. Bu alanlarda da kendini geliştirmek isteyenlere tavsiye edebiliriz. San Francisco, Amerika’nın en kozmopolit ve hareketli şehirlerinden biridir. Sınırlarında dünya çapında lider ve saygın üniversiteleri, dünyanın en iyi markaları ve şirketlerinin merkezlerini barındıran şehirde pek çok milletten insan yaşar. Bu sayede yoğun ve hareketli bir hayata sahiptir. Çok kültürlülüğün etkisini şehrin her yanında görmek mümkün. Bu çok milletli nüfus şehirdeki kültür sanat ortamının da hareketli olmasını sağlıyor. Zaten Silikon Vadisi’nin bu şehrin sınırları içerisinde bulunmasından dolayı teknoloji ve finans alanındaki hareketliliğin altını çizmeye gerek bile duymuyoruz. Son yenilikleri, dünya piyasalarına yön veren bir sistemi yakında görmek isteyenler için San Francisco harika bir gözlem alanı… Kariyer odaklı olan her öğrenci için San Francisco’yu gözümüz kapalı tavsiye edebiliriz.

Bu hareketli yaşama adapte olmak tabi ilk başlarda kolay olmuyor fakat bu noktada St. Giles devreye giriyor. Öğrenciler için hazırladığı etkinlik ve aktivite programlarıyla okuldaki öğrencilerin kaynaşmasını ve sosyalleşmesini sağlayan okul pek çok ilgi çekici aktivite düzenliyor. Okulun şehrin merkezinde konumlanması, turistik yerlere yakın olması da ayrıca sosyalleşmeyi kolaylaştıran bir durum. San Francisco’nun en ünlü caddelerinden olan Market Street ‘te bulunan okul tarihi bir binanın 4 katını kaplıyor. Modern bir şekilde restore edilen okulun, Amerika’nın en güzel alışveriş ve yeme-içme caddesine yakın olması öğrencilerin keyifli bir çevrede yaşamasını sağlıyor. Union Square’e ve Çin Mahallesi’nin girişine yürüme mesafesinde olan okul; finans dünyası çalışanlarını da yakından izleyebileceğiniz bir noktada.

Konaklama

Hemen hemen her okulda olduğu gibi St. Giles’de öğrencilerine yurt ve aile yanı konaklama sunuyor. San Francisco diğer şehirlere göre bir nebze daha pahalı olduğundan ev kiraları cep yakabiliyor. Rahatına düşkün bir kişiliğiniz varsa ve ev kiralayıp kendi evinizde kalmak istiyorsanız San Francisco’yu size önermeyiz. Bize göre en iyisi yurtta veya aile yanında konaklayarak bütçenizde tasarruf yapmanız olacaktır. Tasarruf yaptığınız parayla şehirde daha fazla etkinliğe katılabilir ve kendiniz farklı konularda geliştirebilirsiniz. Aile yanı konaklamalar okula otobüs ile 35-50 dakika mesafededir. Yurtlar ise yürüyerek ya da otobüsle 10-30 dakika arası sürer.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım